Įkraunama...
Įkraunama...

" cipciuko receptai "

QUOTE(cipciukas @ 2009 01 21, 18:20)
....arba kam nors kaip palikimą paliksiu , per notarą  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

bet zinokit eile susidarys lotuliukas.gif sorry uz poster_offtopic.gif
Atsakyti
O jau koks tas Negro bucinys grazus blink.gif wub.gif reiks isiskaityt, bandyt pajaust skoni ir daryt ta bucini biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 21, 17:55)
Aplamai tai jo kaip ir nėra unsure.gif ....marti buvo , tai puse išsivežė ( saldumynų naikinimo aparatas  lotuliukas.gif ) , reikia kažką kitką mastyti  g.gif


Gal apie kitą marčią pamastykit, kiek anai galima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2009 01 21, 19:24)
Gal apie kitą marčią pamastykit, kiek anai galima  lotuliukas.gif


Tai , kad daugiau nebus unsure.gif tik vieną sūnų turiu ax.gif .....tik žentas dar bus tongue.gif ( na bendrai jau yra ) .
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 21, 19:28)
Tai , kad daugiau nebus  unsure.gif tik vieną sūnų turiu  ax.gif .....tik žentas dar bus  tongue.gif ( na bendrai jau yra ) .


Ji turejo galvoj, kad esama marcia keiskit biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa doh.gif ...tik dabar pamačiau patamsinimą tongue.gif .....supratau , neeeeeeeeeeeeee nekeisiu schmoll.gif , faina ji man , tokia paprasta ,švelni , bet stiliova tongue.gif ....ne , nenoriu kitos schmoll.gif
Atsakyti
o jau koks grazus negro bucinyyyyyyyyyyyyyysss wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 01 21, 18:09)
jei pasikoliot nori, tai aš savąją mielai perleisiu lotuliukas.gif atsinešė šiandien obuolių pyrago iš parduotuvės sintetinio, tipo pavaišins ji mane irnesakyk.gif ir dar išdurnino, kad kainuoja tik 2,29, tai kept neapsimoka doh.gif

lotuliukas.gif pagerinta...

as savo anyta turejau labai faina, deja, jau nebeturiu sad.gif

cipciuk, anukele kas be ko bus kepejele, kai nuo mazu dienu su mociute tortus gamina wub.gif
Atsakyti
Cipciuk, o tas Negro bucinys, na kokio jis skonio lotuliukas.gif gerai suraiciau klausima ka? biggrin.gif na ar jis riebokas, ar nepersaldus nuo kondensuoto g.gif bet gal ne. Galvoju gal tikrai sesei pagamint toki g.gif man tai cia kokiu riesutu truksta jame lotuliukas.gif as kaip visad prisigalvoju lotuliukas.gif o butina ta sviesta tiek plakt? blink.gif
Atsakyti
Tu su juo daryk ka tik nori ...dėk riešutus , aguonas ....t.t. .....kremas man skanus , galima i jį kai ko įpilti ( kvapų , alkoholio ) pusiau riebus ( na toks...lengvas lengvas , matyt , kad sviestas gerai išsiplaka )saldumas pats tas thumbup.gif , skonis g.gif ....jis man kažką primena , bet ką ???? unsure.gif .....ir jis kambario temperatūroje toks purus wub.gif imi gabaliuką su pirštais ...jie ir sulenda doh.gif ....geras tortukas 9 balai thumbup.gif 1 pasilieku rezerve lotuliukas.gif


Jo , šiandien mano pupa buvo atvažiavusi , gabalėlį suraitė tortuko ( na mandarino dydžio ), daug bijojau duoti , ....paprašyti dar nemoka , tai žnybia i koją , kojytėm trypia , kad duočiau lotuliukas.gif.....po pusvalandžio sukirto galkutę su bulbom ir kefyru , ir nulūžo ....porai valandžikių tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 21, 21:32)

Jo , šiandien mano pupa buvo atvažiavusi , gabalėlį suraitė tortuko ( na mandarino dydžio ), daug bijojau duoti , ....paprašyti dar nemoka , tai žnybia i koją , kojytėm trypia , kad duočiau  lotuliukas.gif.....po pusvalandžio sukirto galkutę su bulbom ir kefyru , ir nulūžo ....porai valandžikių  tongue.gif

O ko dar reikia iki pilnos laimes lotuliukas.gif
Tortukas nuostabus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 21, 18:55)

Aplamai tai jo kaip ir nėra unsure.gif


Ka tau bus, ka tau pabus ilgai tokie kuriniai wub.gif , cia , kaip muzika, dainuoji ir dainuoji, kol tik nenusibosta ta daina, paskui kuri kita lotuliukas.gif

Cipciuk, o as vel su klausimu blush2.gif (prapuolus amziais) Gal pameni, kur idejai(i kokia tema) tuos prietaisus, kur gelytem spausti, uzsiknisau beieskodama.Noriu parodyti, gal parves ir nerandu doh.gif
O dar torta turiu iskepti, noriu nenoriu, kad butu lengvas, gaivus, nesaldus, nesausas, neslapias lotuliukas.gif ka galetum pasiulyti(ananasinis patiko, tik truputuka saldokas buvo, gal kad is dvigubos normos dariau ir biskvitai postoriai isejo g.gif )Turi buti na toks turtingas ir svelnus skoniu(turbut uzsakysiu kur nuejusi pati, kai kantrybe baigsis su ieskojimais lotuliukas.gif )
Atsakyti
Srove
Ar apie TAI kalbi ?

Cipciuk, tas JUsu USA prezidento tortas nuostabus. O puostas jis kuo? Ganasu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 21 sausio 2009 - 22:20