Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonplaukis

Apklausa: Ar vaikai turiu problemu del auksines plauku spalvos ? (164 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mano sūnus raudonplaukis, jam jau 15 metų. Pastebėjau, kad problemos ne tik tarp bendraamžių dėl patyčių, bet ir suaugę kai kurie žmonės turi neigiamą nuostatą. Galbūt todėl, kad charakteris sunkus, yra elgesio problemų. Galbūt ir elgesio sunkumai dėl to, kad visą gyvenimą reikia kovot už save vien todėl, kad esi ne toks kaip dauguma. Tikiuosi, kad nors suaugęs supras, kad išskirtiniu būti yra privalumas. Kol kas tik galiu išmokyti atsiriboti nuo tokių skeptikų ir adekvačiai reaguot. Tik širdyje manau vistiek jam skaudu. O ir man liūdna dėl tokio visuomenės požiūrio. Lietuvoje sunku ne tik raudonplaukiams, bet ir juodaodžiams, kita kalba kalbantiems, kitaip mąstantiems ir pan.
Atsakyti
As maniau, kad patycios del raudonu plauku isnyko kartu su patyciomis del akiniu... doh.gif

Atsakyti
o man grazu raudonplaukiai 4u.gif
Atsakyti
As nemazai raudonplaukiu pazinojau vaikysteje, bet matydavau, kad jiems sunku tikrai, butent del to, kad vaikai besirdziai ir negailestingi, visada uzgauliodavo ir visaip pravardziuodavo juos. Man niekada nekilo, net minciu, kazkaip pavadnti ta vaika, suaugusi zmogu vien todel, kad plauku spalva ne geltona, juoda, o raudona. Mus tevai moke, kad negalima saipytis is kitu, nesvarbu koks tas zmogus bebutu...neigalus, raudonplaukis ir kt. Ir savo vaikus taip mokau, kad visi mes esame vienodai lygus ir jokiu budu patyciu negali buti. Raudonolaukiai nejaustu jokiu nepatogumu ir net galiu pasakyti, neprisimintu, kad jie raudonplaukiai, jei ne tas bjaurus visuomenes poziuris.
Reziume galiu pasakyti tik tiek, kad visa "pamata" vaikams padeda tevai, todel tevai ir tik tevai turi savo vaikus mokinti, aukleti taip, kad ju vaikai nesisaipytu is "kitokiu" zmoniu. Reikia apgalvoti ir tai, kad lazda turi du galus...
Sekmes ugniaplaukiams vaikuciams ir ju teveliams! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 10 08, 16:48)
As maniau, kad patycios del raudonu plauku isnyko kartu su patyciomis del akiniu... doh.gif

Ir aš taip maniau, bet paskaičius temelę, atrodo, kad niekas nepasikeitė. O gaila... Artimųjų tarpe tokių vaikučių nėra, bet man raudonplaukiai tikrai gražiai atrodo wub.gif
Atsakyti
O mums tokie labai gražus....skaitykite parašą 4u.gif
Atsakyti
Na, pas mus mergytės juodaplaukės, tačiau manau, kad plaukų spalva neturi jokios įtakos vaiko bendravime su bendraamžiais ;]
Atsakyti
Sveikos, pati esu raudonplauke. Man 28 metai ir turiu dukryte. jos plaukuciu spalva kol kas man nesuprantama.Labai bijau kad ir ji nebutu raudonplauke.Patikekite, patyciu sulaukiu iki siol jei sutinku kokiu neisprususiu suaugusiu.Patycios buvo yra ir bus. Man labai gaila taip sakyti mamytes, bet tokia tiesa. Manau vienintele iseitis tokius vaikucius mokinti apsiginti. Tik nemokinkite atsukti kita zanda, tai nepades.Geriau patarkite ismokti kokiu gudriu posakiu, patarliu ar pan. Aisku nereiketu mokinti tyciotis is tu kutrie tyciojasi is ju. Manau geriausias budas tokius vaikucius auginti yra mokinti kuo daugiau bendrauti ir ismokinti kartais ir is saves pasijuokti. Manau mano vaikyste buvo gana sunki del plauku spalvos. Turejau vengti gatveje susiburimu, nes butinai kas nors mane pravardziuodavo net ir nepazistamis sad.gif Ka padarysi niekas neesame tobuli. bet svarbiausia kad gera vyra vis tiek radau ir seima grazia sukuriau. Manau vis tiek viskas buna gerai...wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mopule @ 2011 05 26, 11:17)
.Labai bijau kad ir ji nebutu raudonplauke.

pati traumuojat vaiką su savo baime. Patyčios bus dėl visko,ne tik dėl plaukų spalvos. Patyčių objektu tampa ir storas,ir liesas.Aukštas,vargšas ar turtingas. Plaukai čia ne prie ko. Kada nustosi pati kompleksuoti dėl savo plaukų spalvos,tada ir vaikas paaugęs kitaip reaguos į tas patyčias.Augink savimi pasitikinčią merginą,o ne kompleksuotą ir nusivylusią paaugle. Vaiką pratink prie jos grožio,išskirtinumo,kai paaugs,parodyk kokių įžymių raudonplaukių nuotraukas ir pasakyk,kad jos žavios ir gražios su raudona spalva ir pasitikinčios savimi. O išskirtinumas ne trūkumas,o privalumas.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violencija: 26 gegužės 2011 - 19:45
QUOTE(ingaaaa @ 2010 10 10, 13:33)
o man grazu raudonplaukiai 4u.gif

man irgi wub.gif Kiek pažįstu - reto grožio žmonės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 28 gegužės 2011 - 05:56
Vaikai šaiposi iš visų, kurie šiek tiek kitokie. Mano merginų labai graži plaukų spalva, visi suaugę žavisi. O vaikai mokykloje vadindavo ryžike, nors ir ne raudonplaukė, o tiesiog retos spalvos plaukais. Ir pati dukra nepatenkinta savo plaukais ir oda (strazdanos), nori būti tokia kaip visos. Bet tikiuosi dar pora metų ir supras, išskirtinumas tik pliusas. Mažoji kolkas patenkinta ir nesuka dėl to galvos thumbup.gif
Atsakyti
Va maniškės kokie plaukai...Dar pernai mokykloj pavadindavo ryžike doh.gif Bet aš kantriai aiškinau, kad iš pavydo. Tiesiog reikia išlaukti ta laikotarpį, kai vaikas labai nori būti toks kaip visi.

user posted image
Atsakyti