Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonplaukis

Apklausa: Ar vaikai turiu problemu del auksines plauku spalvos ? (164 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kadangi pati auginu auksaplaukę mergytę, užsuku paskaitinėti ir pas jus. Pati esu strazdanota be galo, bet plaukų spalvą gražiąją beveik išaugau sad.gif Tad dabar dažausi ryžai biggrin.gif

mamile, duotų man kas tokią plaukų spalvą kaip Jūsų dukters, nemažai ką paaukočiau bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2011 05 30, 13:40)
Kadangi pati auginu auksaplaukę mergytę, užsuku paskaitinėti ir pas jus. Pati esu strazdanota be galo, bet plaukų spalvą gražiąją beveik išaugau sad.gif Tad dabar dažausi ryžai biggrin.gif

mamile, duotų man kas tokią plaukų spalvą kaip Jūsų dukters, nemažai ką paaukočiau bigsmile.gif  wub.gif


Dabar 13 metų, tai jau nebėra labai ''didelė'' problema lotuliukas.gif .Bet jeigu galėtų rinktis iškar pataptų blondine ar juodaplauke....Manau dar pora metelių ir supras, kad nieko nereikia keisti. Esmė iš tikro ne spalvoje, o nenoras būti kitokiu, negu dauguma. Bet iš to išaugama. Ir manau, kad dauguma suaugusiųjų auksaplaukių nebepergyvena dėl savo plaukų. O vaikystėje šaiposi iš visko....
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2011 05 30, 12:50)
Esmė iš tikro ne spalvoje, o nenoras būti kitokiu, negu dauguma.

Būtent. Ir tam, kad vaikai šaipytųsi, nebūtina būti raudonplauke. Maniškė klasėje ploniausia. Ne mažiausia, net ploniausia. Kokių tik pravardžių dėl to nesulaukia doh.gif Ir visa tai atsinešama iš šeimų (buvau su klase ekskursijoje ir girdėjau kitų mamų ir žodžius, ir intonacijas...).
mamile, pavydžiu dukrai tokių plaukų. Dažausi tokia spalva, kokia jos natūrali ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2011 05 30, 15:23)
Būtent. Ir tam, kad vaikai šaipytųsi, nebūtina būti raudonplauke. Maniškė klasėje ploniausia. Ne mažiausia, net ploniausia. Kokių tik pravardžių dėl to nesulaukia  doh.gif  Ir visa tai atsinešama iš šeimų (buvau su klase ekskursijoje ir girdėjau kitų mamų ir žodžius, ir intonacijas...).
mamile, pavydžiu dukrai tokių plaukų. Dažausi tokia spalva, kokia jos natūrali  ax.gif

Pritariu. Patys tevai kartais pasako, ziurek koks storas, arba ziurek koks aukstas.. ir dar po to keliauja tokios grazios replikos ir pasakymai doh.gif pati esu raudonplauke, bet mano daugiau ugnine spalva, o mamile, jusu dukters super spalva thumbup.gif labai grazi...
Atsakyti
Man taip pat buvo skiepijama,kad aš esu graži, nes išskirtinė (raudonplaukė). Patikėkite manimi vaikams tikrai to nereikia. Kaip kažkas sakė, iš to reikia išaugti. Manes neguosdavo kad kažkokios įžymybės turi tokius plaukus, nes aš galvodavau, kad mano veidas ne toks gražus kaip jų. Juk aš nesidažydavau, nes dar per jauna buvau, tai mano veidas toks blankus buvo, o visos įžymybės juk išdažytos ir dar profesionalų. Dabar negražia tikrai nesijaučiu, bet nuoskauda ir kompleksai vis tiek liks. Išgirstu žodį "ryža" ir kažkaip skaudu pasidaro. Mamytės, nelyginkite savo dukryčių su kino žvaigždėmis. Tai tikrai nepadės, manau, kad jei jūsų vaikui labai sunku dėl to, geriau nuveskite pas kirpėją ir padažykite neryškiomis sruogelėmis arba sugalvokite kokią "kreizy" šukuoseną. Nepalikite vaiko vieno, neverskite jo kenteti, geriau pakalbėkite su juo, ko jis nori. Gal pats vaikas pasakys išeiti? Beja, vieną gražią dieną, pamačiusi mažą raudonplaukę mergaitę pagalvojau, kad ji labai gražiai atrodo, bet man tuomet buvo jau 28.
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2005 08 24, 15:28)
Noriu savo šešiametei plaukučius kokiom sruogelėm nudažyti, bet galvoju, gal kiek per anksti g.gif , juo labiau, kad po savaitės eis į pirmą klasę...


blink.gif jo, o 12 klasei kas bus pilnas tiuningas blakstienos nagai ragai papai?

QUOTE(Erina @ 2005 08 24, 19:57)
Hmmm, nu aišku atsakymų dar nedaug, bet visos tvirtinat, kad vaikai problemų dėl to neturi, bet apklausos atsakymai rodo atvirkščiai g.gif

Mes klasėj turėjom raudonplaukę, ji buvo labai rami ir gera mergaitė ir bernai ją pravardžiuodavo labai negražiai "ryža-kreivai myža" ir dar visokiausių nesamonių, tai ji labai dėl to pergyveno  verysad.gif Labai suprantu mamytę, kuri užvedė šitą temą, nes vaikai kartais būna labai žiaurūs.



QUOTE(Loreli @ 2005 08 24, 20:25)
Aš kadangi pati raudonplaukė, tai žinokit, tai nėra malonumas ir vaikai yra žiaurūs...... Dabar turiu dukrytę raudonplaukę irr tikrai man labai gaila, kad taip yra...... dabar dar laukiuosi sekančio vaikiuko ir labai tikuosi, kad toks nebus......



viskas labai priklauso nuo paties vaiko jo charakterio ir tevu poziurio, vaikai ziaurus kitokiems negu jie ir kaip tie kitokir i viska reaguos jau nuo tevu priklauso
Atsakyti
Maniškis turi "polinkį" į tą spalvą, bet nėra raudonas, o tik čiut čiut yra atspalvis, gal sakyčiau daugiau purvinų šiaudų su rusva, tėtis ir neraudonas, bet yra rusvumo, o aš juoda, tai mano mama vis padejuoja, kodėl nemano plaukų spalva, o aš nesuku galvos ir dar...nešioja akinius. Maždaug - ryžas, su akiniais... visas komplektas.
Mums trys su puse.
Atsakyti
Grazuoliukai man tie raudonplaukiai wub.gif
Atsakyti
mano dukrytės darželio grupėje yra nuostabaus grožio raudonplaukė mergytė, jau toookia graži,akytės rudos ; darželyje buvo fotosesija, tai vis žiūriu ir žiūriu, neatsižiūriu aš to grožio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorina @ 2011 09 30, 15:21)
Maniškis turi "polinkį" į tą spalvą, bet nėra raudonas, o tik čiut čiut yra atspalvis, gal sakyčiau daugiau purvinų šiaudų su rusva, tėtis ir neraudonas, bet yra rusvumo, o aš juoda, tai mano mama vis padejuoja, kodėl nemano plaukų spalva, o aš nesuku galvos ir dar...nešioja akinius. Maždaug - ryžas, su akiniais... visas komplektas.
Mums trys su puse.

Esu maciusi parduotuveje toki vaikuti- raudonplauki ir su akinukais, negalejau atsiziureti kaip man grazu buvo, vis atsisukdavau paslapciom paziureti smile.gif man is vis mazuliukai su akinukais grazuoliai, tokie protingi atrodo smile.gif
Atsakyti
Šiek tiek kitaip atrodo vaikas ir tiek ax.gif kažko tai stulbinamo neįžvelgiu biggrin.gif
Atsakyti
patyciu manau tikrai sulauks, kad ji ryzike ir pan blush2.gif bet realiai manau tevai turetu nuo pat ankstyvos vaikystes mokyti kad visi ir lygus, nesvarbu nei odos nei plauku spalva. kad neigalus irgi yra lygus ir pan. nes dazniausiai tokiu tevu vaikai kurie tyciodavosi is kitu, tai ju vaikaii elgiasi taip pat, nes ju nemoko sito. man kaikuriu tevu mentalitetas yra keistas. pries metus buvome parduotuveje ir ten buvo vaikas invalido vezimelyje, ir girdziu kitas vaikas uz keliu metru saukia; - mama, jis koju neturi, hahahaha - mama taip pat nusijuoke. nu ziauru
Atsakyti