Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka - 3

QUOTE(Redaga @ 2013 03 20, 15:25)
ACIU aciu 1,5-3 m. jau grupe buvo tipo perpildyta, nieko neklausiau skubejo padeti rageli. Mes Zirmunuose. Ilgai kovojau su savo 2 pirmenybem

o kelintu Jusu vaikuti sgimimo ir i koki darzeli?
Atsakyti
QUOTE(Redaga @ 2013 03 20, 16:25)
ACIU aciu 1,5-3 m. jau grupe buvo tipo perpildyta, nieko neklausiau skubejo padeti rageli. Mes Zirmunuose. Ilgai kovojau su savo 2 pirmenybem

I koki darzeli Zirmunuose prieme?
Atsakyti
QUOTE(Redaga @ 2013 03 20, 17:30)
paskambinau aukletojai pasakiau kad rytoj ateisim

Niekas siais laikais dirbti nenori sad.gif
o mes vat laukiam eilej i rusaklabiu darzeli. Kaip kazkas pradzioj rase, kad grupes nesusirenka. Tai situacija aisku ne tokia tragiska, kai po 200 vaikuciu eilej laukia. Bet vis gi. 37 leliukai i lopsiuka, o priims tik 18. Mums eiliu dar nesutvarke, laukiam ziniu.
Atsakyti
Gal kam kas nors pasikeite eilese per siandien? man raso prie vaiko "Nera tinkamos grupes".....iki tol tiesiog rode kurioje vietoje esam...tiesa, ta vieta islikus, kai paspaudi vaiko varda pavarde...
aisku, nestresuot nepavyksta, nors suvokiu, kad ta sistema tikrai neveikia tobulai ir daug kas keiciasi...
Atsakyti
QUOTE(vaiciuke @ 2013 03 22, 14:09)
Gal kam kas nors pasikeite eilese per siandien? man raso prie vaiko "Nera tinkamos grupes".....iki tol tiesiog rode kurioje vietoje esam...tiesa, ta vieta islikus, kai paspaudi vaiko varda pavarde...
aisku, nestresuot nepavyksta, nors suvokiu, kad ta sistema tikrai neveikia tobulai ir daug kas keiciasi...


Pas mus rašo tą patį, na bet aš jau susitaikiau, kad šiemet darželio negausim. Man dabar tik aktualiau, kaip bus su eile - perkels į kitus metus automatiškai ar reikės iš naujo registruotis? Nes jei neperkels tai man rodos truputį truktų logikos, bent jau tais atvejais, kai vaikai pretenduoja į jau sudarytas grupes...
Papildyta:
Na va, tik parašiau ir vėl pas mus jau rodo ir eilę ir vietą joje, jau neberašo "nėra tinkamos grupės". Vėl esame 1 iš 59 į 1-2 metų grupę. Sistemaaaa.... biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus irgi neberodo, patenka ar ne.
Šiaip anksčiau sakė, kad kiekvienais metais reikės prašymus iš naujo duoti, bet ten nesuprasi. Matyt žiūrės, kaip jiems patogiau, nes šiemet tai to nebuvo.
Atsakyti
pas mus kaip rode taip ir rodo, tik skaicukai pasikeite, bet ir as jau susitaikiau, o is savivaldybes vis dar negavau atsakymo kurie darzeliai priima tas 1-2 grupes
Atsakyti
QUOTE(Ice*tea @ 2013 03 22, 15:22)
Pas mus rašo tą patį, na bet aš jau susitaikiau, kad šiemet darželio negausim. Man dabar tik aktualiau, kaip bus su eile - perkels į kitus metus automatiškai ar reikės iš naujo registruotis? Nes jei neperkels  tai man rodos truputį  truktų logikos, bent jau tais atvejais, kai vaikai pretenduoja į jau sudarytas grupes...

Lygtai norintys lankyti darzeli 2014 m. nuo 2014 m. sausio tures is naujo rasyt prasymus. g.gif Jeigu vel nepakeis tvarkos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Almute25 @ 2013 03 22, 15:29)
pas mus kaip rode taip ir rodo, tik skaicukai pasikeite, bet ir as jau susitaikiau,

O pas jus dar keičiasi skaičiukai? Pas mus tai jau visą savaitę niekas nesikeitė.
Atsakyti
QUOTE(Ice*tea @ 2013 03 22, 15:26)
Na va, tik parašiau ir vėl pas mus jau rodo ir eilę ir vietą joje, jau neberašo "nėra tinkamos grupės". Vėl esame 1 iš 59 į 1-2 metų grupę. Sistemaaaa....  biggrin.gif


man irgi jau pasikeite..
is tikruju vardan ramybes gal nevertetu kasdien po kelis kartus tikrintis... tik idomu, kada pakeis musu deklaruota gyvenamaja vieta ir ar nuo to pasikeis eiles vieta....tai ir tikrinu, ir nervinuos biggrin.gif
Atsakyti
galetu anksciau patvirtinti, kas patenka, o kas ne. dabar iki birzelio 15d. nei paleistas, nei pakartas... doh.gif negali nieko planuoti, o jei reiks aukles, ar privataus ieskot, tai isvis bus mazai laiko like... unsure.gif
Atsakyti
taip pas mus skaiciukai kas valanda keiciasi va ir dabar pasikeite ir dabar pastebejau neberaso kad vaikas nepatenka tiesiog raso (pozicija) pvz. 8 is 75
Atsakyti