Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka - 3

QUOTE(Nasturcija @ 2013 03 12, 13:52)
...Musu eile dabar rodoma 3-4 metu grupeje, tarsi i ateiti, t.y. kaip suprantu rodoma eile kuri bus rugsejui....
Jus pasitikslinkite savivaldybeje kodel taip yra. Kaip suprantu jus 2010 gimimo. Mano dideliui gim. 2009 gruodzio men (beveik 2010), tai ilgai rode, kad laukia 4-5metu grupeje (nes state i 2009 gim eile), nors jam dar tik 3 svieziai sueje buvo. Jau trecia savaite matau kad jis laukia teisingoje 3-4 metu grupeje. Be to 5dieni buvau savivaldybeje, ir man patvirtino, kad sudarant grupes, vaiko amziu ims toki, koks bus birzelio 1a ir i tokia grupe jis pretenduos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo june-july: 12 kovo 2013 - 20:51
QUOTE(june-july @ 2013 03 12, 21:43)
Jus pasitikslinkite savivaldybeje kodel taip yra. Kaip suprantu jus 2010 gimimo. Mano dideliui gim. 2009 gruodzio men (beveik 2010), tai ilgai rode, kad laukia 4-5metu grupeje (nes state i 2009 gim eile), nors jam dar tik 3 svieziai sueje buvo. Jau trecia savaite matau kad jis laukia teisingoje 3-4 metu grupeje. Be to 5dieni buvau savivaldybeje, ir man patvirtino, kad sudarant grupes, vaiko amziu ims toki, koks bus birzelio 1a ir i tokia grupe jis pretenduos.


o jus daret kazka, kad pakeistu amziu? Ar savaime susitvarke ten?

Tai vat aburdas tame ir yra, kad siai dienai mes turim laukt 2-3 m. grupeje ir jei butu laisvu vietu i jas pretenduot, o nuo rugsejo eit jau i 3-4 grupe. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2013 03 12, 21:32)
o jus daret kazka, kad pakeistu amziu? Ar savaime susitvarke ten?
kai pradejau matyti rugsejo men eiles ir amziu, kas men aiskinausi savivaldybej, bet vis liepdavo laukti. Rasiau ir uzklausas el. pastu. Visada telefonu ar pacioje savivaldybeje konsultantes paaiskindavo, kad kai susitvarkys sistema, turetu buti gerai. Na ir jau kaip minejau 3ia sav matau teisinga amziu:) Kaip minejau, amziu fiksuos birzelio 1os dienos, kadangi mums bus 3,5m, tai ir laukiame 3-4 grupeje.
Tai pasitiklsinu, Jusu 2010 gimimo ir matote, kas laukia 3-4 grupeje? Kada Jums 3 metukai sueina?
Atsakyti
QUOTE(june-july @ 2013 03 12, 23:23)
kai pradejau matyti rugsejo men eiles ir amziu, kas men aiskinausi savivaldybej, bet vis liepdavo laukti. Rasiau ir uzklausas el. pastu. Visada telefonu ar pacioje savivaldybeje konsultantes paaiskindavo, kad kai susitvarkys sistema, turetu buti gerai. Na ir jau kaip minejau 3ia sav matau teisinga amziu:) Kaip minejau, amziu fiksuos birzelio 1os dienos, kadangi mums bus 3,5m, tai ir laukiame 3-4 grupeje.
Tai pasitiklsinu, Jusu 2010 gimimo ir matote, kas laukia 3-4 grupeje? Kada Jums 3 metukai sueina?


Rugpjuti smile.gif

O dabar jei bus tas priemimas, tai turetumem bandyt pas savo bendraamzius pakliut juk kurie 2-3 metu grupeje.
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2013 03 12, 23:28)
Rugpjuti smile.gif

O dabar jei bus tas priemimas, tai turetumem bandyt pas savo bendraamzius pakliut juk kurie 2-3 metu grupeje.

tai mums taip pat turetu but g.gif
Atsakyti
QUOTE(inaja @ 2013 03 12, 17:00)
ir man vis dar neaisku del tu darzeliu apkeitimo vietom pagal pirmuma, tai galima ar ne? g.gif

As siandien skambinau i savivaldybe del kitu klaidu taisymo ir pati konsultante paklause kokia tvarka as noreciau, kad butu sudelioti darzeliai ir sudeliojo pagal mano pageidavima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorris @ 2013 03 13, 11:09)
As siandien skambinau i savivaldybe del kitu klaidu taisymo ir pati konsultante paklause kokia tvarka as noreciau, kad butu sudelioti darzeliai ir sudeliojo pagal mano pageidavima  smile.gif

tai pas jus gal sudeliota nebuvo? g.gif jei darzeliuose raset?
Atsakyti
QUOTE(inaja @ 2013 03 13, 11:14)
tai pas jus gal sudeliota nebuvo? g.gif jei darzeliuose raset?

Taip, sudeliota nebuvo, nes rasiau darzeliuose. Bet anksciau, kai prasiau sukeist vietom, pasake, kad negali, o dabar sukeite 4u.gif

Bet jei ne viena, tai kita... Sutvarke datas, darzeliu eiliskuma, is dvieju vaiku "sulipde viena" biggrin.gif Bet dabar neberodo nei grupes tipo, nei vietos eileje doh.gif Jei iki ryt neatsiras, teks vel skambint.
Atsakyti
QUOTE(Dorris @ 2013 03 13, 11:41)
Taip, sudeliota nebuvo, nes rasiau darzeliuose. Bet anksciau, kai prasiau sukeist vietom, pasake, kad negali, o dabar sukeite  4u.gif

Bet jei ne viena, tai kita... Sutvarke datas, darzeliu eiliskuma, is dvieju vaiku "sulipde viena" biggrin.gif Bet dabar neberodo nei grupes tipo, nei vietos eileje  doh.gif Jei iki ryt neatsiras, teks vel skambint.

idomu jos ten keicias ar ne, kokiu nr. skambinot, siandien bandyciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inaja @ 2013 03 13, 12:11)
idomu jos ten keicias ar ne, kokiu nr. skambinot, siandien bandyciau smile.gif

Skambinau va situo 2112074, kuri radau temos pradzioj smile.gif Manau turetu keistis, si kart labai maloni buvo, padare pataisymus ir sako jeigu kas skambinkit vel, geros dienos smile.gif
Atsakyti
"Tėvai gali konsultuotis telefonu 211 2074, 211 2510 (Švietimo departamentas, priėmimo tvarkos klausimai) arba 211 2161 (techniniai klausimai, pagalba registruojant prašymą internetu)."tik dar, kad atsilieptu, visai gerai butu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inaja: 13 kovo 2013 - 15:54
Aš kai skambinau, tai net nustebau, kad pavyko iš pirmo karto prisiskambinti. Bet kalbėjo tai visai nemaloniai. Dar nebaigiau visko paklausti, o pareiškė, kad nebeturi laiko su manim kalbėti blink.gif
Atsakyti