Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių apranga

Sveikos smile.gif Temos pradzioje radau zinute, kad nebrangiai medziagas paneles pirko Gariunuose. O ten (Gariunuose) visokiu medziagu yra? Atspalviu? As savo pamergems siulau trumpas (gal kad dengtu kelius), sviesaus atspalvio suknytes. Uzpraeita vasara Kauno Rotuseje uz specialiai mums pasiutu nuoma mokejome po 250Lt. Pas mane nemazai pamergiu ir ne visos gali sau leisti tiek moketi, todel galvoju siulyti pasisiuti. O jei dar medziaga taip pigiai Gariuonuose pavyktu gauti thumbup.gif Gal kas zinote, kas nebrangiai Kaune (ar netoli jo) galetu pasiuti 7-8 pamergiu sukneles? Buciau labai dekinga uz tokia informacija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nopower: 10 vasario 2009 - 00:23
Kaip jums toks modelis - viena suknelė - trys galimi variantai?

user posted image

Radau čia http://promdressshop...cart.pl?IT=J842
Atsakyti
O gal kuri zinote,kur galima Vilniuje pasisiuti sukneles pagal pamerges,ir isnuomoti jas,o po to grazinti g.gif Zinau kad taip daug kas daro,tik nezinau kur kreiptis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nopower @ 2009 02 10, 01:20)
Sveikos  smile.gif  Temos pradzioje radau zinute, kad nebrangiai medziagas paneles pirko Gariunuose. O ten (Gariunuose) visokiu medziagu yra? Atspalviu? As savo pamergems siulau trumpas (gal kad dengtu kelius), sviesaus atspalvio suknytes. Uzpraeita vasara Kauno Rotuseje uz specialiai mums pasiutu nuoma mokejome po 250Lt. Pas mane nemazai pamergiu ir ne visos gali sau leisti tiek moketi, todel galvoju siulyti pasisiuti. O jei dar medziaga taip pigiai Gariuonuose pavyktu gauti  thumbup.gif Gal kas zinote, kas nebrangiai Kaune (ar netoli jo) galetu pasiuti 7-8 pamergiu sukneles? Buciau labai dekinga uz tokia informacija  4u.gif


Labas smile.gif as sekmadieni buvau gariunuose, tai prisipirkau medziagos biggrin.gif o jau spalvu kokiu tik norite yra bigsmile.gif yra svelniu pasteliniu, tai kaina ju metras 16lt arba 20lt tai tikrai labai pigiai smile.gif Siaip zeigos salonas siuna, taciau nzn ar su jusu medizagyte siutu g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnulia @ 2009 02 10, 18:20)
O gal kuri zinote,kur galima Vilniuje pasisiuti sukneles pagal pamerges,ir isnuomoti jas,o po to grazinti g.gif  Zinau kad taip daug kas daro,tik nezinau kur kreiptis smile.gif


manau, kad Dea Martina taip daro http://www.dea-marti...n...=1&Itemid=1

mirksiukas.gif
Atsakyti
musu vestuves jau atsoktos wub.gif , tad galiu parodyti kokiom suknelem buvo pamergytes. siaip spalvos nebuvo ryskios, nes as asmeniskai nenorejau. pamerges pacios buvo patenkintos ir sake kad nepatogumu su ilgom suknelem nebuvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(semita @ 2009 02 10, 17:24)
Labas smile.gif as sekmadieni buvau gariunuose, tai prisipirkau medziagos biggrin.gif o jau spalvu kokiu tik norite yra bigsmile.gif  yra svelniu pasteliniu, tai kaina ju metras 16lt arba 20lt tai tikrai labai pigiai smile.gif  Siaip zeigos salonas siuna, taciau nzn ar su jusu medizagyte siutu g.gif


o kalvarijaus turguje yra ir uz 8, o kazkoks ten ale satinas 14lt
Atsakyti
mano pamerges atrode:
user posted image
o cia per draugu vestuves mano antra is desnes
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2009 02 11, 23:17)
mano pamerges atrode:
user posted image
o cia per draugu vestuves mano antra is desnes
user posted image



Sveikute!
Tik nesupyk, bet cia geras pavyzdys, kaip as nenoreciau matyti savo vestuvese savo pamergiu. Jokiu susiderinimo - juk turi buti kazkoks bendras rysys tarp visu pulke esanciu apragos, puoksteliu ir t.t. O cia kazkoks kratinys blink.gif Nesuprasi, nei kur pamerge, nei kur pirsliene ar liudininke... Aisku, del skonio ir paziuru nesigincijama, bet ne ne ne doh.gif
Atsakyti
Pritariu drinks_cheers.gif Kazkoks kosmaras biggrin.gif Su tokiomis suknelemis paneles ejo per isleistuves pries 5 - 6 metus - niu bet atleistina - gi "tortu" nemaciusios buvom lotuliukas.gif Bert cia - tai tetuliu is gariunu susitikimas po 20 metu ar kaip? g.gif
Atsakyti
man ir paciai nepatiko kaip jos atrode, o per daruges vestuves ten isvis kosmaras
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2009 02 12, 13:46)
man ir paciai nepatiko kaip jos atrode, o per daruges vestuves ten isvis kosmaras


O kodel nepasitarei su draugemis del sukneliu? g.gif Nuotakos nuomone pati svarbiausia juk. As tik kitu metu vasara tuoksiuosi, bet su pamergemis busimomis vis susibegame pasirodyti, kokiu variantu idomiu randame smile.gif Butu nepagarba man, jei visos ateitu kaip kuri rado kokiame salone rado..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hottea: 12 vasario 2009 - 12:11