Įkraunama...
Įkraunama...

Vedybų planuotojų paslaugos

Planuotojas savotiškas menininkas. Dirbti su visuma ir matyti kažką tokio, ko 'paprastas' žmogus nematytų ir neatrastų smile.gif Bet tikrai ne visi verti tų 5000LT. O šiaip man atrodo tai adekvati kaina už tokį darbą (atsižvelgiant į laiką, kiek visa tai trunka; į aplinkybes; į atsakomybę).
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2014 08 22, 17:42)
Kas ieina i kaina, puikiai zinau. Siunteme planuotojoms uzklausa, gavome labai konkrecius ir issamius atsakymus. Vistiek 5000Lt yra daug. Tai tik mano nuomone.

as irgi siunciau daug užklausu, kas liecia dega rutos, taigaliu pasakyt planuotojom ju nepavadinsi, turiu realu gyva pvz, dekoruot sugeba, atrast kazka tokio, kaip as sakau "sublizget" moka, bet tikrai truksta patirties organizuotume..
5000lt, yra labai didele suma, tada vestuves turetu buti minimum 60000lt biudzeto, nes jei dar dadesi dekoro medziagas tai visas malonumas gali vos i 10000lt sutiplt, Budriene taip ir raso, mano dienos vizija, ideja, scenarijus, dekoras su medziagom ir dienos kordinavimas 3000 EUR.
yra manau tikrai geru planuotoju, kurios suplanuos ir koordinuos diena ir uz 1000lt ar 2000lt, tiesiog reik nesusiviliot graziom fotkem ir gerai paieskot, o susitikus moket isaiskinti ko nori blush2.gif
Atsakyti
Ka? baikite juokus!! Ne! doh.gif Budriene? 3000E? blink.gif doh.gif
kitcu kitcas schmoll.gif
Ne, kazkas cia ne taip schmoll.gif

Sutinku, kad planavimas ir organizavimas-sunkus darbas, bet ne 3000E
Nors kita vertus, ko as cia: jei atsiranada kas tiek moka-kodel ne? verslas yra verslas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 24 rugpjūčio 2014 - 12:16
Juk planuotojos dar turi komandą, kuriai reikia sumokėti, taip pat jos moka mokesčius. Taigi, tikrai mažiau joms lieka nuo vestuviųsmile.gif
Atsakyti
Visada galvojau, kad vestuvių organizavimą pradėsiu nuo planuotojos paieškos. Bet dabar pasimečiau ir turbūt pritarčiau toms kurios sakė, kad didžioji dalis planuotojų yra geros dekore, o planavime, kaip čia pasakius.. net pirmų pokalbių metu jos nori iš manęs visos info kaip aš įsivazduoju savo šventę. T.y. kur, kokia bažnyčia, kelintą norėčiau valandą, kur fotosesija ir kur balius. Kai nuėjau norėdama kartu su planuotoja tiesiog išgryninti idėją, nes dėl tikslių vietų ir valandų dar tikrai nebuvome nutarę gavau pasiūlymą pirmiausiai apgalvoti pati, o po to jai parašyti ir susitiksim vėl.
Bet jei aš išsiaiškinsiu kokios visur kainos šventės vietų, maisto, transporto, susirasiu fotografą, vedėją.. koks tada jos darbas?
Gal aš neteisi, nes tikrai pasimečiau, kažkodėl aš įsivazdavau, kad būtent planuotoja ir padės, kai tiesiog nežinai nuo ko pradėti. Papasakos vestuvių restorame privalumus/trūkumus, vestuvių sodyboje privalumus trūkumus, taip pat vestuvių gamtoje, papasakotų apie maisto tiekėjus, kokie galimi variantai, jos juk vistiek žino ir orientacines kainas.
Nežinau.. sakysit išpindėjus, bet tikėjausi daugiau verysad.gif g.gif
Atsakyti
planuoti yra labai sunku, jei jus norite nuo -iki manau tai turi būti dideli poinigai. esu planavus vienai merginai svente, tai buvo antros vestuves mano gyvenime. nuo paprastu kukliu, issiplete iki dideliu ir prabangiu. gal evos pajegdavau viska padaryti viena, sventimo diena samdzioau dar dvi mergaites, nekalbant apie visa florisciu buri. gyvenime neapsiimciau pakartoti ta pati uz tiek kiek paemiau, tieisog tada nesupratau kas bus. aciu dievui ji labai liko patenkinta, beveik visuose zurnaliukose buvo parasyta apie vestuves, bet as turejau toki stresa ta diena, pasamdytos mergaites nebuvo komandos dalis-eilines mergaites, o turi dirbti susidirbusi komanda. Jei dar kada apsiimciau pakarotti toki zygdarbi tirai paimciau daug daugiau. aiksu ten dariau viska-vis kontaktai, idejos, spalvos, net sutartis teko uz ja pasirasynet, nes gyvena kitur,nesiau suknele lyginti , pati deliojau zibintus ir pirkau zvakes , bej eir tuos pacisu zibinuts, musiau nuolaidas ir ieskojai paslaugu, vazynejaus per kelsi miestus ir t.t ir t.t. bet daugum planuotoju siulo tik max ideja, o konkrecius pokalbius, sutartis ir paieskas perleidzia jums, ir dar sako, e mailasi rasynesimes..na zdz daug ka galeciau pasakyti , bet neissiplesiu. esme planavime ne savo draugu paslaugas pasiulyti, o rasti tai kas tinkama klientei ir pigiau, aiksu tai ka ji sutaupo ji sumoka jums, bet jai nelieka streso. Bijau pagalvoti , ka butu isgyvenus nuotaka jei kunigas kjai pasakytu, kad juos netuoks, nes floriste iejo i baznycia anksciau nei jis leido. gerai, kad buvau as i, pati apsizliumbiau po to streso, kol derinau viska..,aj zdz darbas vertas pinigu.
Atsakyti
Kaip tik girdejau istorija is pazistamu. Pasisamde planuotoja ir vyras sekliukas parase tiekejams is kito email ir tiesiogiai pasiteiravo kaino. Paaiskejo, kad kainos siulytos planuotoju buvo didenes negu is tiesu yra. Planuotojos kaip tik turetu geresnes kainas 'ismusti' o ne is to papildomai darytis…
Atsakyti
QUOTE(Tiffany. @ 2014 08 27, 16:37)
Kaip tik girdejau istorija is pazistamu. Pasisamde planuotoja ir vyras sekliukas parase tiekejams is kito email ir tiesiogiai pasiteiravo kaino. Paaiskejo, kad kainos siulytos planuotoju buvo didenes negu is tiesu yra. Planuotojos kaip tik turetu geresnes kainas 'ismusti' o ne is to papildomai darytis…

O atsiskaitymas buvo ne tiesiogiai tiekėjams, o per planuotoją? Nes dažnas paslaugos teikėjas piknaudžiauja tuo, kad kreipiasi planuotoja, akivaizdžiai pakeldamas kainą, taip, kad, aklai nesiūlyčiau kaltinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(i.t.s. @ 2014 08 27, 18:09)
O atsiskaitymas buvo ne tiesiogiai tiekėjams, o per planuotoją? Nes dažnas paslaugos teikėjas piknaudžiauja tuo, kad kreipiasi planuotoja, akivaizdžiai pakeldamas kainą, taip, kad, aklai nesiūlyčiau kaltinti  mirksiukas.gif

manau, kad visokiu zmoniu yra, betš mani galva neateitu kaina uzkelt. saziningumo reikalas cia, kaip bet kurioje profesiojoje visokiu zmoniu yra:P
Atsakyti
Vat man labai idomu kodel as negaliu issakyti savo nuomones. Kadangi esu nepatenkintai paslaugom!!! Kai drauge rinkosi savo vestuvem planuotojus ur dekoratorius ji prisiskaite forume geru atsiliepimu, o pasirode... tuos atsiliepimus rase pacios planuotojos... isitikinkite pacios! Pasiziurekute ka rase benuvita ir bucke001. Jos reklamuoja tik viena imone
tikrai turiu teise issakyti savo nuomone!
Papildyta:
Tiesa, jeigu del dekoratoriu, tai pries kelias savaites dar buvau pusbrolio vestuvese Trakuose apvalaus stalo klube! Tai galeciau tik pagirti dekoratorius. Ten buvo Egle Kazokaite su kompanija. Akys tiesiog dziaugese matomu vaizdu. Ceremonija buvo vietoj. Super.
Atsakyti
Danguole1985 , tikrai galit. Visos nuomones vertingos. Galbut mes linke ginti tuos apie kuriuos jau turim susidare gera nuomone. Pavyzdziui as girdejus labai daug geru atsiliepimu apie Prestige Idea ir pati juos svarstau rinktis, tad isgirsti neigiamos nuomones nesinori, del to ir puoli ginti ir teisinti, netiketi.

Taciau, labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2014 08 21, 20:32)
matot, as daugiausia akcentavau, kad noriu planavimo, o ne dekoro, man planuotojos esme, kad ji viska suziuretu, issideliotu dienotvarke, bendrautu su tiekejais, ir koordinuotu svente, dekoras pas mane bus minimalus, nes as turesiu tik vestuvine popiete... 4u.gif zinokit dekoravimas eina kaip paslauga, o dekorui reikalingas medziagas dar reik dasipirkti, visos taip planuotojos paminejo, tad negalvokit, kad ta kuri pasiule uz 5000lt, kad cia ieis ir rozes ir zvakes ir kiti elementai... blush2.gif



kiekvienas renkasi kam ko reikia, svarbu pasirinkti tinkamai smile.gif tuomet ir problem nebus.

QUOTE(Tiffany. @ 2014 09 02, 16:41)
Danguole1985 , tikrai galit. Visos nuomones vertingos. Galbut mes linke ginti tuos apie kuriuos jau turim susidare gera nuomone. Pavyzdziui as girdejus labai daug geru atsiliepimu apie Prestige Idea ir pati juos svarstau rinktis, tad isgirsti neigiamos nuomones nesinori, del to ir puoli ginti ir teisinti, netiketi.

Taciau, labai aciu  4u.gif



labai taiklus komentaras. Ir foto taip noretusi is Danguole1985 zadetu, negi ne vienas kadras nebuvo uzfiksuotas, kazkaip nesitiki...
Atsakyti