Įkraunama...
Įkraunama...

Vedybų planuotojų paslaugos

Sveikos merginos, as irgi is tu, kurios sia vasara atsoko vestuves... labai noreciau Jums visoms patarti, kad skaitykite visas sutartis, kurias pasirasinejate... mes turejome nelabai malonu ivyki su savo dekoratorem/floristem.... turejau nuojauta del, taciau noriu pasakyti, nesirinkite Royal Vestuves komandos ir Royal geles dekoratoriu/florisciu doh.gif zinokit buvo vieninteliai zmones, kurie ta diena sugadino nuotaika doh.gif viska padare ne taip, kaip buvo sutarta... pamergiu puoksteles buvo itin mazos ir pradejo kristi po valandos nuo pasiemimo... jaunosios puokste, uzsakyta is freziju ir baltu roziu nepadare, o atidave MB baltus gvazdikus... kai pamaciau vos nenukritau... o zinot koks ju pasiteisinimas buvo? Kaune baltos rozes ispirktos ir ju tiesiog negavo blink.gif doh.gif per valanda sugebejo padaryti nauja puokste, bet tos puokstes kaina buvo neadekvati... turejau tooookia mini puokstyte, taip pat kaip ir pamerges, kad nepavadinciau tai nuotakos puokste.... taciau cirkas cia nesibaige... atvaziavus i sodyba vos nenukritau pamacius, kad ant stalu ne mano uzsakytos aukstos roziu puokstes, o kapiniu chrizantemos doh.gif baisu doh.gif negana to, miegojimo ir sedejimo planai buvo mano pateikti juodrastiniai variantai, su didziuliais tarpais tarp zmoniu vardu - skylemis doh.gif tik tiek, kad priklijuoti prie veidrodzio ant molberto doh.gif kazkas tragisko... prasiau padaryti foto kampeli... doh.gif foto kampelis turejo buti kitoje vietoje, nes ka padare dabar, tai visose nuotraukose matosi vaiku zaidimu aikstele ir kito pastato laiptai, o turejo buti zalia pieva... pasiteisinimas - sodybos seimininkai nupjove obels sakas ir ji ant sutarto medzio negalejo pakabinti doh.gif o kelios dienos pries svente siuliau vaziuoti apsiziureti, taciau ji pareiske, kad sodyba pazysta kaip penkis savo pirstus doh.gif o veliau buvo dar geriau doh.gif zibintai, kuriais buvo dekoruota terasa, vakaro metu eme vienas po kito degti ir sprogineti stiklai blink.gif seimininke sodybos su padavejais turejo begti gesinti, kad nesukelti gaisro... todel terasa buvo tamsi doh.gif vienintelis dalykas, kuris patiko, tai saldus stalas... o bet taciau, buvo liepta spalvas ir formas uzsisakyti paciai, ka noriu tureti ant stalo, o sudelioti dideliu gabumu nereikia manau...niekam nelinkiu tokios dekoratores doh.gif nors jos foto paziurejus labai grazios...
Atsakyti
visu pirma uzjauciu, kad jums tai sugadino svente, bet cia tik detales, svarbiausia, kad jaunieji susituoke, o mazos smulkmenos, stiprina draugyste, linkiu, kad is vestuviu liktu tik kuo geriausi prsiminimai 4u.gif ir labai dekui, kad nenutylejot ir pasaket, tikrai labai sunku nuspresti is foto, ideda aisku geriausius kadriukus, bet va tokios nenusisekusios istorijos lieka paslaptyje, dar karta dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2014 09 05, 10:07)
visu pirma uzjauciu, kad jums tai sugadino svente, bet cia tik detales, svarbiausia, kad jaunieji susituoke, o mazos smulkmenos, stiprina draugyste, linkiu, kad is vestuviu liktu tik kuo geriausi prsiminimai  4u.gif  ir labai dekui, kad nenutylejot ir pasaket, tikrai labai sunku nuspresti is foto, ideda aisku geriausius kadriukus, bet va tokios nenusisekusios istorijos lieka paslaptyje, dar karta dėkui  4u.gif

ne, man nuotaika sugadino tik trumpam, as megavausi kiekviena akimirka, taciau jei buciau zinojus apie tai anksciau, buciau atsizvelgus i pastabas... o ir pinigeliu kainavo nemazai, tad tikiuosi, kad si zinute pades mergaitems apsispresti smile.gif ir tikrai geles ar dekoras nebuvo svarbiausias akcentas mirksiukas.gif is kitos puses, kai samdyti tiekejai visi tobulai atliko darba, kai investuota tikrai ne simtas ir ne du simtai litu, tada labai pikta... bet kaip sakoma, viskas ejo ir praejo... antra karta neleisciau joms ne nagu prikisti prie mano sventes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ?angeliux?: 05 rugsėjo 2014 - 10:20
Sveikos,

Planuojam vestuves kitų metų gegužės mėn ir viską pradėjau ne nuo dokumentų tvarkymo, o planuotojos paieškos. Ištiesų yra iš ko rinktis. Parašiau kelioms įmonėms, bet vis kažkaip vis nekibo. Vienos, kitos parašė. Pamaniau, reikia rinktis Pinjanta, bet vis dar klaidžiojau interneto platybėse ir toliau skaitinėjau. Mąsčiau apie Royalvestuves.
Vestuviųšventė buvo vienintelė, kurios pradžioj nesvarsčiau dėl GAUSYBĖS blogų atsiliepimų. Bet to neaiškumo vedina ėmiau ir paskambinau Ingai Klimienei. Ir žinot pirmasis įspūdis geras. Užkibau. Pasirodė konkreti moteriškė. Ir tai man patiko. Skambindama į kitas įmones ir tik užsiminus apie biudžetą nei iš vienos negavau net orientacinės kainos. Viskas priklauso nuo norų, kaip įsivaizduojat... Bet aš klausiu vidutinės kainos su va tokiais norais. ir manau, kad su kokiu 5000 LT paklaida įmanoma pasakyti.
Kai kalbėjau su Ingą, gavau kažkokias gaires. Ką galima už kiek padaryti. Aš bent galiu įsivaizduoti į ką orientuotis. Trumpai tariant praplepėjau valanadą laiko ir gavau šiek tiek idėjų kas galėtų būti padaryti ir kaip. Aišku iš anksto negaliu džiaugtis ir vis dar blogi atsiliepimai labai gąsdina, bet va tokie įspūdžiai po pirmojo pokalbio.

Laukite tęsinio ir įspūdžių....
Atsakyti
man irgi teko bendrauti su Inga is Vestuvių šventė, labai patiko bendravimas, matos, kad daug patirties turi, nepersa tik saviaku, pasako kur galima sutaupyt, ko nedaryt, ar ka geriau daryt...bet man asmeniškai jų kaina aukšta buvo verysad.gif kai biudžetas ribotas tada tenka kazko atisakyt, todel gaila, bet mes jos nepasirinkom... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2014 09 05, 12:47)
man irgi teko bendrauti su Inga is Vestuvių šventė, labai patiko bendravimas, matos, kad daug patirties turi, nepersa tik saviaku, pasako kur galima sutaupyt, ko nedaryt, ar ka geriau daryt...bet man asmeniškai jų kaina aukšta buvo  verysad.gif  kai biudžetas ribotas tada tenka kazko atisakyt, todel gaila, bet mes jos nepasirinkom... verysad.gif

Rootha,
Išsigandau doh.gif Aš tiek apsidžiaugiau radusi žmogų su kuriuo iš karto radau bendrą kalbą, kad taip galutinės sumos ir nežinau. Avansas 2000 LT. Gal gali man išduoti šitą paslaptį? Beje mano biudžetas irgi ribotas, bet aš gana lanksti pasiūlymam ir ji man pasiūlė išvažiuojamąją santuoką, nupasakojo smulkiai kaip tai atrodytų ir visai viliojantis ir svarstytinas variantas.
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2014 08 22, 17:42)
Zinokite kiek perziurejau planuotoju Facebok puslapius, tai gal tik "Lapes vestuves" man pasirode ne tik dekoru gyvena.."dega rutos"-vien tik dekoro nuotraukos, "pinjata" vat paskutine foto-dekoras, "pusta suknele"-dekoras... Nezinau, man susidare tokia nuomone, o kaip yra, matomai galima suzinoti tik susidurus su planuotoja bei ju paslauga. Man atrodo daug, kitam gal normali sita kaina. Geras fotografas-tai menininkas(pagal mane). Ar planuotojas irgi menininkas? Geras-matomai labiau psihologas.....Ir lyginti fotofrafo poreiki...ir planuotojos...pagal mane ne tas pats. Nors tai Jusu nuomone ir as ja gerbiu. Kas ieina i kaina, puikiai zinau. Siunteme planuotojoms uzklausa, gavome labai konkrecius ir issamius atsakymus. Vistiek 5000Lt yra daug. Tai tik mano nuomone.


O tai ka jus tikites pamatyti nuotraukose? Juk i nuotraukas nesudes ka jos planavo su jaunaisias metus pries svente.. Matosi tai tik galutinis varijantas, sneketis su zmonemis reikia klausti ka gausit uz ta mokama suma, kuom pades ir panasiai.

Mes buvom nusprende nesisamdyti planuotoju ir viska darytis patys ir galbut pasiimti tik dekoruotojus, issiuntinejau daug uzklausu ir Sventes Guru, Dega Rutos, Pusta Suknele, Linksmadieniai, Meiles Legendos, Pinjata.. Atrase visi ir gana greitai, pamacius kai kuriuos pasiulymus is kart atkrito arba del kainos arba del bendravimo manieros. Kai kurie neturejo tokiu paslaugu kaip tik vien dekoravimas arba priima uzsakymus tik po naujuju metu.. Perziureje viska ir gerai pagalvoje vis delto nusprendem imti pilna paslaugu paketa is Pinjatos smile.gif kaina mums prieinama ir atrodo logiska, vakar su jomis pasikalbejom gyvai, nervinaus kaip cia bus blush2.gif beet uzsiplepejom visa valanda, merginos super draugiskos, paklausus kokias mes paslaugas gausim nepasimete ir nepradejo vardinti koki dekora daro ir pan., apie dekora isvis nekalbejom, pacios sake tai aptarsim kokius 3men iki vestuciu nes dabar yra svarbesniu reikalu. Kadangi gyvenam uzsieny ir neuzilgo grysim i Lietuva sutarem susitikti, pacios pasisiule kartu vaziuoti apziureti sodyba, kad galetu pamatyt kaip ir kas ir suprast kokios tos musu norimos vestuves ir pan.
Dabar manau renkantis planuotojus ne tik i kaina reikia atsizvelgti bet ir pabendrauti, juk reikes su planuotojais ko ne metus vis susiskambinti ar prasyti patarimu visokiu, tai svarbu jaustis maloniai bendraujant su jais. Mes tikrai dziaugiames bent kol kas pasirinke Pinjatas, manau ir tikiuosi, kad galutiniu rezultatu taip pat nenusivilsim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE
Sveiki,


Bet šiandien džiaugiamės, kad šventės ji beveik neįtakojo, nes likus mėnesiui iki vestuvių jai pakėlus kainą kažkokiu būdu, atsisakėme dekoravimo, o pasilikom tik poros val koordinavimą.



O tai sutarties pasirase nebuvot, kad kaina staiga pakele? blink.gif
Atsakyti
Jeigu pasirenkate gera planuotoja, tai tikrai verta moketi jai 3000lt ir daugiau. Geras planuotojas viska padeda padaryti iki sventes ir sventes metu. Mes tikrai nesigailime, kad pasirinkome royalvestuves.lt - Kristina. Mums labai patiko. Galbut is pradziu atrode, kad mums ji skyre mazokai laiko ir demesio, bet sventei praejus supratome, kad ji jo skyre labai daug. Musu nevargino ir neerzino tuo demesiu. Viska padare profesionaliai ir gerai. Is patirteis zino kur reikia koncentruotis ir ka daryti. Be reikalo netrukdo smulkmenomis ir kt. Rekomenduojame. Krikstynas taippat patikesime royalvestuves.lt
Atsakyti
QUOTE(kriszemsk @ 2014 10 14, 13:19)
Jeigu pasirenkate gera planuotoja, tai tikrai verta moketi jai 3000lt ir daugiau. Geras planuotojas viska padeda padaryti iki sventes ir sventes metu. Mes tikrai nesigailime, kad pasirinkome royalvestuves.lt - Kristina. Mums labai patiko. Galbut is pradziu atrode, kad mums ji skyre mazokai laiko ir demesio, bet sventei praejus supratome, kad ji jo skyre labai daug. Musu nevargino ir neerzino tuo demesiu. Viska padare profesionaliai ir gerai. Is patirteis zino kur reikia koncentruotis ir ka daryti. Be reikalo netrukdo smulkmenomis ir kt. Rekomenduojame. Krikstynas taippat patikesime royalvestuves.lt

kad ne visiems gerai pasiseke su tuo royal.... kolektyvu, dar šimet buvo šviežių atsiliepimų blush2.gif
Atsakyti
O kiek pinigų planuojate skirti vedybų planuotojai (neskaitant visų papildomų išlaidų už dekorą, kurą ir t.t.)? Nelabai žinau į kokią kainą orentuotis, nes visos labai jau skirtingai ima... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(madamtadam @ 2014 10 17, 19:15)
O kiek pinigų planuojate skirti vedybų planuotojai (neskaitant visų papildomų išlaidų už dekorą, kurą ir t.t.)? Nelabai žinau į kokią kainą orentuotis, nes visos labai jau skirtingai ima... unsure.gif

cia labai priklauso nuo to ko jums reik is jos?
as turejau vizija, turejau jau beveik viska issirinkus, zinojau vieta, laika ir net spalvas, geles ir t.t., man pagrinde reikejo koordinatores, ju kainos buvo nuo 500-1500lt uz dienos koordinavima. blush2.gif
Atsakyti