Įkraunama...
Įkraunama...

Priešlaikinis gimdymas

Antrasis gimė beveik 4,5 savaitėm anksčiau, bet viskas gerai thumbup.gif Na, bet mažiukas buvo, lygiai 2700 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_ieva @ 2006 07 09, 20:38)
Turbut kaip ir daugeliui  nestuke.gif  ir mane kamuoja nuojauta - anksciau  g.gif Nors mama mane ir broli pernesiojo, o MB gime menesiu anksciau, o jo brolis 2 menesiais anksciau....na ir zinok dabar, turi tai iatakos ar ne.. g.gif
/
Pries menesiuka drauge pagimde 38 sav, berniukas gime  2990 g. - skaitesi isnesiotas - toks grazutis kirmeliukas  wub.gif

as ir mano brolis gimem laiku. o MB gime 1men anksciau.
Musu sunus gime beveik 38sav. Sveikas sveikutelis 3,900kg 55cm.
Daug kas galvojo kad netiksliai nustatytas terminas, bet tikrai zinau kad tiksliai. Tai idomu koki milzina buciau pagimdzius jei butu gimes laiku doh.gif

Nors kai buvo 34sav prasidejo prieslaikinis gimdymas, dazni saremiai, atsidarymas 4cm. Gulejau dvi savaites ligoninej. Bet aciu Dieviu nepagimdziau tada. O kai paleido po savaites pagimdziau doh.gif Liepe gulet o as turejau tiek darbu nebaigtu doh.gif vat taip ir gavosi kad vistiek siek tiek anksciau pagimdziau (nubego vandenys) blush2.gif

QUOTE(moniuxx @ 2007 05 08, 15:06)

Pirmasis mano  nestuke.gif  buvo labai sunkus ,beveik visa ji praleidau ligonineje ,lasalines ,gulimas rezimas ir t.t. 

nu ir aplaidumas mega_shok.gif
truksta zodziu... cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(fleita @ 2007 05 08, 16:20)
Be žodžių gydytojų elgesys  blink.gif  cray.gif . Smagu, kad nepalūžai ir dabar džiaugiesi nuostabia dukrele  drinks_cheers.gif


Na tikrai, tokie gydytojai nerverti savo vardo doh.gif
Bet svarbiausia, kad dabar turi puikią dukrytę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2007 06 04, 23:00)
Na tikrai, tokie gydytojai nerverti savo vardo doh.gif
Bet svarbiausia, kad dabar turi puikią dukrytę  wub.gif


aciukas uz palaikyma 4u.gif ...siandien mano mazoji kaip tik trecia tortadieni svencia ...ir dekoju dievuliui,kad leido patirti ka reiskia toooki dziaugsmeli auginti ... wub.gif
dovanu uzsiprase broliuko ,bet nezinau ar tam dar kada rysiuosi ... g.gif
Atsakyti
Na o musu istorija tokia... pirmas vaikelis gime 37 nestumo savaite ir svere 3.5kg. Bet as skaitau jis gimes laiku, nes +2 ar -3 skaitosi normalu. O va su antraja tai pavargom. Megaite pasauli isvydo 24 nestumo savaite ir svere 760 gramu. Tokio amziau vaikui toks svoris yra geras. Intensivioj terapijoj praleido 18 savaiciu, buvo kelis kartus pervesta is vienos ligonines i kita. Po daugelio ivairiu infekciju ir komplikaciju pagaliau pradejo sviestis namai... Ir po to praleidus dar 4 savaiteles vaiku skyriui isleista namo . Tai va ligoninej pabuvom net 22 savaites. Jau dabar namuose, bet su deguonim... Mergytei reikia papildomai , nes buvo pazeisti plauciukai. Jiems uzgyti reiks nuo 6 iki 12 men. Mums dabar jau 6.5 menesio ir jau sveriam 4 kg. Daktaru prognozes geros. Sveikas vaikas thumbup.gif Bet to patirti nelinkeciau niekam ir daugiau vaiku nenoreciau.
Atsakyti
QUOTE(griggs @ 2007 06 15, 18:13)
Na o musu istorija tokia... pirmas vaikelis gime 37 nestumo savaite ir svere 3.5kg. Bet as skaitau jis gimes laiku, nes +2 ar -3 skaitosi normalu. O va su antraja tai pavargom. Megaite pasauli isvydo 24 nestumo savaite ir svere 760 gramu. Tokio amziau vaikui toks svoris yra geras. Intensivioj terapijoj praleido 18 savaiciu, buvo kelis kartus pervesta is vienos ligonines i kita.  Po daugelio ivairiu infekciju ir komplikaciju pagaliau pradejo sviestis namai... Ir po to praleidus dar 4 savaiteles vaiku skyriui isleista namo . Tai va ligoninej pabuvom net 22 savaites. Jau dabar namuose, bet su deguonim... Mergytei reikia papildomai , nes buvo pazeisti plauciukai. Jiems uzgyti reiks nuo 6 iki 12 men. Mums dabar jau 6.5 menesio ir jau sveriam 4 kg. Daktaru prognozes geros. Sveikas vaikas  thumbup.gif  Bet to patirti nelinkeciau niekam ir daugiau vaiku nenoreciau.


Jezau kokia mazyte!!! Stiprybes jums!!! Svarbiausiai kad viskas baigesi gerai!!! Tokia mazyte... verysad.gif
Atsakyti
Kai mums buvo 30sav netikai prasidejo saremiai, nieko nelaukius nevaziavau i VGN, bet kai jie suzinojo kiek man savaiciu iskart atsisake mane ten guldyt, sake reikia stabdyt gimdyma ir jeigu vistiek gimdysiu tai lailiui reiks inkubatiriu, o jie ju neturiu, vienu zodziu nenori rizikuot ir nusiunte i antakalnio klinikas. g.gif
ten apziurejo ir pasake kad jau prasidejo atsidarynet gimda, bandys stabdyt gimdyma. labai issigandau, pradejau zliumbt kaip nesveika, nors zinojau kad negalima jaudindis, dar greiciau galiu paskatint gimdyma.
aciu dievui sustabde 4u.gif bet pilvas vistiek susitraukinejo po kieliu dienu paleido namo.
Dabar mums jau 34sav ir labai jaudinuos kad vistiek anksciau pagimdysiu, vis is galvos neiseina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Busima mama @ 2007 06 15, 19:38)
Kai mums buvo 30sav netikai prasidejo saremiai, nieko nelaukius nevaziavau i VGN, bet kai jie suzinojo kiek man savaiciu iskart atsisake mane ten guldyt, sake reikia stabdyt gimdyma ir jeigu vistiek gimdysiu tai lailiui reiks inkubatiriu, o jie ju neturiu, vienu zodziu nenori rizikuot ir nusiunte i antakalnio klinikas.  g.gif 
ten apziurejo ir pasake kad jau prasidejo atsidarynet gimda, bandys stabdyt gimdyma. labai issigandau, pradejau zliumbt kaip nesveika, nors zinojau kad negalima jaudindis, dar greiciau galiu paskatint gimdyma.
aciu dievui sustabde 4u.gif  bet pilvas vistiek susitraukinejo po kieliu dienu paleido namo.
Dabar mums jau 34sav ir labai jaudinuos kad vistiek anksciau pagimdysiu, vis is galvos neiseina  doh.gif


|Tai jau lialius didelis.. gali nesijaudint 4u.gif
Aisku geriausiai danesiot.. bet jau ne taip ir baisu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JaunaDvynukuMamyte @ 2007 06 15, 19:46)
|Tai jau lialius didelis.. gali nesijaudint  4u.gif
Aisku geriausiai danesiot.. bet jau ne taip ir baisu wink.gif


as irgi tikiuosi 4u.gif mano akusere man sake kad vistiek nuo vaiko viskas priklauso, ar jis netinges kvepuot, nes vieni gimsta ir 32sav ir jau patys kvepuoja, o kiti ir 41sav gime ir tingejo kvepuot 4u.gif as tikiuosi kad mano lialius netinginis 4u.gif
Atsakyti
Kiekvienas nestumas, kiekvienas kudikis ir kiekvienas zmogus skirtingi... Tempkit iki galo kuo veliua tuo geriau. Maniskei kadangi gimus 24 savaite buvo dave 50/50kad isgyvens. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(griggs @ 2007 06 15, 20:34)
Kiekvienas nestumas, kiekvienas kudikis ir kiekvienas zmogus skirtingi... Tempkit iki galo kuo veliua tuo geriau. Maniskei kadangi gimus 24 savaite buvo dave 50/50kad isgyvens.  smile.gif


ir kaip viskas pasibaige? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Busima mama @ 2007 06 15, 20:56)
ir kaip viskas pasibaige? 4u.gif


oi atsiprasau, tik veliau pastebejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Busima mama @ 2007 06 15, 17:57)
ir kaip viskas pasibaige? 4u.gif
Papildyta:
oi atsiprasau, tik veliau pastebejau 4u.gif

Augam, storejam, tik va nuotraukytes nekaip negaliu idet. Dar viena sunki savaite su mokslais o po to pasistengsim ideti. smile.gif
Atsakyti