Įkraunama...
Įkraunama...

Priešlaikinis gimdymas

QUOTE(griggs @ 2007 06 16, 22:02)
Augam, storejam, tik va nuotraukytes nekaip negaliu idet. Dar viena sunki savaite su mokslais o po to pasistengsim ideti.  smile.gif


man su tais mokslais irgi daug bedu, galvoju kad tik datraukt iki egzu o paskui jau galima gimdyt 4u.gif jau paskuitiniai metai ir butu negerai jei anksciau pagimdyciau verysad.gif
Atsakyti
Pirmaji pagimdziau 38,5sav., 51cm ir 3802g.
Antraji - 19sav, 25cm ir 270g - angeliukas...
Atsakyti
Mano maziukas gime 35 savaiciu, buvo 2210g svorio ir 45cm ugio.Savaite pries gimdyma gulejau ligonineje, tai pirmadieni isleido ir sake kad 2-3 savaites tikrai negimdysiu, israsant net neapziurejo kaklelio doh.gif , bet buvau tikra kad tiek neistemsiu, o ir pilvukas buvo pasileides, tai penktadieni grizau ir pagimdziau mirksiukas.gif
Atsakyti
Suprantu, kad visos busimos mamos i pabaiga netrivoja noru greiciau pagimdyti.. Man tas noras su kiekviena diena tik stipreja, nors pats nesiojimas 10 balu su 3 pliusais, kaip pasiseke. Gimdymo baimiu neturiu absoliuciai. Turiu begalini-beprotiska nora pagaliau buti MAMA ir matyti savo "rezultata". Viso nestumo metu rinkau informacija tiek is medicinines tiek is dvasines-psichologines puses. Yra atveju, kai begalinis noras supuoti vaika- issaukia ankstesni gimdyma, ypac, kai vaikiukas nuo pirmu dienu giliame rysyje su mama. Gal skamba labai jau mistiskai...Gal atrodau kokia tai nesubrendele...Bet kazkaip giliai tikiu, kad tas mano nekantrumas issauks ansktesni vaikiuko gimima. Visa gyvenima buvau nekantri, gal per genus tai persiduos? Dabar mums kapsi 35-ta sav. Na, palauksim tu 36-37 sav. ir...snekinsiu saviske...
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 11 30, 13:34)
Bet kazkaip giliai tikiu, kad tas mano nekantrumas issauks ansktesni vaikiuko gimima. Visa gyvenima buvau nekantri, gal per genus tai persiduos?

busVakare, o nesusimąstai, ar priešlaikinis gimdymas yra gerai pačiam vaikeliui? Vis gi, jei gamta taip sutvarkė, kad 40 sav., tai gal ne dėl dyko vaikelio pasigulėjimo pilvuke? mirksiukas.gif
Ir tavo atveju vis gi nurimk ir gimdyk jau sausio mėn.pradžioje. Kam "užkelti" metai? Kam vaiką "sendinti", juk geriau metų pradžia. Štai mano sesė pagimdė sausio 01 d. ir labai džiaugėsi, kad ne gruodžio 31 d. Nereikėjo didžiųjų švenčių (šv.Kalėdų, Naujų Metų) praleist ligoninės palatoje, tuo pačiu ir metai nauji.

Kad ir giliai tikiu dvasiniu mamos ir kūdikiu ryšiu, kūdikis gims tada, kada bus pasiruošęs. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 04 gruodžio 2007 - 10:29
Vijurka, vaikiukas pilnai jau issivystes nuo 37 sav.!!!
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 12 04, 12:39)
Vijurka, vaikiukas pilnai jau issivystes nuo 37 sav.!!!


Na taip. Žinau. Jau ir 28 sav. gimęs tikrai išgyventų!
Bet ar reikia norėt priešlaikinio gimdymo? Čia tai man kažkokia tikrai nesąmonė. Sorry. wub.gif
Atsakyti
28.sav. isgyventu sakai? Va, cia tai prieslaikinis gimdymas. Bet tikrai ne po 36-37.savaites. Be to, pati puikiai zinai, viskas priklauso nuo poziurio i tai ir tolimesnio auginimo. Tos paskutines savaites ne tiek daug nulemia kiek visas nestumas 9 men.

"sorry" nereikia, cia juk musu nuomones cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busVakare: 04 gruodžio 2007 - 13:44
Gimdziau 35 savaite.Dukryte gime 2135 g 43 cm.Vos pagimdziau isnese ja y naujagimiu reanimacini.Vale plauciukus, pati nekvepavo tad buvo paduodamas nuolat deguonis, buvo naujagimiu gelta, nepalaike kuno t tad gulejo inkubatoriuje, buvo zonduojama, nes pati nepajege zysti, o ir pieno neperdaugiausia turejau del streso ir t.t.Savaite prabuvom reanimaciniam ir iskele mus y vaiku ligu klinika ,,antraji etapa,,.Ten jau su mazike buvom vienoj palatoj, tik ji dar inkubatoriuje gulejo prie mano lovos.Taip cia ir prabuvom 2 savaites, kol mazike pati pradejo kviepuoti, ismoko pati traukti is buteliuko maistuka, kol pati jau palaike savo kuno t tad nebereikejo inkubatoriaus...Tiesa, tiek reanimaciniame, tiek ,,antrame etape,, kol mazoji gulejo inkubatoriuose ja kvarcavo su tokia melyna lempa del geltos.


Beja, dabar mano mazule sveikut sveikutele thumbup.gif retai labai serga, judri, guvi mergina 1m4men wub.gif kaip jau ir dasivijom savo bendraamzius thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo curny: 13 sausio 2008 - 20:57
QUOTE(busVakare @ 2007 12 04, 13:39)
Vijurka, vaikiukas pilnai jau issivystes nuo 37 sav.!!!


Leisk jam paciam pasirinkti, kada ateiti, jis zino geriausiai. Kartais tenka palaukti ir iki 41 ar 42 savaiciu bigsmile.gif .
Atsakyti
Ir aš gimdžiau prieš laiką. mano zuikiams užteko gyventi pilvelyje 32 savaites. nors visa nėštumą gerai ir sveikai jaučiausi, bet vieną vakara netikėtai nubėgo vandenys. kai kreipiausi i medikus - suleido vaistu, kad nepagimdyciau ir vežė į Antakalnį. o čia dar suleido vaistų plaučiukams, bet jau buvo vėlu, tada gavau dozę skatinančių ir pagimdžiau per kelias valandas. Kaip sapne, niekaip netikėjau, kad štai jau viskas vyksta. 1-asis gimė 2044, 48 cm, o2-asis 2155, 49 cm. 2 savaites praleidom intensyvioj terapijoj, o dar 3- Santariškėse.ilgai gulėjo inkubatoriuose, per zondą maitindavom. Vienam blogiau buvo, tai net bijojau kad vyras pirktu dvivieti vezimą, nes galvojau, kad gali neprireikti...
bet palaipsniui viskas susitvarke.
vyrukai žygiuoja i lopšelį ir viskas ok. smile.gif
Atsakyti
Aš dukrą pagimdžiau 39 savaitę, ir svėrė ji tik 2780 g. ir ugis 47 cm. Pasak medicinos, nuo 37 savaitės vaikutis pilnai išsivystęs ir tik svorį augina, bet kaži kaip būtų su tuo svoriu kokią 36-37 savaitę dar buvę. Praeitą savaitę gulėjau klinikose, tai naujagimių gydytoja taip ir sakė, kad savaitė yra apytikslis rodiklis, reikia žiūrėti, kokio svorio gimė, nes kartais 35 savaičių daug sunkiau prisitaiko nei 32. Tai va.
Atsakyti