Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

QUOTE(Riesas @ 2010 06 09, 20:41)
O aš tik penktadienį gausiu atestatą , beje iš kokios tu šulės , tikriausiai būsim klasiokai  4u.gif  biggrin.gif


Na iš tolokai aš. Ne iš Kauno, netgi nelabai iš Kauno rajono smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taMparaMpaM @ 2010 06 09, 20:44)
Na iš tolokai aš. Ne iš Kauno, netgi nelabai iš Kauno rajono smile.gif

Tai kaip ruosiesi važinėti, ar persikraustysi, nes važinėjimas turėtų labai atsibost :}
Atsakyti
QUOTE(Riesas @ 2010 06 09, 20:53)
Tai kaip ruosiesi važinėti, ar persikraustysi, nes važinėjimas turėtų labai atsibost :}


~25min. turėčiau užtrukti smile.gif Gana patogu šiaip, vieno persėdimo užtenka. O ir be to galima apsieti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(taMparaMpaM @ 2010 06 09, 21:02)
~25min. turėčiau užtrukti smile.gif Gana patogu šiaip, vieno persėdimo užtenka. O ir be to galima apsieti tongue.gif

Tai tikrai greitai, man tiek mazdaug važioti reikės, nors pats iš Kauno biggrin.gif
Atsakyti
Nunešiau dokumentus, buvau 104. Atestatą vėliau atnešiu, mano mokykloj kažkodėl juos vėliau atiduos negu kitose mokyklose.
Atsakyti
Pas mane tai auklėtoja temps guma kaip gales.... g.gif
Atsakyti
birzelio 10 diena, 104 mokiniai jau uzsiregistravo... mhm... Cia daug skaitos ar ne g.gif ? Man tai is pirmo zvilgsnio atrodo, kad daug blink.gif
Atsakyti
180 priima, tai 104, atsižvelgiant į tai, kad liko kiek daugiau negu savaitė iki rezultatų paskelbimo, yra normaliai ax.gif
Atsakyti
visi pateksit nesijaudinkit smile.gif
Atsakyti
/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raskila 17: 11 birželio 2010 - 12:58
Man irgi kažkodėl atrodo, kad šiais metais visus norinčius priims ax.gif
Atsakyti
Kad taip jūsų žodžiai Dievui (ar Saulės direktorei, ką žinau, kur kreiptis) į ausį... bigsmile.gif rolleyes.gif
MissBootee, girdėjau gandus, kad bus formuojama humanitarinė klasė. blink.gif Ar tai tiesa? Ir dar - per šventes einate į bažnyčią?
Atsakyti