Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

QUOTE(bellizimo @ 2010 06 14, 02:41)


*Nežinau, kaip dabar su mokytojais, bet kalbų mokytojai čia pakankamai silpni.. (bent jau man pasitaikė) Tačiau jei esi gabus/i kalboms - viskas bus ok smile.gif

**Man Saulinė paliko tik labai gerus prisiminimus  thumbup.gif

* ir dabar su kalbom slabnai labai unsure.gifo dėl tiksliųjų, gal ne ant tų mokytojų papuolei, na bet aš , atėjus iš vidurinės, man vien Žukauskas kažkaaas nesveiko doh.gif nerealus mokytojas, bet pas jį matkę 10 klasėj ėmėm 11klasės kursą.. bet aišku tik mūsų klasę jis tebuvo pasiėmęs, šiaip nei pirmokų nei antrokų neturi, tai gal čia tik mums ir tepasijautė, kad matkė sunkiausia pamoka.. o šiaip va tikslieji sustiprinti labiau gal jaučiami, kai a lygius pasirenki, nes va chemikė Šarkienė, fizikas Jurėnas, biologijos Rimkuvienė, matkės Žukauskas aplamai man atrodo geriausi mokytojai ax.gif
**Aš irgi esu labai labai laiminga, kad perėjau thumbup.gif Ir senoj vidurinėj patiko, bet čia tai nereali mokykla drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jau nunešiau atestatą, sakė, kad iš viso atnešė 171 prašymą. Belieka laukti antradienio smile.gif
Atsakyti
O priima tik 180, tiesa? Ką gi, jei manęs nepriims, tai bandysiu stot į Saulę ir kitais metais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wooo @ 2010 06 16, 13:52)
O priima tik 180, tiesa? Ką gi, jei manęs nepriims, tai bandysiu stot į Saulę ir kitais metais biggrin.gif

Taip, bet gal labai daug neneš prašymų, vistiek tik trys dienos dokumentų priėmimui liko ax.gif
Atsakyti
Aš ir tikiuosi, kad nebus daug atnešusių i Saulė gimnazija prašymų, nes norčiau patekti į ją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandryte7 @ 2010 06 17, 09:26)
Aš ir tikiuosi, kad nebus daug atnešusių i Saulė gimnazija prašymų, nes norčiau patekti į ją smile.gif

Pati matai, kiek tas nedaug biggrin.gif o koks tavo vidurkis?
Atsakyti
O va mums pasisekė, mūsų mokyklą turi keistis į kažkokią biggrin.gif kad tik 10 kl bus ir mes be jokių egzaminų galėsime eiti į Saulę. 4u.gif
Atsakyti
8.5 ax.gif
Papildyta:
Maniakė* Paskelbta Šiandien, 10:57
O va mums pasisekė, mūsų mokyklą turi keistis į kažkokią biggrin.gif kad tik 10 kl bus ir mes be jokių egzaminų galėsime eiti į Saulę. 4u.gif

thumbup.gif O kokioje tu mokykloje mokaisi? smile.gif
Atsakyti
Sandryte7, turėtum įstot, kiti su žemesniais vidurkiais ateina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blondeee: 17 birželio 2010 - 11:58
Tikiuosi smile.gif bet buvo čia kažkuriais metais, ka į Saulę priemė tik nuo 8,6 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandryte7 @ 2010 06 17, 13:28)
Tikiuosi smile.gif bet buvo čia kažkuriais metais, ka į Saulę priemė tik nuo 8,6 smile.gif

Tai gal tada didelis konkursas buvo smile.gif
Atsakyti
Turbūt, o iš kokios tu mokyklos būsi blondee? mirksiukas.gif
Atsakyti