Įkraunama...
Įkraunama...

FOREX arba tarptautinė valiutų rinka

QUOTE(kadaryti @ 2009 01 19, 20:14)
O kad panasu i kazino greiztai nesutikciau schmoll.gif

Forex pranašiau už kazino bigsmile.gif Tikimybė atspėti 1/2

QUOTE(songrada @ 2009 02 03, 17:40)
taip yra žmonių, ir nemažai, kurie uždirba Forex. drinks_cheers.gif 
Kam reikia pradmenų lietuvių kalba, apsilankykite čia: forex prekyba .
Dėl psichologinio barjero, laikausi nuomonės, kad geriau iš karto  prekiauti realiais pinigais, bet mažesnėmis sumomis, negu prekiauti su netikrais. Demo patarčiau naudoti tik absoliučiai nieko nesuprantantiems.
Labiausiai patinka GBP/JPY, nes šioje valiutų poroje itin didelis judėjimas, tik gaila, kad spreadas (marža) didelis.

Mažiausia rizikos ir didžiausias uždarbis pas brokerius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglienė @ 2009 02 23, 12:01)
Forex pranašiau už kazino  bigsmile.gif  Tikimybė atspėti 1/2

hmm g.gif g.gif manote jei speliosite tai uzdirbsite pinigu lotuliukas.gif lotuliukas.gif noreciau speliojimo rezultatus pamatyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadaryti: 24 vasario 2009 - 18:21
Gal pirmiau paviešink savo sėkmės sąskaitą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(fantastic_girl @ 2009 01 16, 17:02)
Pati prekiavau Forex, bandomajame zaidime labai puikiai sekesi wink.gif O stai su realiais pinigais nekaip, pralosi , atlosi, mazdaug kaip kazino man pasirode, tai ir meciau. Beje manau reikia ydeti labai didele suma, o  zaisti su labai mazyte, nes tada didesnius svyravimus gali atlaikyti.. Su mazomis sumomis nepatarciau, nebent siaip pazaidimui smile.gif


idomu, kaip su mokestiniais reikalais ?
nors, jei saskaita sudege, tai kaip ir nesvarbu.

DEMO reikia ne maziau 6 pelningu menesiu:

2 menesius mokinsies vient tik sistema suvaldyti, o likusius 4 - savo emocijas.
Atsakyti
Forex tampa kazino, kai prekiaujama be sistemos. Pries lendant i prekyba reikia susidaryti prekybos sistema, susipazinti su taisyklemis (pvz., naudoti stabdancius orderius ir pan.) ir ju laikytis. Naujokai pradeda be jokios sistemos, perka ir parduoda bet kada, nusodina saskaitas. Nenuosekliai, chaotiskai ir be sistemos prekiaujant galima tiketis tik chaotisku rezultatu, t.y. kliautis atsitiktinumu kaip ir loterijoje ar kazino.
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2009 02 02, 17:26)
lengvų pinigų retai būna verysad.gif


Bandziau as sita reikala, bet padariau isvada, kad arba reikia labai stipriais sekti ekonomika ir finasuose labiau nusimanyti ir dometis sia rinka, ko as saziningai nepradejau daryti pakolkas. O tie kas ten normaliai uzdirba - tikrai nepasakyciau, kad pinigai lengvi. Nes tik zinodamas ka darai - kazka gali ten padaryti, o tam reikia ir patirties ir informacijos.
Atsakyti
QUOTE(xenu @ 2009 05 10, 11:21)
Forex tampa kazino, kai prekiaujama be sistemos. Pries lendant i prekyba reikia susidaryti prekybos sistema, susipazinti su taisyklemis (pvz., naudoti stabdancius orderius ir pan.) ir ju laikytis. Naujokai pradeda be jokios sistemos, perka ir parduoda bet kada, nusodina saskaitas. Nenuosekliai, chaotiskai ir be sistemos prekiaujant galima tiketis tik chaotisku rezultatu, t.y. kliautis atsitiktinumu kaip ir loterijoje ar kazino.

Visiskai pritariu cool.gif
Prideciau tai, kad naujokai pamirsta, kaip ir visose kitose taip ir sioje srityje pirmiausia reikia mokytis mirksiukas.gif
O siaip, kaip bebutu gaila, taciau jau ir Lietuvoje atsiranda apgaudinejanciu sioje srityje.
Taip kad kas susidomejote, bukite atsargus, nepakliukite sukciams g.gif
Ir dar viena dalykas - Lietuvoje nera NEI VIENOS legaliai atidarytos forex brokeriu kompanijos t.y. nei viena is kompaniju nera atsakinga vertybiniu popieriu komisijai.
Na bent jau paskutiniu metu taip buvo - jei klystu prasau man i az atsiusti irodymus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Forex labai sunkus ir gan sudėtingas darbas, ir jei kas nors sakys, kad ne velnio sunku, nes tik perki ar parduoti, tai tegu pabando šį darbą.

Prisipažinsiu sudeginęs esu 1 real sąskaitą, kuomet emocijos paėmė viršų ir pasijaučiau viską suvokiantis. taigi pradėjau su 500 usd, prekiavau rimtai ir atsakingai, vienas kitas nuostolingas sandoris pasitaikydavo. kuomet pasiekiau 1000 usd.. 500 atgal persivedžiau į sąskaitą.. Tuomet rizikos saugiklis išsijungė, nes realiai nerizikavau jau savai pinigais.

Prasidėjo klaidos, neatsakingi sprendimai, neparuošti pirkimo-pardavimo sandoriai ir daug kitų.... ax.gif

Buvo sulaužytos eilė taisyklių:
1 Nepalikti atvirų pozicijų.
2 neprekiauti naktį.
3. Pradedant naują prekybos dieną nevaryti max.
4. naudoti Stop loss
5. kt

Taigi mano turimas pelnas, greit ėmė ir iš tirpo.

Šiuo metu neprekiauju jau ~pusę metų, bandau suvokti klaidas... Tikiuosi pargrįžti greit..

FOREX tai sunku, nervinga, bet užtat labai įdomu.
Atsakyti
Taip kad kas susidomejote, bukite atsargus, nepakliukite sukciams g.gif
Ir dar viena dalykas - Lietuvoje nera NEI VIENOS legaliai atidarytos forex brokeriu kompanijos t.y. nei viena is kompaniju nera atsakinga vertybiniu popieriu komisijai.
Na bent jau paskutiniu metu taip buvo - jei klystu prasau man i az atsiusti irodymus drinks_cheers.gif
[/quote]


Gal galima aiškiau? Labai tikiuosi ateityje užsiimti forex, tai dabar jau išsigandau, kad mane žalią išdurs g.gif . Kaip tos suktybės pasireiškia?
Atsakyti
O , Admiral Markets, esanti Svitrigailos 11 irgi nelegali?
Atsakyti
Labai noriu įsigyt knygelę "Forex.101 atsakymas", gal kam nebereikia ir galit parduot pigiau nei knygyne blush2.gif .

Kaip suprantu, kad turėt kažkokį uždarbį iš Forex, reikia visą darbo dieną tam skirt? Nes aš turiu pagrindinį darbą, bet labai noriu papildomo, vakarais. Žiauriai domina Forex, bet ar man pavyktų užsidirbt papildomai, jei įsisavinčiau šitą reikalą ir dirbčiau tik vakarais, ne daugiau kaip 2-3 val?

Kuo skiriasi Admiral Market, kur siūlo mokytis ir teikia visas paslaugas su Forex ir kita firma berods Real trade? Šitie irgi siūlo tą patį ką ir Ovsianikovo firma g.gif . Labai bijau ant kokių aferistų užkliūt, o mokytis noriu labai labai smile.gif . Kitaip sakant , kuri įstaiga patikima?
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2009 05 23, 15:59)
Bandziau as sita reikala, bet padariau isvada, kad arba reikia labai stipriais sekti ekonomika ir finasuose labiau nusimanyti ir dometis sia rinka, ko as saziningai nepradejau daryti pakolkas. O tie kas ten normaliai uzdirba - tikrai nepasakyciau, kad pinigai lengvi. Nes tik zinodamas ka darai - kazka gali ten padaryti, o tam reikia ir patirties ir informacijos.



drinks_cheers.gif pries pora metu vyras bande, pradzioj lyg ir nieko buvo, bet paskui doh.gif , galvojau uzmusiu lotuliukas.gif Dabar tai aisku jau praejo man pyktis, juokinga hihihi.gif Kolkas sake negrys i ta reikala.
Atsakyti