Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip apsaugoti vaiko žandukus žiemą?

Naudojam "altermed baby" winter cream
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LUI: 24 sausio 2009 - 22:06
O as patepu Johnson's baby aliejuku...
Atsakyti
Mes i lauka isbegam kasdien, nors 5 min jei labai bjaurus oras). Priklausomai nuo salcio renkames cutibaza (kai salciau) arba dermobaza (kai ne taip salta). sitie kremai, kitaip nei daugelis kitu nors ir kudikiams skirtu kremu, yra be joliu slyksciuju parabenu ar kitu konservantu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziute @ 2009 01 21, 22:33)
Mes taip pat tepames "Exipial" smile.gif

aš irgi naudoju "Exipial" su migdolų aliejumi thumbup.gif
Atsakyti
Pernai ziema naudojau eXIPIAL , o sia ziema nupirkau Sebamed, abu tinka, bet Sebamed riebesnis ax.gif
Atsakyti
mes tai vaikisku hipp patepam ir gerai.. thumbup.gif o kai jo nera po ranka - gelbeja ir nivea.. wub.gif
Atsakyti
Mes tai "Exipial" naudojam,nesiskundžiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LUI @ 2009 01 24, 23:05)
Naudojam "altermed baby" winter cream

mes irgi ji naudojam, bet visvien lauke zandukai parausta g.gif
Atsakyti
Mes nuo kūdikystės kiekvieną dieną einam į lauką smile.gif Ne visada prieš eidami atsimenam pasitepti, tai parėjus žandukai -- daudoni raudoni. Tada tepamės namie darytu tepaliuku -- lydytas sviesta sumaišytas su morkų sultimis. gana greitai tą paraudimą nuima. Mums senelė jį daro, tai tikslių proporcijų nežinau, jei kam bus įdomu, paklausiu ir parašysiu. Jei neužmirštam juo pasitepti prieš lauką, tai parausta vos vos ir tuoj išnyksta mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes Weledos kremą saugantį nuo šalčio ax.gif
Atsakyti
Gal kas susidūrėte
Mano berniukui 7 metai, prieš kelias dienas pastebėjau, kad žandukų oda tarsi paberta (bet ne raudona), šiurkšti, mažyčiais spuogelias. Galvoju gal nušalo. Patepiau Bepanten tepalu, bet nieko. Ankščiau nieko panašaus nebuvo. Vaikas nealergiškas.
Gal kas susidūrėte ir galėtumėte patarti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramuniukss: 06 vasario 2009 - 21:00
QUOTE(Ramuniukss @ 2009 02 06, 20:59)
Gal kas susidūrėte
Mano berniukui 7 metai, prieš kelias dienas pastebėjau, kad žandukų oda tarsi paberta (bet ne raudona), šiurkšti, mažyčiais spuogelias. Galvoju gal nušalo. Patepiau Bepanten tepalu, bet nieko. Ankščiau nieko panašaus nebuvo. Vaikas nealergiškas.
Gal kas susidūrėte ir galėtumėte patarti

Patepkit su CUTIVATE tepaliuku ir praeis,mums taip buvo mirksiukas.gif
Atsakyti