Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėja Marijampolėje!

tai va merginos buvau pas tą Loretą,gyvena prie kareivynių,ima 35 Lt o kai paskambin sit tai sakykit kad į svečius norit ar į pasimatymą nesakykit kad kortų keltis nes sakė ją skundžia tai bijo ir atsako tik tiem kas taip pasako kad į svečius nori.šiap nebloga ji ax.gif
Atsakyti
o kiek laiko maždaug užtrukot?ar daug klausinėjo?ar tiesiog atsisėdot, o ji pasakojo biggrin.gif
kaip ji atrdodo?esu buvusi prie kareivynių tik kad vardo jos nepamenu tai labai grybavo...ax.gif bijau kad ne būtų ta pati blush2.gif ar daug tiesos pasakė?ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird77777 @ 2009 04 29, 11:41)
o kiek laiko maždaug užtrukot?ar daug klausinėjo?ar tiesiog atsisėdot, o ji pasakojo biggrin.gif
kaip ji atrdodo?esu buvusi prie kareivynių tik kad vardo jos nepamenu tai labai grybavo...ax.gif  bijau kad ne būtų ta pati blush2.gif ar daug tiesos pasakė?ačiū 4u.gif

žema tamsi ne lietuviško gymio tokiam baltų plytų dviauščiam gyvena antram aukšte iš pradžių paklausė ar turiu klausimų ar sakyt viską ka mato,kadangi aš turėjau klausimų tai klausiau, o ji tai neklausinėjo,net pasakė kad išsiskyrę buvom dar draugaudami tai nelabai atspėsi tokį dalyką ir šiap tokių dalykų pasakė kurių neatspėčia netyčiom,na buvo ir interpretacijų šiek tiek bet labai mažai. daugiau ne interpretacijų o psichologiškai stengėsi pamokyti kaip elgtis galvoti kad būtų lengviau gyventi, taip apie gyvenimą pasamprotavo. apie pusvalandį gal 40 min užtruko šiap neblogai,aš jau esu buvusi pas būrėjas tai patvirtino ką ir kitos sakę yra. svarbiausi kad du vaikučius turėsiu pasakė jėgutė thumbup.gif thumbup.gif cool.gif po manęs draugė ėjo tai jai ir tiesą pasakė apie jos gyvenimą o musų visiškai kitokios situacijos tai manau kad ji nekuria o moka tą darbą
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2009 04 28, 14:47)
tai va merginos buvau pas tą Loretą,gyvena prie kareivynių,ima 35 Lt o kai paskambin sit tai sakykit kad į svečius norit ar į pasimatymą nesakykit kad kortų keltis nes sakė ją skundžia tai bijo ir atsako tik tiem kas taip pasako kad į svečius nori.šiap nebloga ji ax.gif


O gal galėtumėt pasakyti jos tel nr? :rolley smile.gif es:
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2009 04 29, 10:45)
žema tamsi ne lietuviško gymio tokiam baltų plytų dviauščiam gyvena antram aukšte iš pradžių paklausė ar turiu klausimų ar sakyt viską ka mato,kadangi aš turėjau klausimų tai klausiau, o ji tai neklausinėjo,net pasakė kad išsiskyrę buvom dar draugaudami tai nelabai atspėsi tokį dalyką ir šiap tokių dalykų pasakė kurių neatspėčia netyčiom,na buvo ir  interpretacijų šiek tiek bet labai mažai. daugiau ne interpretacijų o psichologiškai stengėsi pamokyti kaip elgtis galvoti kad būtų lengviau gyventi, taip apie gyvenimą pasamprotavo. apie pusvalandį gal 40 min užtruko šiap neblogai,aš jau esu buvusi pas būrėjas tai patvirtino ką ir kitos sakę yra. svarbiausi kad du vaikučius turėsiu pasakė jėgutė thumbup.gif  thumbup.gif  cool.gif po manęs draugė ėjo tai jai ir tiesą pasakė apie jos gyvenimą o musų visiškai kitokios situacijos tai manau kad ji nekuria o moka tą darbą


nu mane sugundėt nueit pas ją blush2.gif o tai jai paskabi ir tiesiog pasakyt kad į svečius noriu? ax.gifo maždaug po kiek laiko gali eiti?ilgai laukt reikia kol priims ar jau galima tą pačia diena? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ladybird77777: 29 balandžio 2009 - 15:34
QUOTE(ladybird77777 @ 2009 04 29, 17:32)
nu mane sugundėt nueit pas ją blush2.gif o tai jai paskabi ir tiesiog pasakyt kad į svečius noriu? ax.gifo maždaug po  kiek laiko gali eiti?ilgai laukt reikia kol priims ar jau galima tą pačia diena? ax.gif

mane tai tą pačią dieną priėmė,taip reikia sakyti kad į svečius noriu.863685808
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeroo7: 30 balandžio 2009 - 13:40
QUOTE(zeroo7 @ 2009 04 30, 13:39)
mane tai tą pačią dieną priėmė,taip  reikia sakyti kad į svečius noriu.863685808

dėkui reiks pabandyt 4u.gif
Atsakyti
parašyk ar patiko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos na man ir įdomu pasidarė, labai norėčiau kortas nusikelti. Kazkada esu buvusi pas vieną čigonę Marijampolėje .Kitoje pusėje stadijono gyvena. Tai man ji ir pasakė visko dabar net gerai nepamenu, bet kad ištekėsiu greit ir vaikeli turėsiu tai taip ir įvyko 4u.gif mirksiukas.gif Ir dar esu mokoluose buvusi pas tokią jauną merginą kuri iš nuotraukų ateitį sakydavo, bet nežinau ar ji dar ten gyvena. Gal dar kuri žinote kokia moterėlę kuri gerai keltų? ax.gif g.gif Nesinori eiti ir nesamonių prisiklausyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird77777 @ 2009 04 30, 14:54)
dėkui reiks pabandyt 4u.gif

Taip aš ir lauksiu atsiliepimų mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2009 04 29, 10:45)
žema tamsi ne lietuviško gymio tokiam baltų plytų dviauščiam gyvena antram aukšte iš pradžių paklausė ar turiu klausimų ar sakyt viską ka mato,kadangi aš turėjau klausimų tai klausiau, o ji tai neklausinėjo,net pasakė kad išsiskyrę buvom dar draugaudami tai nelabai atspėsi tokį dalyką ir šiap tokių dalykų pasakė kurių neatspėčia netyčiom,na buvo ir  interpretacijų šiek tiek bet labai mažai. daugiau ne interpretacijų o psichologiškai stengėsi pamokyti kaip elgtis galvoti kad būtų lengviau gyventi, taip apie gyvenimą pasamprotavo. apie pusvalandį gal 40 min užtruko šiap neblogai,aš jau esu buvusi pas būrėjas tai patvirtino ką ir kitos sakę yra. svarbiausi kad du vaikučius turėsiu pasakė jėgutė thumbup.gif  thumbup.gif  cool.gif po manęs draugė ėjo tai jai ir tiesą pasakė apie jos gyvenimą o musų visiškai kitokios situacijos tai manau kad ji nekuria o moka tą darbą

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Sveikutes 4u.gif
ir man teko apsilankyti pas sia bureja. Likau patenkinta. Mano gyvenime tai 2 bureja, ir jos kelimas kortu man idomesnis pasirode. Esu buvusi ir pas Valia atrodo, kur Sporto gatveje gyvena.
Neseke pasaku, ka mate ta ir sake.Buvo dalyku kuriuos ir kita bureja yra pasakiusi. Dave tokiu patarimu, nes uzdaviau klausimu. Aisku as i kortu kelima ziuriu kaip i koki zaidima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2009 05 04, 19:02)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Sveikutes 4u.gif
ir man teko apsilankyti pas sia bureja. Likau patenkinta. Mano gyvenime tai 2 bureja, ir jos kelimas kortu man idomesnis pasirode. Esu buvusi ir pas Valia atrodo, kur Sporto gatveje gyvena.
Neseke pasaku, ka mate ta ir sake.Buvo dalyku kuriuos ir kita bureja yra pasakiusi. Dave tokiu patarimu, nes uzdaviau klausimu. Aisku as i kortu kelima ziuriu kaip i koki zaidima  biggrin.gif

pritariu tau draugyte 4u.gif thumbup.gif nail.gif
Atsakyti