Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėja Marijampolėje!

Aš pas Valią kai buvau neperseniausiai,tai apie praeitį mažai labai pasakė, apie ateitį irgi nedaug: sakė bus kelionė, tai ir buvo į Vokietiją nors ji man nesišvietė visai atrodo, sakė kad su savo vyru negyvensiu, kad išsiskirsim, šiai dienai gyvenam jau atskirai (tik ji sakė kad dar greit neišsiskirsim)...
Bet apie dabartį tai taip viską išdėstė blink.gif .... Man patiko tik tai kad aš pas ją atsisėdau,o ji iškart ir pasakė kortas nukėlus, kad mergytę turiu... Vadinasi kažką mato...
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 05 05, 08:39)
Aš pas Valią kai buvau neperseniausiai,tai apie praeitį mažai labai pasakė, apie ateitį irgi nedaug: sakė bus kelionė, tai ir buvo į Vokietiją nors ji man nesišvietė visai atrodo, sakė kad su savo vyru negyvensiu, kad išsiskirsim, šiai dienai gyvenam jau atskirai (tik ji sakė kad dar greit neišsiskirsim)... 
Bet apie dabartį tai taip viską išdėstė  blink.gif .... Man patiko tik tai kad aš pas ją atsisėdau,o ji iškart ir pasakė kortas nukėlus, kad mergytę turiu... Vadinasi kažką mato...

Parašyk man jos numeriuką 4u.gif , aš pas ja buvau prieš kokius 4 metus būtų visai įdomu dar kartą nueiti 4u.gif ax.gif Tik dar butų idomu nuomonių apie Loretą išgirsti, gal kuri pas abi esate buvę ir galite palyginti ax.gif g.gif
Atsakyti
Parašiau į AŽ
Atsakyti
QUOTE(Agnekk @ 2009 05 05, 09:07)
Parašyk man jos numeriuką  4u.gif  , aš pas ja buvau prieš kokius 4 metus būtų visai įdomu dar kartą nueiti 4u.gif  ax.gif Tik dar butų idomu nuomonių apie Loretą išgirsti, gal kuri pas abi esate buvę ir galite palyginti ax.gif  g.gif

as esu buvusi pas abi. Tai Vale kalba taip daugiau abstrakciai, sviesus gyvenimo kelias ir t.t. O Loreta pvz. sako taip: visko gyvenime bus, turesi darba, bus geras atlyginimas, gerai ir gyvensi. Sako vyrui turejo siulyti darba bet jis atsisako tegul, nes nemokes atlyginimo laiku ir visoki nemalonumai. Taip ir buvo siule vyrui kita darba bet atsisake. Nu man Loreta labiau patiko. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(zeroo7 @ 2009 05 04, 20:52)
pritariu tau draugyte 4u.gif  thumbup.gif  nail.gif

thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti
Nu mergaitės gal dar kuri pasidalins įspūdžiais 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif , gal kuri nors zinot tokia bureja is Kalvarijos, ji sake db atsikrauste i Marijampole, noreciau pas ja nueiti, sake gera, lb tiksliai pasako viska.
Atsakyti
na tiksliai nežinau ar čia kalbam apie tą pačią būrėją.Esu buvus prie kalėjimo jos vardas atrodo eugenija, girdėjau, kad ji atvykus iš Kalvarijos, bet man tai ji schmoll.gif buvau kartu su drauge tai ir jei ne patiko,bet kiti tai ją labai giria g.gif čia kaip kam ax.gif
Atsakyti
kai dar Eugenija gyveno Kalvarijoje as pas ja buvau,bet man ji nepatiko...nesamoniu pasake,kurios aciu dievui neissipilde...
gal del to,kad buvau nescia...
Atsakyti
aha as apie Eugenija snekejau smile.gif , nu va o as galvojau pas ja nueitim, nes tikrai buvau girdejusi visko gero, vienas vyrukas man pasakojo, kad pas ja buvo Kalvarijoj, tai sako pasake tuos dalykus, kuriu niekas negali zinoti tik as ir mano zmona, tai sako man akys ant kaktos issoko, nu zodziu, kad tipo lb gerai mato smile.gif . cia tikriausiai kaip kam, o gal jus kuri zinot jos nr? arba tikslesni adresa? buciau dekinga Jums bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linnnuks @ 2009 06 05, 22:02)
aha as apie Eugenija snekejau  smile.gif , nu va o as galvojau pas ja nueitim, nes tikrai buvau girdejusi visko gero, vienas vyrukas man pasakojo, kad pas ja buvo Kalvarijoj, tai sako pasake tuos dalykus, kuriu niekas negali zinoti tik as ir mano zmona, tai sako man akys ant kaktos issoko, nu zodziu, kad tipo lb gerai mato  smile.gif . cia tikriausiai kaip kam, o gal jus kuri zinot jos nr? arba tikslesni adresa? buciau dekinga Jums  bigsmile.gif

Tai turbūt ir aš pas ta pačią Kalvarijoj esu buvusi, bet man tai ji "pievas" kalbėjo. Nu man tai ji nelabai schmoll.gif Noriu nueiti pas ta moterį kuri prie kareivynių gyvena, bet dar kažkas mane stabdo verysad.gif g.gif
Atsakyti
As apie ta Eugenija snekejau, tai ji ir gyvena dabar prie kareivyniu. Siandien buvau nuejus, zinot tikrai daug tiesos pasake, kai kur siekt tiek klydo, bet ka mate, ka sake siaip atitiko. Daug kas atitiko ka buvo sakius man viena bureja kaune. Nu nezinau kiek cia tiesos, nesiruosiu gyvent pagal bureju pasakytus zodzius, bet tiesos atskleide nemazai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alicija2009 @ 2009 04 18, 14:15)
Sveikos,

Taip zinau Loreta smile.gif  jos nr. 63685808, pas ja kortu nesikelus, bet ka girdejus apie ja tai tik gero, dar negirdejus, kad kas peiktu g.gif
Papildyta:
Gal kas zinote Vilijos Lobačiuvienės kokius nors kontaktus, labai noriu pas ja patekti, bet nerandu jokiu kontaktu, buciau labai dekinga smile.gif
Arba kokios geros raganos ar kas magija uzsiima kontaktus, kas buve?


o Vilija Lobačiuvienė matyta, buvau vienoj stovykloj, kur ji paskaitas skaitė, ir praktines užduotis atlikinėjo... gera moteriškė...
Atsakyti