Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėja Marijampolėje!

QUOTE(linnnuks @ 2009 06 17, 18:34)
As apie ta Eugenija snekejau, tai ji ir gyvena dabar prie kareivyniu. Siandien buvau nuejus, zinot tikrai daug tiesos pasake, kai kur siekt tiek klydo, bet ka mate, ka sake siaip atitiko. Daug kas atitiko ka buvo sakius man viena bureja kaune. Nu nezinau kiek cia tiesos, nesiruosiu gyvent pagal bureju pasakytus zodzius, bet tiesos atskleide nemazai.  smile.gif

O tai merginos minėjo , kad toji Loreta prie kareivynių gyvena , nu visai susipainiojau pas kurią nueiti doh.gif
Atsakyti
tiek Loreta tiek Eugenija gyvena prie kareivynių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird77777 @ 2009 06 19, 08:53)
tiek Loreta tiek Eugenija gyvena prie kareivynių mirksiukas.gif

Tai kuri geriau kelia? g.gif
Atsakyti
aš buvus tik pas Eugeniją tai man ji visai nepatiko, o apie Loretą nieko negaliu pasakyti ax.gif
Atsakyti
merginos gal kas žinot būrėja važiuojant link Vilkaviškio?labai būčiau dėkinga už informaciją... 4u.gif
Atsakyti
Nu va, o as buvau tik pas Eugenija, tai man ji visai patiko ka sake. Kartu su manim buvo puske, tai apie praeiti jos irgi iskart tiesa pasake. Neseniai buvau, tai negaliu pasakyti, kas atitinka kas ne, apie ateiti smile.gif .
Atsakyti
O aš buvau pas Loretą. Nu dar tokios makalynes nebuvua girdejus... Apie praeitį net nieko teisingai nepasakė. Nei kad vyrą turiu, nei kad dukrą turiu. Šnekėjo kad pirmas bus berniukas ir pan... Nu žodžiu tikrai daugiau pas ją neisiu,nes vissiškai ne įtemą šnekėjo.

Nel labai nepatiko verysad.gif
Atsakyti
nu va o aš kaip tik pas Loretą ruošiausiu ax.gif dabar nežinau ką daryt g.gif gal palauksiu kol kas informacijos suteiks apie vilkaviškyje gyvenančią būrėją blush2.gif
Atsakyti
Nu pabandyt galit. Mano draugė buvo tai labai patenkinta liko. Bent jau jai praetį teisingai nusakė ir dabartį,o ateitis kaip ateitis...
Įdomu būtų daugiau nuomonių išgirsti...
Atsakyti
Normali Loreta bureja,kaip ir daugumas kitu....Begti reikia tik nuo tu,kurios "prakeikimus atranda ir juos nuimineja"......Geriau pasidomekite placiau apie Taro galimybes,kad "neskaldytumete riesutu mikroskopu",ir neverskite savo neismanymo ant "burejos" galvos.....
Atsakyti
o tai Loreta buria taro kortomis? g.gif
Atsakyti
Na pas tokias, kur prakeikimus atranda ir nuiminėja dar neteko lankytis... įdomu būtų sužinoti kokį man pripaišytų ax.gif ... Nu man Loreta nepatiko. dauguma bent jau praeitį pasako o čia visai nieko. Įdomu ir kuo gi reiktų pasidomėti prieš einant pas būrėją? Gal pačiai išmokti burti?

P.s. aš korats einu keltis įdomumo dėliai,o ne dėlto kad pagal jas gyventi.


Loreta buria paprastom kortom, taro kortom ir dar kažkokiom... Man dar biskį į temą paprastom kortom pasakė,o kitos visai schmoll.gif

Atsakyti