Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gadina vyrai garsiai orą namuose ? :)

Apklausa: Ar prie jusu jie tai daro? (932 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Aivute @ 2005 07 28, 14:04)
Ir beje manasis prieš šlapindamasis atsiseda ant tualeto, o va užtai aš jį gerbiu (aišku to pati jo paprašiau  ax.gif )

scare.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivute @ 2005 07 28, 15:04)
.....Ir beje manasis prieš šlapindamasis atsiseda ant tualeto, o va užtai aš jį gerbiu (aišku to pati jo paprašiau  ax.gif ), nes negaliu pakest kai vyrai nutaško visur aplinkui, va čia tai jau bjauru  g.gif .



oho blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2005 07 28, 19:12)

axa, gabi dresiruotoja biggrin.gif blink.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kas čia blogo, jei pučia vidurius ir kartais netyčia išsprūsta? g.gif Galima tiesiog atsiprašyti ir nekreipti į tai dėmesio-gi ne specialiai tai daroma g.gif

P.S.
Aivute, pagailėk vyro, atsisėdus juk taip nepatogu vyrams sysių daryti, man atrodo...laugh.gif




Atsakyti
Nemanau, kad vienas kitas pyyyyrst prieverstų žmogų atidaryti specialią temą g.gif . Čia žmogui opi problema mirksiukas.gif ,suprantu, kad tema- apie " totalų, nevaldomą bezdėjimą"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 28 liepos 2005 - 19:35
QUOTE(Elina @ 2005 07 28, 20:35)
Nemanau, kad vienas kitas pyyyyrst prieverstų žmogų atidaryti specialią temą g.gif . Čia žmogui opi problema mirksiukas.gif ,suprantu, kad tema- apie " totalų, nevaldomą bezdėjimą"

biggrin.gif
"Stichišką, nesiliaujantį, pereinantį į tornadą..." biggrin.gif
O ką jis, įdomu, darbe daro, kaip ten jį, tokį bezdalą, toleruoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitulka @ 2005 07 28, 19:29)
Nesuprantu, kas čia blogo, jei pučia vidurius ir kartais netyčia išsprūsta? g.gif Galima tiesiog atsiprašyti ir nekreipti į tai dėmesio-gi ne specialiai tai daroma g.gif

P.S.
Aivute, pagailėk vyro, atsisėdus juk taip nepatogu vyrams sysių daryti, man atrodo...laugh.gif


O aš jo tikrai neverčiu sėstis ant tusleto, ir kaip jis pats sakė tai nėra jokia problema, ir kaip jis sako anot jų vyrų tai jie slapinasi stovėdami tik todėl kad taip yra greičiau, ir tingi mautis kelnias, o jūs tikėkit kad tai jiems problema. Maniškis viešose vietose tikrai nesisėda
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 07 28, 17:54)


Na, o man scare.gif scare.gif kai kur nueinu į svečius, kur gyvena vyrų ir jei reikia užsukti į tualeta, o ten numaižalioti krašta, o jei ne tai geriausiu atveju kvalepis tai o lia lia g.gif.
Atsakyti
QUOTE(Aivute @ 2005 07 29, 16:12)
Na, o man  scare.gif  scare.gif kai kur  nueinu į svečius, kur gyvena vyrų ir jei reikia užsukti į tualeta, o ten numaižalioti krašta, o jei ne tai geriausiu atveju kvalepis tai o lia lia  g.gif.

Ai, nereikia perdėti ( perdėti? biggrin.gif ). Normalus kvalepis būna tongue.gif
Atsakyti
Mes to visishkai nesureikshminame ir nekreipiame i tai demesio, nebent labai uzsmirdi, tai atsiprashome. Prie maisto tai abu susilaikome, bet namie pas mus geras aidas. Koks skirtumas kur jis bezdes tuolete ar kitame kambaryje, vis viena girdesis. O priesh bezdedamas nezinai dazniausiai ar smirdes ir ar skambes. Siulau itraukti shiuos pasambrotavimus i bezdejimo traktata-2 ir siulau ji pervadinti i Bezdejimo Slepiniai su kokia nors zymia zvaigzde. Bus populiarus! Ir linkiu visoms ir visiems, bezdekite sau sveiki ir busite sveiki. Ale kreipdamos i tokius niekus demesi ir kaip ten kas rashete sureikshmindamos iki vinies grabe, tik nervus sau ir vyrusi susigadinsite. Dazniausiai kai laikai uzspaudes tai ir dar daugiau norisi. O tai gali paveikti blogiau nei rukymas, juk jokio skirtumo, tik kad kitas galas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 07 26, 23:39)
Čia šūds gausis... Susitarimas toks neaiškus, apsibrėžt sunku. Kas yra garsiai? Kas vidutiniškai? Decibelais apibrėžt? Ar - jei TV žiūri ant 40 ir vis tiek girdi, tada garsiai? laugh.gif  O smarvė, na irgi... kaip kvepalus... biggrin.gif Jei pirma nata tokia lengvu šūdeliu, o antra - raugintu kopūstu, tada galima, o jei iškart šūdu - tada griežtai ne laugh.gif
Ir dar - o prieš bezdant ar gali pasireguliuot garsą? Na garsą gal, prisukt gali, o smarvę? biggrin.gif
Dar - ar yra išimčių? Pvz. jei uošvienė išverda žirnių, atsisakyt negražu, o po jų vyriškis perdžia kaip traktorius, tada gal užtektų apribojimų decibelams? laugh.gif

Tiesiog tiek klausimų kilo, kad į visus atsakius, sutartis normali būtų - tik dar sankcijas ir sutarties nutraukimą numatyt... biggrin.gif
O šiaip garsiai perst iš esmės pavojinga. Gali gautis šūds tiesiogine to žodžio prasme laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Maladec, moterytės,
Taip skaniai pasijuokiau ,seniai tokios linksmos temos SM nebuvau užtikus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_Vita_ @ 2005 07 30, 23:40)
.... bet namie pas mus geras aidas. 

laugh.gif isivaizduoju-bezdejima su aidu

viena porele zinau kuri jau vos ne byra del bezdaliaus diedo.
Nakti mergina su asara aky praso brangiausiojo nebezdet , nes po kaldra bezdalas laikosi gana ilgai ir atsiskleidzia ypatingom natom.

taip kad pries tekant,
reikia issiaiskint diedo bezdejimo garsa,
stipruma, kvapo natas ir rimtai apsisprest:ar gali su tokiu diedu gyvent ar ne biggrin.gif
nes po laiko- bezdals akis griauzia, bet negi skirsies del tokios priezasties?

galiu pasiulyti bezdejimo horoskopa, galima susizinot susiderinamuma, tsknts mirksiukas.gif
Atsakyti