Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gadina vyrai garsiai orą namuose ? :)

Apklausa: Ar prie jusu jie tai daro? (932 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
perdzia aisku,juk valgo ne ora rolleyes.gif kazkaip manes tai netrikdo,nebent visiskai nebeimanoma kvepuot ph34r.gif biggrin.gif
nu ir as juk irgi zmogus fart.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 07 27, 00:39)
Čia šūds gausis... Susitarimas toks neaiškus, apsibrėžt sunku. Kas yra garsiai? Kas vidutiniškai? Decibelais apibrėžt? Ar - jei TV žiūri ant 40 ir vis tiek girdi, tada garsiai? laugh.gif  O smarvė, na irgi... kaip kvepalus... biggrin.gif Jei pirma nata tokia lengvu šūdeliu, o antra - raugintu kopūstu, tada galima, o jei iškart šūdu - tada griežtai ne laugh.gif
Ir dar - o prieš bezdant ar gali pasireguliuot garsą? Na garsą gal, prisukt gali, o smarvę? biggrin.gif
Dar - ar yra išimčių? Pvz. jei uošvienė išverda žirnių, atsisakyt negražu, o po jų vyriškis perdžia kaip traktorius, tada gal užtektų apribojimų decibelams? laugh.gif

Tiesiog tiek klausimų kilo, kad į visus atsakius, sutartis normali būtų - tik dar sankcijas ir sutarties nutraukimą numatyt... biggrin.gif
O šiaip garsiai perst iš esmės pavojinga. Gali gautis šūds tiesiogine to žodžio prasme laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Viskas viskas, einu miegot, einu, einu. Įsijaučiau. Įdomi, pasakyčiau, tema pasitaikė laugh.gif

Mirštu iš juoko thumbup.gif
thumbup.gif
Atsakyti
Perdžia ir mano, bet tikrai nedemonstrativiai. Perdžia, kai miega ir savęs nevaldo, perdžia, kai nedabėga iki tuliko arba balkono, o jei jau netyčia pyrsteli prie manęs, tai labai atsiprašinėja,nes žino, kad man tai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
As is saviskio ne menkiausio pirstelejimo negirdejau (na, viena karta, kai miegojo blush2.gif ). Net neisivaizduoju - sedim, ziurim tv, o jis tik pyyyrrst, pyyyyyrrst blink.gif blink.gif O jeigu dar su kvapeliu doh.gif blink.gif
Na ir kaip jus isgyvenat, jeigu nuo kvapu netgi neimanoma tverti?? blink.gif blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Citra*: 01 rugsėjo 2005 - 12:22
o as irgi manau,kad kai maniskis prades bezdet prie manes,tai bus kazkoks nuosmukis musu santykiuose,nes dabar jis eidamas i tualeta muzika garsiai uzleidzia,kad neduok dieve,ko nors neisgirsciau...
Atsakyti
QUOTE(jurgita_z @ 2005 09 01, 16:08)
o as irgi manau,kad kai maniskis prades bezdet prie manes,tai bus kazkoks nuosmukis musu santykiuose,nes dabar jis eidamas i tualeta muzika garsiai uzleidzia,kad neduok dieve,ko nors neisgirsciau...



biggrin.gif Sujuokinai.
Atsakyti
Na žinote, jei nusipersčiau prie moters, tai turbūt tik prie tokios, kuri apie mane jau nuomonės šiaip ar taip niekada nebepakeis...
Na, nusiriaugėti po draugės padarytos vakarienės - manau, čia mandagumo reikalas: buvo skanu!
Atsakyti
Oi kokia gera tema radau. Vat paskaicius kilo klausimas.O jus moterytes ar bent koki mazyti paleidziat? A tai apie vyrus kalbat,o apie save nutylit.Ar kas kart i tualeta begat ar tyliai slapcia mokat gun_bandana.gif blush-anim-cl.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marzde: 26 rugsėjo 2005 - 22:56
manau kad visos cia paleidzia ir nereikia tik vyrus isskirt.
mes tai is tu oru gadinimu labai smagiai kartais pasijuokiam.ir tikrai nesigedinam vienas pries kita smile.gif
Atsakyti
nu man irgi juokinga, kai sako, ojetau, tik pabandytų nusipert prie manęs, nuosmukis ir tt. Tai ką ne žmonės visi, niekam niekad pilvo nepučia blink.gif O jei smarkiai pučia, tai iš tuliko namie turi neišlįst arba bėgt kiekvienąkart norint pirstelėt kažkur - į tuliką, balkoną ar kitą kambarį.
Atsakyti
QUOTE(Faina @ 2005 08 02, 06:46)
Visaip būna. Jei paprieštarauju, atsako kad taip jau gavosi, kad jis namie ir nori jaustis laisvai. Geriausia nepastebėt. O juk gal būna, kad miegant ir aš tą padarau. Po vieno karto, kai aš sėdėdama ant tuliko ir viduriuodama nualpau, o jis viską sutvarkė ir mane apiplovė, tai aš į tuos paperdimus dėmesio nebekreipiu.


va cia tai vyras thumbup.gif
Atsakyti
o maniskis kartais kai ora pagadina pasako,kad neturi ka nuo manes slepti smile.gif
Atsakyti