Įkraunama...
Įkraunama...

Nenuskalaujami kondicionieriai, balzamai, serumai

nusipirkau sita, bandysiu ryt
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 01 21, 18:32)
nusipirkau sita, bandysiu ryt
user posted image


As turiu sita, kaip tik noriu parduoti, vyras nusiunciau i Kosmadair nupirko neta, o sunaudot tikrai nespesiu, o siaip fainas dalykas tikrai. smile.gif
Atsakyti
man is daugybes bandytu geriausias sitas smile.gif ir tiesinimu padeda... nu neesu geresnio radus biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dzeizy @ 2009 01 21, 20:18)
man is daugybes bandytu geriausias sitas  smile.gif  ir tiesinimu padeda... nu neesu geresnio radus  biggrin.gif

user posted image

kokia cia firma?kur perki kiek kainuoja? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelyciuke @ 2009 01 21, 21:31)
kokia cia firma?kur perki kiek kainuoja? mirksiukas.gif

perku is savo kirpejos, 25Lt mokejau, cia Selective firma smile.gif
Atsakyti
Tai nebrangiai, mano kirpėja tokių neturi ax.gif pas maniškę viskas brangiai verysad.gif o gliss kur'a rožinį dabar naudoju, na suminkšina, bet vistiek ne tokio efekto norėčiau g.gif ampules irgi išbandžiau... blizga tie mano plaukai, bet ir šakojasi labai... vienžo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo night_: 21 sausio 2009 - 21:09
QUOTE(Dzeizy @ 2009 01 21, 20:54)
perku is savo kirpejos, 25Lt mokejau, cia Selective firma  smile.gif

aciu smile.gif o ka daro si priemone tavo plaukuciams?beje kokia tavo plaukuciu bukle? mirksiukas.gif
Atsakyti
man patinka nenuplaunamas kondicionierius + apsauga galiukams TIGI Catwalk Fast-Fixx. Purskiu ir ant dregnu ir ant sausu jei reikia thumbup.gif
kainuoja 45,-
Atsakyti
http://img.envy.ro/i...ara-clatire.jpg naudoju toki,tik zalia,skirtas tiesiems plaukams flirt.gif na,plaukai tikrai svelnus buna,patinka man visai didis.gif
Atsakyti
QUOTE(aurutte @ 2009 01 24, 16:55)
nesenai atradau, superinis jis man  bigsmile.gif



Man tai gal jis irgi nieko,bet kai sudetis prasta,tai zinau,kad efektas tik tam kartui,o plaukas realiai sauseja doh.gif
Atsakyti
Siuo metu turiu si:
user posted image
Bet kad nieko gero jis, nepajutau jokio poveikio plaukam schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 01 24, 21:40)
Siuo metu turiu si:
user posted image
Bet kad nieko gero jis, nepajutau jokio poveikio plaukam schmoll.gif

aplamai sita linija nieko gero..jau ilga laika naudoju loreal elvital,turiu praktiskai visas linijas susipirkus,bet sita vienintele nepatikus ir netukus schmoll.gif
Atsakyti