Įkraunama...
Įkraunama...

Nenuskalaujami kondicionieriai, balzamai, serumai

QUOTE(Bittersweet @ 2009 01 21, 18:32)
nusipirkau sita, bandysiu ryt
user posted image


as toki turiu nupirkau rudeni, kažkuri laika nenaudojau, tamsoje stovejo ir prasmirdo man blink.gif bet reikia dabaigti vistiek biggrin.gif
siaip neblogas, bet manau turetu buti geresniu dar
Atsakyti
QUOTE(.code. @ 2009 01 25, 17:51)
as toki turiu nupirkau rudeni, kažkuri laika nenaudojau, tamsoje stovejo ir prasmirdo man  blink.gif bet reikia dabaigti vistiek  biggrin.gif
siaip neblogas, bet manau turetu buti geresniu dar

tik nesakyk kad prasmirdusi ant plauku desi? blink.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 01 25, 17:18-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2009 01 25, 17:18)
tik nesakyk kad prasmirdusi ant plauku desi? blink.gif


kvapas nemalonus, bet tikrai nesugedes, toks pakito, savotiskas biggrin.gif
jo galuojimas dar ilgas
Atsakyti
man patiko Revlon drekinamasis kondicionierius thumbup.gif
Atsakyti
man labai patinka AVON firmos plauku balzamas su alyvuogem. Plaukai silkiniai pasidaro. Siaip kaina apie 35 lt, bet sulaukus nuolaidu galima du produktus uz ta pacia kaina nusipirkt. Kiek girdejus esu,tai pacios kirpejos kuos naudoja, nes tikrai verti.
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 01 21, 18:32)
nusipirkau sita, bandysiu ryt
user posted image



O man nuo šito daikto plaukai trupejo gabalais doh.gif Naudojau gal kokius metus (kirpeja patare, sake reikia plaukams drekinimo) g.gif Vis laukiau kada tie plaukai atsigaus, o jie atsigavo tik kai nustojau naudoti ta purškala. Iš pradžiu galvojau kad, gal, tik sutapimas. Neseniai vel pabandžiau, ir vel kai butelukas jau i pabaiga buvo- plaukučiai trupet pradejo doh.gif Baisus tas daiktas, bent jau man netinka:geda2:
Atsakyti
QUOTE(night_ @ 2009 01 21, 22:06)
Tai nebrangiai, mano kirpėja tokių neturi ax.gif pas maniškę viskas brangiai verysad.gif o gliss kur'a rožinį dabar naudoju, na suminkšina, bet vistiek ne tokio efekto norėčiau g.gif ampules irgi išbandžiau... blizga tie mano plaukai, bet ir šakojasi labai... vienžo doh.gif



Aš irgi naudoju gliss kur rozini, stebuklu nedaro, bet man patinka biggrin.gif ir kvapas labai fainas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Becky @ 2009 01 27, 14:59)
O man nuo šito daikto plaukai trupejo gabalais  doh.gif  Naudojau gal kokius metus (kirpeja patare, sake reikia plaukams drekinimo)  g.gif  Vis laukiau kada tie plaukai atsigaus, o jie atsigavo tik kai nustojau naudoti ta purškala. Iš pradžiu galvojau kad, gal, tik sutapimas. Neseniai vel pabandžiau, ir vel kai butelukas jau i pabaiga buvo- plaukučiai trupet pradejo  doh.gif  Baisus tas daiktas, bent jau man  netinka:geda2:


Turiu ir as sita.. butu geras jei ne tas jo kvapas doh.gif labai jau erzina mane. O seip plaukai po jo ne taip siausiasiir graziau gula smile.gif
Atsakyti
QUOTE(majaliza @ 2009 01 21, 16:13)
parekomendavo man "Medinese sukose". mano plaukai ploni, tai cia ploniems skirtas. dabar jie Revlon'u neprekiauja, tai negaliu pasakyti, kur isigyti  unsure.gif
info galit paziureti cia cia arba cia


Revlon tikrai geri thumbup.gif naudojau..
bet kol kas sustojau ties situom ax.gif http://images.google...ttp...sa=G&um=1
labai patinka ir tinka...
Atsakyti
Siuo metu naudoji si
http://marafet.by/sc.../SYOSS logo.jpg
(pacioje kaireje)
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2009 04 03, 16:16)
Siuo metu naudoji si
http://marafet.by/sc.../SYOSS logo.jpg
(pacioje kaireje)

ir kaip tau jis? varčiau parduotuvėj, galvojau imt, bet suabejojau. kaina labai gera jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2009 04 07, 19:26)
ir kaip tau jis? varčiau parduotuvėj, galvojau imt, bet suabejojau. kaina labai gera jo biggrin.gif

Man labai patiko. Susvelnina plaukus, kas svarbiausia neriebina. Ir pastebejau kad siek tiek patiesina plaukus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dezdemona*: 07 balandžio 2009 - 21:37