Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie spiralę (varinę)

QUOTE(Jollyy @ 2009 01 20, 16:00)
Sveikos, spalio menesi įsidėjau spiralę, viskas buvo gerai, šiek tiek patepliojo, o va jau beveik mėnuo skauda nugarą  verysad.gif  lyg normalūs sąrėmiai būtų  doh.gif  . Šeimos daktarė prirašė tepaliukų, gėriau kursą stiprių vaistų nuo skausmo, bet niekas nepadeda. Kaip skaudėjo taip ir skauda, nepriklausomai nuo paros laiko. Noriu jūsų paklausti, ar yra kam taip buvę? Aš pradedu įtarinėti spiralę g.gif  unsure.gif

Man buvo nugaros skausmai, nuėjau pas ginę, tai buvo kažkokia infekcija, pagėriau antibijotikų ir viskas susitvarkė, jau metai praėjo nuo to, dabar jokių skausmų mirksiukas.gif
Atsakyti
Vat apie varines spirales ir sakoma kad uznesa infekcija, na bet jei issigydai su antibijotikais, gal .....
Atsakyti
QUOTE(MODELiukai @ 2009 01 20, 22:20)
Vat apie varines spirales ir sakoma kad uznesa infekcija, na bet jei issigydai su antibijotikais, gal .....

užneša ne spiralė biggrin.gif užneša jūsų arba vyro arba abiejų netvarkingas lytinis gyvenimas mirksiukas.gif spiralė-sterili. Bet svetimkūnis.
Atsakyti
po spirales idejimo visada skauda, man skaudejo pilvo apacia pora dienu geriau vaistu nuo skausmo!!
ir gyne sake kad turi 10dienu praeiti po idejimo ir tik po to gali ciki ciki hihihi.gif
o tamponus tikrai naudoti galima as pati gynes klausiau!!

Noriu paklausti ar jus niekas siulu nejauciat??
Atsakyti
Jau antra karta dejausi spyralę tai patirties truputį turiu. Pirmą nešiojau 5 metus..na nevisai pilnai, bet beveik 5, o antrą kart dėjau po pusės metų pertraukos, bet ir tai pavargau nuo nervų - pastosi ar ne , prezervatyvų ir t.t.

QUOTE(Anaksunamun @ 2009 01 19, 22:30)
Turbut nuo giniu priklauso kiek liepia kiekvienai tiek ir nesioja  biggrin.gif  Man sake 5 metus  4u.gif  O skaudet tai neskaudejo, tik nemalonu buvo bet juokas ten  irnesakyk.gif  Tik nuo kedes nulipus galva apsvaigo, skaudet pradejo kai isejau is kabineto, kirto iskart per nugara, namo grizus  tablete isgeriau  unsure.gif  Pora valandu ir viskas ciki jokiu skausmu  cool.gif Man atrodo isemimas bus skausmingesnis  unsure.gif

patikėk - niekai tas išėmimas - panašiai kaip ir įdėjimas, nieko ten nepajusi...man kartais eilinė apžiūra pas ginekologą būna skausmingesnė, nei šitos įdėjimo išėmimo procedūros
irnesakyk.gif
QUOTE(gudre79 @ 2009 01 19, 22:51)
as kazkaip cia paskaitnejau apie idejomo skausmus,tai kitos cia net sulygina su gimdymo skausmais,tai biski baisu daros,bet gal cia kiekvienai savaip schmoll.gif  g.gif  nu ryt lemiama diena,bus viskas aisku wub.gif  wub.gif

doh.gif
nesąmonė

QUOTE(gudre79 @ 2009 01 20, 12:24)
Papildyta:
kazin kada po spirales idejimo galima smileysex.gif  smileysex.gif jau bejokiu apsaugu papildomu,kada ji pradeda veikti g.gif  g.gif

nelaukiau aš tikrai tų 10 dienų..man atrodo iš karto galima, jei nėra kraujavimo

QUOTE("Bond Girl 007" @ 2009 01 21, 00:05)

Noriu paklausti ar jus niekas siulu  nejauciat??

siūlų moterys pačios paprastai nejaučia, vyrukams gali pasitaikyti užkliuti, bet maniškis nejaučia, pačioj pradžioj šiek tiek lyg ir kažką g.gif , bet ir tai, labai abejodamas, o praėjus pusmečiui tikrai nieko nebejaus, jei trukdo, galima pas ginekologą ir patrumpina tuo siūliukus
Atsakyti
na stai as ir jau su NOVA-T,kolkas savijauta thumbup.gif thumbup.gif tik pilva skaudena kaip per mmm.,bet isgeriau nuo skausmo,kaip ir aprimo skausmas,o kas liecia pacia dejimo procedura,tai visai neskaudejo,tik vienu momentu lyg kazkas butu sugnubes man ten... wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(biznesledi @ 2009 01 21, 19:35)
Labas panos, as yrgi greit prie jus prisijungsiu blush2.gif
O kiek spirale nova T mazdaug kainuoja? Kad spirale ideti kiek kainuoja, jai seskines poliklinikoje? blink.gif


Poliklinikoje idejimas - nemokamas smile.gif
Atsakyti
Siulu nejauciu , vyras taip pat thumbup.gif O smileysex.gif: iskart darem kai nustojo kraujuot, nieko ten laukti nereikia. Veikti pradeda nuo tada, kai atsiduria gimdoje . 4u.gif

Ir siaip toks pastebejimas, merginos negi taip sunku keliais postais auksciau paskaityti, jau ne karta ir ne du buvo kalbeta apie kainas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Perse @ 2009 01 22, 21:07)
Kita savaite ir as desiuos Nova T, bet man jokiu mmm nelauks  g.gif  Su kazkokia 11% nuolaida gavos 141su centais, o taip 159 litai. Bet nors KT nereiks gerti. thumbup.gif

o kodel nelauks mmm g.gif g.gif kaip idomiai g.gif g.gif tai manau ir skaudet labai turetu wub.gif wub.gif
na dabar savijauta tai thumbup.gif thumbup.gif ,o man sake gine kad tipo po 10dienu rekomenduojauser posted imagebet kaip suprantu cia neviena nelaukiat tiek wub.gif wub.gif
Atsakyti
O as isidejau COOPER T uz 32 litus. Ginekologe sake, kad neverta pirkti brangesnes, nes visu variniu spiraliu poveikis vienodas, tik gamintojai skiriasi. Viska labai graziai paaiskino. Myletis galima, kai nustojama kraujuoti, papildomos apsaugos nereikia. Tinkamumo laikas 5 metai, bet reikia daznai pasitikrinti. Kolkias viskas puiku, tik vienas minusas-labai pailgejo menesines. Seniau 3 dienos, dabar savaite. Sumazejo menesiniu skausmai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anndora @ 2009 01 23, 11:49)
O as isidejau COOPER T uz 32 litus. Ginekologe sake, kad neverta pirkti brangesnes, nes visu variniu spiraliu poveikis vienodas, tik gamintojai skiriasi. Viska labai graziai paaiskino. Myletis galima, kai nustojama kraujuoti, papildomos apsaugos nereikia. Tinkamumo laikas 5 metai, bet reikia daznai pasitikrinti. Kolkias viskas puiku, tik vienas minusas-labai pailgejo menesines. Seniau 3 dienos, dabar savaite. Sumazejo menesiniu skausmai. smile.gif

o dar ir tokiu buna,as galvojau kad si nova-t yra pigiausia ax.gif g.gif g.gif na manau nuo bet kurios spirales pailgeja menesines isskyrus ta mirena,harmonine g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(dowiliuke @ 2009 01 23, 11:33)
O man apskritai nieko apie tai nesakė  ax.gif

gal neklausiai,siaip as ir neklausiau,bet man ji pati papasakojo,tik vat pamirsau kiek laiko cia ji man ar 3 ar5metus g.gif kita men.liepe ateit apziuari po mmm.,nes sake didziausia tikimybe kad perpirmas mmm gali iskristi,jei organizmas priessinsis ar kazkas pns.. tik avat as jauciuosi su ja thumbup.gif thumbup.gif tai manau kad nesipriesina,nes jei atvirksciai,tai turbut skaudetu g.gif g.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre79 @ 2009 01 22, 22:35)
o kodel nelauks mmm g.gif  g.gif  kaip idomiai g.gif  g.gif  tai manau ir skaudet labai turetu wub.gif  wub.gif
na dabar savijauta tai thumbup.gif  thumbup.gif ,o man sake gine kad tipo po 10dienu rekomenduojauser posted imagebet kaip suprantu cia neviena nelaukiat tiek wub.gif  wub.gif

klausiau ar nereik mm laukt tai sako tipo nebutina g.gif

QUOTE(Anndora @ 2009 01 23, 09:49)
O as isidejau COOPER T uz 32 litus. Ginekologe sake, kad neverta pirkti brangesnes, nes visu variniu spiraliu poveikis vienodas, tik gamintojai skiriasi. Viska labai graziai paaiskino. Myletis galima, kai nustojama kraujuoti, papildomos apsaugos nereikia. Tinkamumo laikas 5 metai, bet reikia daznai pasitikrinti. Kolkias viskas puiku, tik vienas minusas-labai pailgejo menesines. Seniau 3 dienos, dabar savaite. Sumazejo menesiniu skausmai. smile.gif

As ir tokia buciau emus, tik neturejo is ko uzsakyti musu poliklinikos vaistinej
Atsakyti