Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie spiralę (varinę)

QUOTE(Perse @ 2009 01 23, 13:47)
klausiau ar nereik mm laukt tai sako tipo nebutina  g.gif
As ir tokia buciau emus, tik neturejo is ko uzsakyti musu poliklinikos vaistinej

alia kaip idomiai,nes man velavo mmm,tai buvau nuejus pas gine,tai ji butent pabrezia kad negali deti kaip nera mmm ir liepe dar palaukti kol bus,aciu dievui sulaukiau,nes jau buvo panikos,net ir 3 testus isbandziau,kurie buvo neigiami wub.gif wub.gif
Atsakyti
O Jums, gudre79, pilvo neskauduliuoja po spiralės įdėjimo? Man šiandien 4 diena, kaip įdėta, buvo lyg ir nieko, bet šiandien jau nebegaliu net kentėti pilvo skausmų. Vyras liepė į ligoninę važiuoti, bet vis dar tikiuos, kad praeis g.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaD @ 2009 01 23, 17:44)
O Jums, gudre79, pilvo neskauduliuoja po spiralės įdėjimo? Man šiandien 4 diena, kaip įdėta, buvo lyg ir nieko, bet šiandien jau nebegaliu net kentėti pilvo skausmų. Vyras liepė į ligoninę važiuoti, bet vis dar tikiuos, kad praeis  g.gif

n man dar tik antra diena,tai labai daug ko ir negaliu pasakyti,kolkas savijauta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man tik pilva paskaudejo vakar po idejimo ax.gif tai isgeriau nuo skausmo tablete ir praejo visi skausmai,pabandykit ir jus ka nors nuo skausmo,pvz. ketanovo ar ibuprom stipresnio veikimo,gal pades nuimti ta skausma,jei nepraeis,turit kreiptis igine wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre79 @ 2009 01 23, 18:16)
n man dar tik antra diena,tai labai daug ko ir negaliu pasakyti,kolkas savijauta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  man tik pilva paskaudejo vakar po idejimo ax.gif tai isgeriau nuo skausmo tablete ir praejo visi skausmai,pabandykit ir jus ka nors nuo skausmo,pvz. ketanovo ar ibuprom stipresnio veikimo,gal pades nuimti ta skausma,jei nepraeis,turit kreiptis igine wub.gif  wub.gif

šiandien jau mažiau skauda, bet vistiek kažkas man nėra gerai, nes nugarą skauda, o ir pilvas dar užeina skaudėt. Bėgsiu pas gynę pirmadienį, kad nebūtų kokio uždegimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaD @ 2009 01 24, 21:18)
šiandien jau mažiau skauda, bet vistiek kažkas man nėra gerai, nes nugarą skauda, o ir pilvas dar užeina skaudėt. Bėgsiu pas gynę pirmadienį, kad nebūtų kokio uždegimo  g.gif

man jau trecia dienuke savijauta thumbup.gif thumbup.gif ir jau kraujuot baigiu,kiek jus kraujavot po spirales idejimo wub.gif wub.gif
Atsakyti
Manau, kad nuo organizmo priklauso, kaip jis priims, vienoms atmeta, o kitoms jokiu problemu, nei skausmu nejaucia nieko. as niekada nesidejau spirales ir nenoriu to daryt, ir taip esu jautri visokioms ligoms, tai manau, kad isidejus organizmas blogai sureaguotu i tai, po to prasidetu visokie uzdegimai.
Atsakyti
QUOTE(gudre79 @ 2009 01 24, 22:15)
man jau trecia dienuke savijauta thumbup.gif  thumbup.gif  ir jau kraujuot baigiu,kiek jus kraujavot po spirales idejimo wub.gif  wub.gif

aš tai tris dienas kraujavau, bet toks ten ir kraujavimas - patepė šiek tiek ir viskas. Tik paskui vat skausmai užėjo, bet jau praeina. Man visada ovuliacijos metu reikdavo gerti nuo skausmo vaistus, tai dabar + svetimkūnis, tai gal todėl ir sustreikavo kažkas. Bet dabar kažkaip kai jau viskas lyg ir gerai, vistiek baisu smileysex.gif smileysex.gif 4u.gif kad paskui vaikelių nebūtų g.gif
Atsakyti
tai vat as ir galvoju kada jau cia isbandyt smileysex.gif smileysex.gif smileysex.gif jei anksciau nei 10dienu tai gal sakau kokia kontraceptine zvakute pasinaudot kad saugiau wub.gif wub.gif bet kazkaip ir bijau kad man neskaudetu ir mb nejaustu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Merginos ko jus bijot lotuliukas.gif Kam tada dejotes spirale jei bijote myletis biggrin.gif Ji veikia nuo tada, kai ideda, juk tai mechanine, ji neisijungia po 10 dienu o visada veikia, tai ne hormonine, kuri turi dar paskleisti hormona 4u.gif Nebijokit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2009 01 25, 20:58)
Merginos ko jus bijot  lotuliukas.gif  Kam tada dejotes spirale jei bijote myletis biggrin.gif Ji veikia nuo tada, kai ideda, juk tai mechanine, ji neisijungia po 10 dienu o visada veikia, tai ne hormonine, kuri turi dar paskleisti hormona  4u.gif Nebijokit  4u.gif

bijom nemyletis,bet bijom kad neskaudetu akto metu wub.gif wub.gif ax.gif g.gif
bet tai kodel rekomenduoja myletis po 10dienu,jeigu ji veikia iskart ideta g.gif g.gif
Atsakyti
Na nezinau kodel jums taip rekomendavo, reikejo paklausti gal 4u.gif mirksiukas.gif Man tai nieko nesake, leido iskart kaip kraujuoti nustojo 4u.gif Veikia ji iskarto, bet gal liepe jums palaukti, kad neiskristu ar dar del ko nors g.gif Na nzn.
Atsakyti
Man irgi sake kad ciki tik po 10dienu tai kol pakraujoji kokias 6-7d ir dar biski ir viskas ... megalol.gif
Atsakyti