Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veikti baigus mokyklą?

Lietuva-svogeriu kratas. Kaip biologijos mokytoja megsta sakyti- stokit i ta specialybe, sriti, kurioje turite pazsitamu, jei norite dirbti pagal specialyybe lotuliukas.gif . Apie atlyginimo dydi nekalbu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grisha @ 2009 01 20, 17:17)
labas smile.gif siais metais baigsiu 12 kl, lyg ir zinau kur noreciau stoti, lyg ir nelabai.....vilioja ir studijos uzsienyje, bet siais metais jau nespejau.... yra minciu ir metus padirbti, Lietuvoje, ar uzsienyje...tik ar po to nebus sunku vel isivaziuoti i mokslus? nors gal tie metai padetu apsispresti ko noriu, taip pat apsispresti, ar noriu studijuoti uzsienyje, ar lietuvoje.......patarkit mamytes ir ne tik, galbut is savo patirties, ar verta stoti iskart po mokyklos baigimo, ar geriau metus padirbti? jei dirbti, tai kur, Lietuvoje ar uzsienyje?...


Jei pradesi dirbti,pamatysi kad ir taip gerai,mokslus pamirsi ir veliau tai atsieis.Geriau stot kuo greiciau ten kur labiausiai nori thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Grisha @ 2009 01 20, 17:17)
labas smile.gif siais metais baigsiu 12 kl, lyg ir zinau kur noreciau stoti, lyg ir nelabai.....vilioja ir studijos uzsienyje, bet siais metais jau nespejau.... yra minciu ir metus padirbti, Lietuvoje, ar uzsienyje...tik ar po to nebus sunku vel isivaziuoti i mokslus? nors gal tie metai padetu apsispresti ko noriu, taip pat apsispresti, ar noriu studijuoti uzsienyje, ar lietuvoje.......patarkit mamytes ir ne tik, galbut is savo patirties, ar verta stoti iskart po mokyklos baigimo, ar geriau metus padirbti? jei dirbti, tai kur, Lietuvoje ar uzsienyje?...

Gyvenimas viska sudėlioja į savo vietas. Jei dar nežinai kokį darba norėsi dirbti visą gyvenimą- važiuok į užsienį, padirbėk...stebėk aplinką, žmonių darbus...tikrai ateis šauni idėja...o tada - ruoškis , kartok savo įgytas žinias ir stok...tuomet tikrai liksi savimi ir savo gyvenimu patenkinta. Netiesa, kad norai mokytis 'nubėga'. Tai būna retai, jei žmogus užtektinai motyvuotas. O jei nemotyvuotas- baigs ir ... "šuniui ant uopdegos" tie mokslai liks sad.gif
Nematau nieko blogo, jei mokysies jau kartu su savo vaikais... svarbu - mokysies to, ko prireiks darbe, gyvenime.
Sėkmės:)
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif
As siemet baigiau dvylika o vasara pasigimdziau antra dukryte... ax.gif zinau kad nera ko girtis kad jauna ir turiu dvi dukrytes bet manau manes ir neturetu smergti nes pries susilaukiant ju buvau tikra "balalaika" o dabar mano gyvenimas susitvarke thumbup.gif thumbup.gif tai visa vasara ieskojau kur galeciau istoti bent neakivaizdiniu nes manau paauginus dukrytes vistiek kazkur reiks dirbt ir parnest i seima pinigu..tai zadu stoti i Vilkijos zemes ukio nprofesine mokykla tik nezinau iki kada priemimas gal jus zinot?nes ten radau man tinkancia ir patinkancia specialybe blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestuutea @ 2011 09 03, 10:18)
sveikos mamytes 4u.gif
As siemet baigiau dvylika o vasara pasigimdziau antra dukryte... ax.gif zinau kad nera ko girtis kad jauna ir turiu dvi dukrytes bet manau manes ir neturetu smergti nes pries susilaukiant ju buvau tikra "balalaika" o dabar mano gyvenimas susitvarke thumbup.gif  thumbup.gif tai visa vasara ieskojau kur galeciau istoti bent neakivaizdiniu nes manau paauginus dukrytes vistiek kazkur reiks dirbt ir parnest i seima pinigu..tai zadu stoti i Vilkijos zemes ukio nprofesine mokykla tik nezinau iki kada priemimas gal jus zinot?nes ten radau man tinkancia ir patinkancia specialybe blush2.gif

kitais metais beistosi,pavelavai jau g.gif kodel tik dabar sugalvojai stoti ,tik issilaikius egzus ir gavus ju atsakymus prasidejo stojimai ir jau senokai baigesi..gaila

Atsakyti
QUOTE(piau @ 2011 09 12, 14:24)
kitais metais beistosi,pavelavai jau g.gif kodel tik dabar sugalvojai stoti ,tik issilaikius egzus ir gavus ju atsakymus prasidejo stojimai ir jau senokai baigesi..gaila

tai kad kai pas mus teike atestatus as dukryte gimdziau... blush2.gif bet istojau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As manau is karto pabaigus vidurine reikia stoti,nes pati tik šiemet istojau ,po 5 metu pertraukos,po vidurines baigimo ir tikrai dabar labai baisu,kad nesugebėsiu,kad bus labai sunku,jei ir pasirinkot nelabai patinkančia sritį ,tai manau po to galima manau kita mokytis vistiek gauni žinių ir neatbunki
Atsakyti
verta stoti kuo greiciau po vidurines... tai, ko nori, priklauso nuo etapo gyvenime, kuriame esi, tad tie norai nuolat kinta. delsiant galima ilgai ir nuobodziai laukti nusvitimo, kokia specialybe "ta tikroji" smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Manau baigus mokyklą tikrai nevertėtų iškart stoti mokytis aukščiau. Na bent jau metus padaryti pertrauką, kad galėtum geriau susivokti, ko nori iš gyvenimo. Aišku, kiekvieno iš mūsų atvejis yra unikalus, arba bent jau panašus į kažkieno, bet jei dabar kas sugražintų laiką, iškart po vidurinės tikrai neičiau studijuoti smile.gif
Atsakyti
Mano nuomonė panaši smile.gif Galima ginčytis, svarstyti įvairius variantus, tačiau tiesa yra tokia, jog niekas kitas, tik pats žmogus, kiekvienas atskirai, geriausiai žino ko jam iš tiesų reikia. Galbūt, niekada taip ir neatrasi ar per vadinamuosius "gap year" taip ir nesugebėsi suprasti kuri sritis būtų artimiausia širdžiai, nes būkim realistais, neturim patirties, bet pabandyti verta... Aš taip pat esu už tai, jog baigus vidurinę, nėra reikalo skubėti stoti į aukštąsiąs. Iš pažįstamų, kiek pasikalbam, dauguma norėtų pasielgti būtent taip, bet prasideda baimės, skaičiavimai, pasenusios nuostatos: "Kur matyta, jog 25 metų studentas mokytųsi kartu su 18,19-mečiais?". O kur slypi bėda? smile.gif Gyvename tik kartą, todėl kodėl nepabandžius elgtis būtent taip, kaip mums tą akimirką atrodo teisinga, paliekant visas baimes nuošaly smile.gif
Atsakyti
sweikos siuo atveju galeciau pasisakyti is savo patirties .pati dbr budama budama beveik 24 studijuoju su 18-19 ir nieko, tiesiog jauciuosi beesanti savo vezese nors stojau ir studijavau iskart po mokyklos ir tikrai kankinausi. nepabaigiau padirbejau . pora metu svarsciau ko noreciau is tikruju rolleyes.gif jei tik galeciau atsukti laika atgal tikrai nebuciau puolus studijuoti iskart po mokyklos . o kad mokysiuos visada zinojau tik nezinojau ka blush2.gif Tikiuosi kad laikas iki diplomo prabegs nunumaldomai lotuliukas.gif
Atsakyti
Manau, kad nestojantieji iškart po mokyklos baigimo Lietuvoje patiria didesnį ar mažesnį aplinkos spaudimą. Tokia jau ta mūsų visuomenė..
Jei nesate 100% tikri, ką labiausiai norite veikti gyvenime (o baigus mokyklą tokių "tikrų" yra tikrai ne visi), gerai apgalvokite savo pasirinkimus ir galimas pasekmes. Geriau praleisti metus kitus ieškant savojo pašaukimo, nei lengvabūdiškai įsikinkyti į Lietuvos aukštojo mokslo sistemą smile.gif
Atsakyti