Įkraunama...
Įkraunama...

TUŠAI

p.egle, gal jis labai skystas? Gal pabandykit sepeteli pries dazydama nubraukt servetele, kad maziau dazo butu? O pasidazius irgi palaukit kol isdzius arba su servetele atsargiai perbraukit... g.gif Geriau butumet pasibandzius parduotuvej, dabar gaila tokiu pinigeliu.. verysad.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif nusipirkau HR Lash Queen Feline Blacks, nu sauniai dazo tankina gerai visai sakyciau...Na bet uz tokia kaina stebuklo nelabai yra... ax.gif noretusi kad daugiau ilgintu blakstienas, kuris geriausia ilgina?Patarkite 4u.gif ax.gif
Atsakyti
revlon fabulash.neimanomai ilgina,ir pigus visai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(p.egle @ 2009 01 29, 22:01)
Sveikos, norejau paklausti naudojanciu Loreal extra-volume collagene, ar jums neteplioja paaukiu? as isigijau pries pora dienu ir su juo pasidazius i veidrodi ziuriu kas 20 min ir valausi tepliones prie antakiu ir paakiuos, ziauriai tepa sad.gif Priesingu atveju, atrodyciau kaip totali Mirtise sad.gif
Kol kas jauciuosi taip, tarsi uz 50 Lt buciau nusipirkus guaso :/


turiu si tusa jau gera menesi ir man jis tikrai nebyra visai 4u.gif
Atsakyti
Visgi Estee Lauder tusai yra LAAABAI geri bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2009 01 29, 20:29)
O seniai matyta friends.gif Tai iš esmės kaip ir nelabai vertas dėmesio..

Siaip del vibravimo tai pliusas tas, kad kazkaip greiciau pasidazo, o kaip pats tusas, tai dazo panasiai kaip ir visi Lancome tusai. Neblogas, bet kaip girdejau, Lietuvoj 135Lt. kainuoja, tai nevertas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 31 sausio 2009 - 01:22
verysad.gif
QUOTE(F_A @ 2009 01 31, 00:22)
Visgi Estee Lauder tusai yra LAAABAI geri bigsmile.gif

turiu Estee Lauder Sumptuous, nu visiskas s..., megstu ryskias blakstienas, o sis nei ilgina, nei tankina schmoll.gif kristianoj konsultante isgyre, daugiau nepirksiu LT, nei kokybes, nei kainos geros nerasta verysad.gif
sia savaite grizau po atostogu, parsiveziau HR Lash Queen mascara, super ilgina, tankina, blakstienos ryskios, bet nesulipusios, susukuotos thumbup.gif ir kaina 19.99EUR neatsidziaugiu
Atsakyti
beje, dar Maxfactor Masterpiecemax labai patiko, graziai tankina, pabrezia akis bigsmile.gif pirktas irgi ne lt. pas mane prastos blakstienos, todel tusui keliami dideli reikalavimai ax.gif
Atsakyti
Mano megstamiausi tusai Dior, nes labiausiai paryskina mano blakstienas, bet juos naudojant daznai reikia uzmesti aki i vedrodi, nes Blackout ir ypac Iconic tepa paakius, o Diorshow greitai pradeda bireti
Atsakyti
[quote=flibustjeros,2009 01 31, 04:14]
Mano megstamiausi tusai Dior, nes labiausiai paryskina mano blakstienas, bet juos naudojant daznai reikia uzmesti aki i vedrodi, nes Blackout ir ypac Iconic tepa paakius, o Diorshow greitai pradeda bireti
[/quot

gundausi DIOR, apziurinejau testerius, tokie faini sepeteliai pasirode, gera tuso konsistencija, tik nez kuri issirinkti reiketu, jog stipriausiai issryskintu blakkstienas 4u.gif
Atsakyti
Šiandien pradėjau Diorshow Blackout. Keistoka toks didžiulis šepetėlis, ypač po Guerllain Le 2. Išsitepliojau besidažydama,bet nieko, įprasiu.
Patiko spalva - tokia juodų juodžiausia. Labai prailgino ir sutankino. Pasidažiau prieš gerą valandą ir kol kas paakiai švarūs.
Tik jis man kažkoks sausokas pasirodė... Bijau, kad ilgai netrauks. O kaip bandžiusioms jis laikė?
Atsakyti
QUOTE(valkiria @ 2009 01 31, 13:19)
Šiandien pradėjau Diorshow Blackout. Keistoka toks didžiulis šepetėlis, ypač po Guerllain Le 2. Išsitepliojau besidažydama,bet nieko, įprasiu.
Patiko spalva - tokia juodų juodžiausia. Labai prailgino ir sutankino. Pasidažiau prieš gerą valandą ir kol kas paakiai švarūs.
Tik jis man kažkoks sausokas pasirodė... Bijau, kad ilgai netrauks. O kaip bandžiusioms jis laikė?

Man patiko jo juodumas ir jo efektas, nu bet paakius tepe "ziauriai" doh.gif
Atsakyti