Įkraunama...
Įkraunama...

TUŠAI

QUOTE(biscuit @ 2009 01 25, 16:32)
O gal kuri išbandė Lankome Ôscillation tušą? Kokie atsiliepimai  bigsmile.gif



QUOTE(ESLAUDA @ 2009 01 26, 00:43)
As turiu, galima sakyt jau baigineju. Man visai patiko  ax.gif Pailgina blakstienas, jas pariecia, graziai atskiria, siek tiek tankina. Netepa ir nebyra.  Nors ta vibracija tik del "naujos mados klyksmo", bet visgi as tikejausi prastesnio rezultato.


O man jis byra doh.gif (ir kas keisčiausia -pirmas tušas kuris man byra g.gif ) aš šiaip lancome tušų gerbėja - tačiau šitas man visai "nepasiteisino", laimei gavau dovanų blush2.gif rolleyes.gif

QUOTE(Butė @ 2009 01 27, 22:16)
Šiuo metu pas mane "ant bangos" Givenchy
Labai labai geras  wub.gif  ir man labai tinkamas tušas. Man jis labai gerai storina ir užriečia. Bet šiam tušui reikia turėti savas ilgesnes blakstienas 4u.gif

Prieš tai ilgą laiką naudojau DiorShow Black Out irgi labai labai geras, tik paskui pripratau prie jo, toėl pakeičiau į Givenchy.

Tik šepetėlis Givenchy reikalauja "aukštojo pilotažo", bet kai pripranti tai labai  thumbup.gif


O man visai neįtikęs tušas - dažant keistai "bado" blakstienas, dažo irgi be efekto - sunaudojau su kitu tušu maišydama - vat tada neblogas rezultatas gavosi.
Atsakyti
laba diena 4u.gif gal kuri kazka gero galetumete pasakyti apie maybelinne tusa ta geltona su kalogenu atrodo kur tankina blakstienas?maciau droge 20lt su akcija dabar kainuoja...Galvoju ar verta pirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2009 02 03, 18:06)
laba diena 4u.gif gal kuri kazka gero galetumete pasakyti apie maybelinne tusa ta geltona su kalogenu atrodo kur tankina blakstienas?maciau droge 20lt su akcija dabar kainuoja...Galvoju ar verta pirkti? g.gif

neverta schmoll.gif
Atsakyti
dekui, gerai kad nepirkau... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. O gal galėtumėt patarti ką nors iš tankinančių tušų? Mano blakstienos ilgos, o dailiai patankintos manau atrodytų pritrenkiamai bigsmile.gif

Paskutinįjį pusmetį naudoju šiuos du tušus:

user posted image
user posted image

Patinka man jie, bet kaip ir minėjau norėtųsi jog pagrindinė funkcija būtų tankinimas bigsmile.gif Suviliojo reklama apie naująjį Loreal, bet kaip supratau iš komentarų jis per daug tepa. O aš nesu tokia profė makiažų srityje, tai geriau net nemėginsiu biggrin.gif
Beje, norėčiau tušų rekomendacijų iki 70Lt (brangiau neišgalėsiu nusipirkti) ir jog būtų Lt parduotuvėse, nereikėtų siųstis. Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes bigsmile.gif naudoju ivairius tusus lotuliukas.gif
1. http://www.miss-beau...igner-nivea.jpg
(labai saunus, taciau dazaus tik su guminiu galu)
2. http://sariella.ajat...4/910dec_xl.jpg
(nenaudoju balto galo) biggrin.gif
3. http://www.condenast...ss-lift_320.jpg
(tikrai mielas, nesulipdo man blakstienu )
4. http://images.hediye...50/19/94703.jpg
(labiausiai megemas, vien del to kad puikiai man isilgino)
dazniausiai stengiuosi pirkti tusa su placiu sepeteliu ir kad butu kuo stambesnis, nes pas mane mazai blakstienu ir jos labai trumpos, ir butent sie tusai man padeda jas padaryti labai dailes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2009 02 03, 18:06)
laba diena 4u.gif gal kuri kazka gero galetumete pasakyti apie maybelinne tusa ta geltona su kalogenu atrodo kur tankina blakstienas?maciau droge 20lt su akcija dabar kainuoja...Galvoju ar verta pirkti? g.gif


Jau išbandžiau šį tušą. Ir ką galiu pasakyti, nieko ispūdingo schmoll.gif Tikėjausi tikrai daugiau. Jokio efekto sakyčiau netgi schmoll.gif
Atsakyti
O kaip jums šitas tušas? Loreal double extension ?
user posted image

šiandien pirmą kartą bandžiau, tai kažkaip kolkas nelabai g.gif
Atsakyti
Mergytes, o kaip Jums MaxFactor False Lash Effect?Naujajame Paneles numeryje labai jau akcentuoja si tusa Aurimas Juodiskis...Kazin kaip sis naujasis tusas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2009 02 03, 17:35)

na, man jis vienas geriausių tušų.
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2009 02 04, 18:07)
O kaip jums šitas tušas? Loreal double extension ?
šiandien pirmą kartą bandžiau, tai kažkaip kolkas nelabai  g.gif

Man jis pats blogiausias tušas kokį esu turėjus gyvenime schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2009 01 30, 10:23)
p.egle, gal jis labai skystas? Gal pabandykit sepeteli pries dazydama nubraukt servetele, kad maziau dazo butu? O pasidazius irgi palaukit kol isdzius arba su servetele atsargiai perbraukit... g.gif  Geriau butumet pasibandzius parduotuvej, dabar gaila tokiu pinigeliu.. verysad.gif

Nu, kad nera jis labai skystas, konsistencija kaip iprasto naujo tuso. Pradinis rezultatas atrodo neblogai: uzriestos, tankios, storos, ilgos, bet po to (jau mazdaug po 15 min) taip sutepa, kad pasigaili prie jo prisilietus...Jis nebyra kaip senas sausas tusas, o tepa (taip, kaip akvarele, paprastas guasas, paliestas dregnu pirstu)...
Nusivalo jis per 2 sekundes - vos tik prilieti servetele, iskart visas ir nusiplauna. Man tai jis truputi primena Lumene tusa ypac jautrioms akims, toki, kuri nuvalyti galima vandeniu, nenaudojant jokiu valikliu (kai akys alergiskos ar pan.), tik yra dar uz ji blogesnis kokius 5 kartus blink.gif
Tai, manau, reik man ta tusa mest lauk ir galvot, kad tuos pinigus pameciau (kad maziau abydna butu smile.gif)
Papildyta:
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 01 31, 18:53)
Siaubingai tepa.Taip pasigailėjau,kad nusipirkau...dabar parduosiu šitą ir prisidėjus nusipirksiu nuostabų naują tušą iš sarmos už 50lt,jis nepalyginamai geriau dažo  wub.gif

Isradingai cia tu ax.gif Man tai ranka nekyla kam nors sito tuso siulyt smile.gif
Atsakyti