Įkraunama...
Įkraunama...

TUŠAI

Man labai patinka SLA tusas, tikrai pagirtina kokybe. Visos temos neskaiciau, gal kuri jau minejote smile.gif
Atsakyti
Faberlic man lb patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(valkiria @ 2009 01 31, 13:19)
Šiandien pradėjau Diorshow Blackout. Keistoka toks didžiulis šepetėlis, ypač po Guerllain Le 2. Išsitepliojau besidažydama,bet nieko, įprasiu.
Patiko spalva - tokia juodų juodžiausia. Labai prailgino ir sutankino. Pasidažiau prieš gerą valandą ir kol kas paakiai švarūs.
Tik jis man kažkoks sausokas pasirodė... Bijau, kad ilgai netrauks. O kaip bandžiusioms jis laikė?

Man tai ilgai laike kokius tris menesius tikrai daziausi be problemu biggrin.gif , tik va ta beda su paakiu tepimu. verysad.gif
Atsakyti
Na va, prabuvau visą dieną su Blackout, bet paakiuose nė žymelės. Netepa man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valkiria @ 2009 01 31, 21:14)
Na va, prabuvau visą dieną su Blackout, bet paakiuose nė žymelės. Netepa man  smile.gif



gal tavo blakstienos nesiliecia su paakiu oda? nes mano labai arti paakiu odos, tai labai daug tusu tepa bash.gif
Atsakyti
QUOTE(p.egle @ 2009 01 29, 21:01)
Sveikos, norejau paklausti naudojanciu Loreal extra-volume collagene, ar jums neteplioja paaukiu? as isigijau pries pora dienu ir su juo pasidazius i veidrodi ziuriu kas 20 min ir valausi tepliones prie antakiu ir paakiuos, ziauriai tepa sad.gif Priesingu atveju, atrodyciau kaip totali Mirtise sad.gif
Kol kas jauciuosi taip, tarsi uz 50 Lt buciau nusipirkus guaso :/

Siaubingai tepa.Taip pasigailėjau,kad nusipirkau...dabar parduosiu šitą ir prisidėjus nusipirksiu nuostabų naują tušą iš sarmos už 50lt,jis nepalyginamai geriau dažo wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, o gal kuri bandete Yves Saint Laurent 'Effet faux Cils' tusa? noriu gero tuso, kuriam nepagalesiu pinigu, tad renku informacija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2009 02 01, 18:42)
Sveikutes, o gal kuri bandete Yves Saint Laurent 'Effet faux Cils' tusa? noriu gero tuso, kuriam nepagalesiu pinigu, tad renku informacija  g.gif


o tu i paieska ivesk pavadinima
nes kiek pamenu tai atsiliepimu buvo ne vienas ir ne du mirksiukas.gif
ir jei nemaisau daugiausia komentuotas buvo sio tuso greitas sudziuvimas
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2009 02 01, 18:03)
o tu i paieska ivesk pavadinima
nes kiek pamenu tai atsiliepimu buvo ne vienas ir ne du  mirksiukas.gif
ir jei nemaisau daugiausia komentuotas buvo sio tuso greitas sudziuvimas



dekui, pasidomesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kas bandet Kanebo tusus?
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2009 02 01, 18:42)
Sveikutes, o gal kuri bandete Yves Saint Laurent 'Effet faux Cils' tusa? noriu gero tuso, kuriam nepagalesiu pinigu, tad renku informacija  g.gif


labai greitai tirštėja verysad.gif nors pats tušas super - ir ilgina, ir tankina rolleyes.gif


merginos, o Lancome Hypnose jums byra į dienos pabaigą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indraja: 02 vasario 2009 - 10:39
O Dior tusai? g.gif Neisisvaizduoju koki tusa rinktis reikia schmoll.gif
Atsakyti