Įkraunama...
Įkraunama...

Nesivystantis nėštumas

Man buvo panašiai, atrodo, buvo 7 savaitė, o gydytoa Lazdynų greitosios pagalbos ligoninėje nematė ar nenorėjo matyti nėštumo. Geriausia nusiramink ir palauk kokią savaitę, o tada nueik vėl.
Na tik man ir testas dar nerodė nėštumo, bet kažkaip buvau tikra, kad esu nėščia...
Atsakyti
QUOTE(Marijka_lt @ 2009 03 28, 10:27)
Pagal mane menesiniai turejo prasideti kovo 22 d. bet ju nera smile.gif, o kai gydytojas taip isgasdino net miegoti normaliai negaliu  verysad.gif


Dar luktelkit savaitele 4u.gif
Atsakyti
Aciu visiems uz patarimus. Palauksiu, kita savaite nueisiu pas gydytoja vel tikrintis unsure.gif Penktadieni parasysiu kaip man sekasi blush2.gif
Atsakyti
man ir taip buvo, kai ligoninėj pasakė, kad nėštumo nėra gimdoj, nors 4 testai rodė teigiamą. Tačiau dar dvi savaites palaukiau ir nuejau echo ir tikrai mate nestuma. thumbup.gif Taigi suprantu ta panikos jausma, ir daug skaiciau, kad echo galim matyt tik nuo 5 savaites. siuo metu man 6 savaiteles, o kai i ligonine vaziavau buvo 4 savaiteles. as skaiciuoju nuo pirmu mm dienu nestuma.
Atsakyti
Viskas bus gerai. Tik nereikia taip anksti skubėti pas gydytoją, nes tikrai ne visada matosi toks mažas nėštumas. Man kai vėlavo mmm, pasidariau testą ir gavosi teigiamas, tačiau iškart nelėkiau pas gydytoją, laukiau kol sueis 8 sav. Ir kai sulaukiau, nuėjusi sužinojau, kad mums tik 6 sav., taigi jei būčiau ėjusi iškart, tai tikrai nebūtų nieko matę ... Laikykis, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Man viena gydytoja nestumo nepamate, sake, vos kokia savaite, o as zinojau, kad jau tikrai 5 savaites buvo. Nuejau pas kita, tai pamate zirniuka smile.gif Taigi neverta is anksto jaudintis, palauk kiek laiko, arba pas kita gydytoja apsilankyk smile.gif
Atsakyti
Marijka_lt na ar matei jau savo mazyli g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijka_lt @ 2009 03 27, 22:34)
Labas vakaras
Siame forume naujoke  blush2.gif  pas mane tokia problema, su vyru jau senai planavome vaikeli, bet niekaip neiseidavo, nors abu sveiki. Pagaliau si menesi menesiniai neatejo, testas parode, kad nestumas yra, iskart nubegau pas gydytoja ji apziurejo mane ir pasake, kad enstumas yra, bet gymdoje nieko nera, nors ji jau gatava priimti. nezinau ka daryti, pilvo apacia skauda. Gydytoja dar pasnebzdejo, kad yra tikimybe, kad nestumas prasidejo ne toje vietoje  verysad.gif  net nezinau ka galvoti, vaikelis toks lauktas... gal kam buvo panasi situacija  cray.gif

Daug priklauso nuo paties echoskopo. Jei buvai kokioj poliklinikoj kur agregatui kokie 10 metu,tai nieko nostabaus,kad nieko nepamatė taip anksti . Tikrai siūlau bent 5 dienas palaukt, o dar geriau pajieškok savo mieste naujesne privačia kliniką. O kad pilva skauda-tai paskaitinėk forume ir draugių paklausinėk, pradžioje labai daug kam skauda. Manau jei būtu koks negimdinis,tai vis vienoj vietoj skaudėtu.
Atsakyti
Iki 6-7 savaičių yra gana didelė tikimybė kad nieko nematys, nes priklauso kurioj gimdos vietoj pūsliukė prisitvirtina, su kokio jautrumo aparatūra žiūri ir pan., galų gale nuo apvaisinimo iki implantacijos terminas gali skirtis savaite-10 dienų maždaug, juk vėliau ir tikslina tas gimdymo datas pagal echoskopiją.

Pradžioje dažniausiai tai tik tiek ir mato kad gimda padidėjusi, o jeigu būtų nevietoje, tada echoskopu turėtų kiaušintakius tikrinti, o ne spėlioti ar vietoj ar ne vietoj.

O maust tai maudžia daug kam, svarbu kad tepliot nepradėtų, nors ir tai nebūtinai persileidimo požymis.
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2009 03 31, 15:44)
Iki 6-7 savaičių yra gana didelė tikimybė kad nieko nematys, nes priklauso kurioj gimdos vietoj pūsliukė prisitvirtina, su kokio jautrumo aparatūra žiūri ir pan., galų gale nuo apvaisinimo iki implantacijos terminas gali skirtis savaite-10 dienų maždaug, juk vėliau ir tikslina tas gimdymo datas pagal echoskopiją.

Pradžioje dažniausiai tai tik tiek ir mato kad gimda padidėjusi, o jeigu būtų nevietoje, tada echoskopu turėtų kiaušintakius tikrinti, o ne spėlioti ar vietoj ar ne vietoj.

O maust tai maudžia daug kam, svarbu kad tepliot nepradėtų, nors ir tai nebūtinai persileidimo požymis.


Vaikscioju i vaisingumo klinika Klaipedoje. O del spelioniu, 100 proc. sutinku, bet man atrodo ji net neziurejo kiausintakius, o echoskopu galima patikrinti?
Poryt eisiu vel daryti echoskopija, tikiuosi gydytoja pamatys nestuma ir pasakys, kas ir kaip yra unsure.gif nes tiek pinigu moketi ne uz ka, nusibodo.
Atsakyti
man menesines turejo but sausio 6d,ju nesulaukiau padariau testa teigiamas,kita irgi teigiamas,ta pacia diena pas gydytoja,sake nieko nemato ,dar anksti ir nera ko cia ziuret,apziurejo echoskopu,sake ateit po10d,atejau ir iskart pamate maza taskiuka smile.gif .sake viskas ok,gimdoje.tai va sausio 16d jau pamate.
Atsakyti
Marijka, nepergyvenk viskas bus gerai gal dar, as nuejau pas daktara man buvo 4-5sav nieko jis nemate, nei ekoskopu nei apziurejes, aparatas nesenas tikrai, paprasciausiai ten gi milimetrine puslele ja be galo sunku atrasti. savo maziuka pamatem 6sav tai buvo 0.53cm tai tokia c raidele ir tesimate. nusiramink,palauk kol bus daugiau laiko, paskaudenti irgi gali tai normalu. pranesk kai zinosi ka smile.gif
Atsakyti