Įkraunama...
Įkraunama...

Nesivystantis nėštumas

Siandien nuejau pas gydytoja, parode man pagaliau mano maziuka, pasake, kad 4-5 sav. smile.gif, toks mazas taskas, faina. Dabar galiu ramiai miegoti smile.gif Aciu visiems uz patarimus ir uz palaikyma, tikrai nezinociau, ka be jusu daryciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijka_lt @ 2009 04 03, 17:10)
Siandien nuejau pas gydytoja, parode man pagaliau mano maziuka, pasake, kad 4-5 sav. smile.gif, toks mazas taskas, faina. Dabar galiu ramiai miegoti smile.gif Aciu visiems uz patarimus ir uz palaikyma, tikrai nezinociau, ka be jusu daryciau  ax.gif

Mano lygiai tokia pati situacija.Menesines turejo buti kovo 22d. bet deja nebuvo. Pasidariau testa rodo neštuma. Nušiaušiau pas daktara nieko nemato tik puslyte, kuri neatitinka neštumo laiko. Tai manau kad per anksti nuejau. Liepe ateit po dvieju savaičiu.
Atsakyti
sveikos,man ir tokia situacija yra dabar preita savaite dariausi nestumo testa teigiamas,nuejau pas gydytoja sako nieko nematau sako gali buti negimdinis nestumas,kaip as isigandau,nuvariau tiesiai i ligonine prieme paeme krauja mazai hormonu sako jis dar mazytis nematysim jo dar,po 2 dienu liepe krauja paimt atsakymas padidejo hormonu daugiau negu 180,dar labai skaudejo kiausides desine puse uzeina toks skausmas bet ne stiprus lyg maudimas bet po keliu min nebeskauda lyg su ranka nueme ta skausma,sita pirmadieni esiu darystis ecoskopija,paziuresiu ar pamatys ji ar ne baisu nezinau ka jie pasakys verysad.gif labai noreciau kad jis pasiliktu 4u.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laima9 @ 2010 09 18, 17:40)
sveikos,man ir tokia situacija yra dabar preita savaite dariausi nestumo testa teigiamas,nuejau pas gydytoja sako nieko nematau sako gali buti negimdinis nestumas,kaip as isigandau,nuvariau tiesiai i ligonine prieme paeme krauja mazai hormonu sako jis dar mazytis nematysim jo dar,po 2 dienu liepe krauja paimt atsakymas padidejo hormonu daugiau negu 180,dar labai skaudejo kiausides desine puse uzeina toks skausmas bet ne stiprus lyg maudimas bet po keliu min nebeskauda lyg su ranka nueme ta skausma,sita pirmadieni esiu darystis ecoskopija,paziuresiu ar pamatys ji ar ne baisu nezinau ka jie pasakys verysad.gif labai noreciau kad jis pasiliktu 4u.gif  verysad.gif

Sveika 4u.gif Tikiuosi viskas bus gerai smile.gif O kiek jau savaiciu nuo menesiniu praejo? PVZ. Kai nesulaukiau savo menesiniu ir nuejau pas gydytoja tai ji apskaiciavo, kad turetu buti 6-7 savaite, todel itare, kad negimdinis, taip pat nulekaiu ir dariau visus testus. Bet po savaites, mano maziuke jau rado savo vietele gimdoje ir pagal echoskopija buvo tik 4-5 savaites. Gal ir pas jus panasiai. Man irgi skausmas buvo, bet po 4 menesiu skausmai dingo.
TIKRAI VISKAS BUS GERAI!!! LAUKSIM GERU NAUJIENU!!! nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Laima9 @ 2010 09 18, 17:40)
sveikos,man ir tokia situacija yra dabar preita savaite dariausi nestumo testa teigiamas,nuejau pas gydytoja sako nieko nematau sako gali buti negimdinis nestumas,kaip as isigandau,nuvariau tiesiai i ligonine prieme paeme krauja mazai hormonu sako jis dar mazytis nematysim jo dar,po 2 dienu liepe krauja paimt atsakymas padidejo hormonu daugiau negu 180,dar labai skaudejo kiausides desine puse uzeina toks skausmas bet ne stiprus lyg maudimas bet po keliu min nebeskauda lyg su ranka nueme ta skausma,sita pirmadieni esiu darystis ecoskopija,paziuresiu ar pamatys ji ar ne baisu nezinau ka jie pasakys verysad.gif labai noreciau kad jis pasiliktu 4u.gif  verysad.gif


Tikrai nepergyvenk - skaičius per mažas, kad kas nors matytųsi 4u.gif Echoskopu jei neklystu pamato, kai HCG virš 1600 būna ax.gif
Atsakyti
LAIMA9! Gal galima tave pasveikinti su nestuke.gif blush2.gif
Atsakyti
laba dienele visoms smile.gif ,rasau jums pirma karteli.turiu bedele pries menesi padare isvalyma nes nesivyste angeliukas.si menesi veluoja menstruacijos 4 dieneles jei pastojau ar yra tikimybe kad nestumas bus sekmingas,lb laukiu antro vaikelio unsure.gif labai laukiu jusu nuomones verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(laukianti205 @ 2011 08 23, 12:13)
laba dienele visoms smile.gif ,rasau jums pirma karteli.turiu bedele pries menesi padare isvalyma nes nesivyste angeliukas.si menesi veluoja menstruacijos 4 dieneles jei pastojau ar yra tikimybe kad nestumas bus sekmingas,lb laukiu antro vaikelio unsure.gif labai laukiu jusu nuomones verysad.gif  verysad.gif

blink.gif

Atsakyti
Aišku, jeigu pastojote, yra tikimybė, kad šįkart viskas bus gerai, jeigu nėštumas nustojo vystytis ne dėl kažkokių fiziologinių sutrikimų.. 4u.gif Ar testą darėtės? Pradžioj nedėkit daug vilčių, gal dar ciklas po abrazijos negrįžo į savo vėžes, dar nesusireguliavo hormonai, dėl to gali būti nereguliarios mėnesinės..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cansado: 23 rugpjūčio 2011 - 12:30
QUOTE(Cansado @ 2011 08 23, 12:29)
Aišku, jeigu pastojote, yra tikimybė, kad šįkart viskas bus gerai, jeigu nėštumas nustojo vystytis ne dėl kažkokių fiziologinių sutrikimų..  4u.gif  Ar testą darėtės? Pradžioj nedėkit daug vilčių, gal dar ciklas po abrazijos negrįžo į savo vėžes, dar nesusireguliavo hormonai, dėl to gali būti nereguliarios mėnesinės..

aciu kad atrasete 4u.gif dar nedariau testuko bijau kazkaip.lauksiu iki pirmadienio
Atsakyti
QUOTE(laukianti205 @ 2011 08 23, 12:40)
aciu kad atrasete 4u.gif dar nedariau testuko bijau kazkaip.lauksiu iki pirmadienio

pasidariau testa rodo neigiama,gal per mazas nestumas.tai belieka laukti menstruaciju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti205 @ 2011 08 23, 14:23)
pasidariau testa rodo neigiama,gal per mazas nestumas.tai belieka laukti menstruaciju unsure.gif


Reikia laiko kad atsistatytū organizmas, tai gali ir mėnesinės vėluoti, bet bus viskas gerai, ateis ir jūsų diena 4u.gif
Atsakyti
jau per didelis kad nesimatytu g.gif greiciausiai nestumo nebera
Atsakyti