Įkraunama...
Įkraunama...

Kada einat dekretinių?

Šiaip į dekretą išleidžia likus 10 savaičių iki termino, taigi šįkart taip ir išėjau į dekretą, o pirmąkart ėjau likus 3 savaitėms rolleyes.gif
Atsakyti
likus maždaug 3 savaitėm iki gimdymo datos smile.gif
Atsakyti
28 nestumo savaite pasiemiau 2sav.atostogu(kadangi tik tiek teturejau) nepasilieku po motinystes atostogu nes nezinia ar as dar ten grysiu dirbti. ir nuo 30sav.einu jau atostgauti. jokiu minciu ilgiau dirbti,kadangi stovimas darbas ir jau sunku stoveti daresi paskutinemis savaitemis ir dar po 12val.
Atsakyti
Cia, kur as gyvenu i dekreta einama paprastai 8 savaites pries termina. Taip ir as zadu daryti.
Atsakyti
Zadu eiti 3 - 4 savaites iki termino 4u.gif
Atsakyti
Su pirmu išėjau iki termino likus 7 savaitėm, bet pasirodo buvo likę tik keturios iki gimdymo biggrin.gif
Šįkart eisiu likus 5 sav iki termino. Aišku čia toks planas jei gerai jausiuos, jei nekaip tai anksčiau.
Atsakyti
Sveikos,
Na, jūs mane paprotinkit, kokia prasmė neiti dekretinių? kodėl neiti? Atsibos namuose? na, atsiprasau, koks turi būti darbas, kad jis būtų daug įdomesnis už tavo pelnytą laisvą laiką. Tas laikas tik tavo. Pramogų, užsiėmimų, lepinimosi, pagaliau ruošos pilna, tik spėk suktis. Tai kokia prasmė vietoj laiko sau tupėti darbe? Juolab, kad atsiradus leliukui laiko sau kaip ir nebelabai bus. Aišku, priklauso ir nuo leliuko, bet dabar reikia tik mėgautis ilgu miegu, gera knyga, filmu, lėtais pasivaikščiojimais. O jei turi jau vaikutį, tai proga paskutinius mėnesius pabūti su juo be brolio ar sesutės. Reikia imti, kas duodama. Dekretinės yra teisė besilaukiančios, tai naudokitės.
Eisiu nuo tada kaip ir priklauso, ir nė viena diena ilgiau nežadu būti darbe. Nes ten niekas už mano aukas nepadėkos, o jei kas, tai sakys, kad pati kalta, niekas neprašė. Jei aš išeisiu vėliau, dekretinių dienos tai išliks, bet vaiko priežiūros atostogos vis tiek skaičiuojasi nuo tos datos, kada gimė. Tai, kaip suprantu, atostogos neprasitęs.
Atsakyti
QUOTE(Vilibor @ 2013 12 01, 18:30)
Sveikos,
Na, jūs mane paprotinkit, kokia prasmė neiti dekretinių? kodėl neiti?

Yra visokių priežasčių tongue.gif Finansiniai aspektai gali būt, pvz., trūksta stažo, kad galėtų gaut motinystės pašalpą; bendradarbė išėjo šiek tiek vėliau, tai gavos dar vieno atlyginimo sulaukt jai darbe smile.gif Arba kokie darboholikai išeina vėliau, juk ne visų yra fiziškai ar emociškai sunkūs darbai smile.gif
Atsakyti
pirmą kartą atisirbau iki gimdymo dienos, dėl ko labai gailėjaus. nuovargis ir r.t. bei buvo labai sunku įsijausti į vaiko auginimo ritmą. šį kartą oficialiai eisiu kaip priklauso, bet dirbsiu iki kol liks koks mėnuo.
Atsakyti
QUOTE(Vilibor @ 2013 12 01, 18:30)
Sveikos,
Na, jūs mane paprotinkit, kokia prasmė neiti dekretinių? kodėl neiti? Atsibos namuose? na, atsiprasau, koks turi būti darbas, kad jis būtų daug įdomesnis už tavo pelnytą laisvą laiką. Tas laikas tik tavo. Pramogų, užsiėmimų, lepinimosi, pagaliau ruošos pilna, tik spėk suktis. Tai kokia prasmė vietoj laiko sau tupėti darbe? Juolab, kad atsiradus leliukui laiko sau kaip ir nebelabai bus. Aišku, priklauso ir nuo leliuko, bet dabar reikia tik mėgautis ilgu miegu, gera knyga, filmu, lėtais pasivaikščiojimais. O jei turi jau vaikutį, tai proga paskutinius mėnesius pabūti su juo be brolio ar sesutės. Reikia imti, kas duodama. Dekretinės yra teisė besilaukiančios, tai naudokitės.
Eisiu nuo tada kaip ir priklauso, ir nė viena diena ilgiau nežadu būti darbe. Nes ten niekas už mano aukas nepadėkos, o jei kas, tai sakys, kad pati kalta, niekas neprašė. Jei aš išeisiu vėliau, dekretinių dienos tai išliks, bet vaiko priežiūros atostogos vis tiek skaičiuojasi nuo tos datos, kada  gimė.  Tai, kaip suprantu, atostogos neprasitęs.
Pritariu visu 100 proc. drinks_cheers.gif
Aš į dekretą išėjau kaip ir priklauso - 30 savaičių.Prieš tai dar pasiėmiau kelias savaites neišnaudotų atostogų.Ir nesigailėjau, nenuobodžiavau nei vienos dienos.Priešingai - tokia atsipalaidavusi ir rami dar niekada nesijaučiau.

Aišku, būna įvairių situacijų, kaip pvz.čia minėtas stažo trūkumas ar pan.Bet šiaip...Jei suteikta tokia teisė, tai manau ir reikia ja pasinaudoti.Ką man duos bereikalingas stresas ar įtampa darbe?..Juk vaikelio laukimas - tai ypatingas laikas wub.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes, priimsit i pokalbi?

As laukiuosi ir galvoju eisiu kaip priklauso 30 sav., nes noresis pailseti ir pasirupinti savimi. O sakykit, kokius dokumentus reikia tvarkytis ir kur kreiptis, kaip pirmas mazylis tai nelabai zinau tvarkos. Aciu uz atsakyma!
Atsakyti
QUOTE(Rsaiukau @ 2013 12 04, 20:55)
Sveikos, mamytes, priimsit i pokalbi?

As laukiuosi ir galvoju eisiu kaip priklauso 30 sav., nes noresis pailseti ir pasirupinti savimi. O sakykit, kokius dokumentus reikia tvarkytis ir kur kreiptis, kaip pirmas mazylis tai nelabai zinau tvarkos. Aciu uz atsakyma!

Sodroj užpildyt prašymą dėl nėštumo ir gimdymo atostogų. Galima ir per el. bankininkystę, jei savo jėgom pasitikit. Aš nepasitikėjau biggrin.gif
Atsakyti