Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

užkniso mane jau tas avento rankinis pientraukis, pastoviai, ta "knopkytė"iškrenta cry.gif
Noriu elektriniooooooo gun_bandana.gif bash.gif bash.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif
Atsakyti
As irgi turejau "Avent" rankini pientrauki, bet isitikinau, kad spausti rankomis is kruties daug efektyviau, paprasciau (ta pati ir akuseres rekomedavo) plius jokiu pientraukio isrankiojimo, sterilizavimo ir vel surankiojimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 01 28, 12:40)
užkniso mane jau tas avento rankinis pientraukis, pastoviai, ta "knopkytė"iškrenta  cry.gif
Noriu elektriniooooooo gun_bandana.gif  bash.gif  bash.gif  gun_rifle.gif  gun_rifle.gif


Mane irgi nervas buvo pradejes vienu metu imti, nes knopke buvo pradejusi kritineti doh.gif Tai pakeiciau ja nauja (buvo prideti dar 2 vnt.) ir visos bedos baigesi thumbup.gif

O siaip tai skirtingai visoms - vienoms rankinis geriau, kitoms elektrinis. Drauge turejo elektrini - jai nepatiko, kitoms ziuriu kaip tik atvirksciai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 01 28, 00:12)
kristinita mūsų vaikai ta pacia diena gimę  biggrin.gif
aš savo pientraukiu avent rankini, nesu patenkinta, žiauriai atsibodooooo. Visos kas "paragauja" elektrinio pientraukio mechaninio nebenori  smile.gif

o as neragavusi jo, nenoriu, noriu elektrinio  doh.gif  blush2.gif

jaučiu pirksiu ta medelos mini elektric  rolleyes.gif
aciu xde už info 4u.gif



smagu, kad tą pačią bigsmile.gif jau radau ne vieną vaikiuką, kuris gimė tą pačią dieną kaip maniškis 4u.gif
Atsakyti
Na va pagaliau įsigijau tą "medelos" mini elektric pientraukį rolleyes.gif

Dar tik vieną kartą su juo nusitraukinėjau, tai man vienas didžiausių šio pientraukio minusas tai didelis triukšmas, labai jau burzgia doh.gif
gerai tai, kad sąnarių neskauda biggrin.gif
O nusitraukinėjimo laikas, lygiai toks pat, kaip ir su aventu, nei greičiau nei lėčiau ax.gif užtrunku apie 20-25 minutes.
Bet tiesa pasakius norėtųsi truputėlio greičiau blush2.gif
Daugiau atsiliepimų parašysiu,kai ilgiau panaudosiu cool.gif
Atsakyti
Aš naudoju AVENT ir esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ALEX@: 30 sausio 2009 - 14:21
Aš esu naudojusi AVENT elekrinį ir rankinį.
Žinoma, elektrinis yra daug patogiau, greičiau pienas išsitraukia, gali nustatyti traukimo dažnumą, gali iš karto iš abiejų krūtų (aš naudojau tą patį brangiausia po 2000lt.), o rankiniu gali ištaukti tik iš vieno.
Bet esminio skirtumo nėra. Gumytės iššoka ir iš elektrinio, jei tik dėl to galvojate pirkti elektrinį - tai nepataikėte biggrin.gif
Galiu apibendrintai pasakyti, kad kainos skirtumai didžiuliai, o rezultatas tas pats.
Atsakyti
QUOTE(renatyte.r @ 2009 01 31, 22:43)
Gumytės iššoka ir iš elektrinio, jei tik dėl to galvojate pirkti elektrinį - tai nepataikėte 


Vaje verysad.gif gerai, kad perspėjai, o tai būčiau nusipirkus ir prasikeikčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 01 28, 22:24)
Na va pagaliau įsigijau tą "medelos" mini elektric pientraukį  rolleyes.gif

Dar tik vieną kartą su juo nusitraukinėjau, tai man vienas didžiausių šio pientraukio minusas tai didelis triukšmas, labai jau burzgia  doh.gif
gerai tai, kad sąnarių neskauda  biggrin.gif
O nusitraukinėjimo laikas, lygiai toks pat, kaip ir su aventu, nei greičiau nei lėčiau  ax.gif užtrunku apie 20-25 minutes.
Bet tiesa pasakius norėtųsi truputėlio greičiau  blush2.gif
Daugiau atsiliepimų parašysiu,kai ilgiau panaudosiu  cool.gif


As turejau medelos maziuka... Nepatiko - butent del to, kad burzgia ziauriai, o rezultatas ne ka geresnis uz aventa, pieno nutraukdavo maziau, nei aventas. Todel nusitraukineju rankiniu, nors ir uzkniso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodinka @ 2009 02 11, 16:33)
As turejau medelos maziuka... Nepatiko - butent del to, kad burzgia ziauriai, o rezultatas ne ka geresnis uz aventa, pieno nutraukdavo maziau, nei aventas. Todel nusitraukineju rankiniu, nors ir uzkniso smile.gif



Aš irgi grįžau prie rankinio verysad.gif tikrai tas mini elektric niekam tikęs ph34r.gif
Atsakyti


QUOTE(Emerencija @ 2009 01 28, 23:24)
Na va pagaliau įsigijau tą "medelos" mini elektric pientraukį  rolleyes.gif

Dar tik vieną kartą su juo nusitraukinėjau, tai man vienas didžiausių šio pientraukio minusas tai didelis triukšmas, labai jau burzgia  doh.gif
gerai tai, kad sąnarių neskauda  biggrin.gif
O nusitraukinėjimo laikas, lygiai toks pat, kaip ir su aventu, nei greičiau nei lėčiau  ax.gif užtrunku apie 20-25 minutes.
Bet tiesa pasakius norėtųsi truputėlio greičiau  blush2.gif
Daugiau atsiliepimų parašysiu,kai ilgiau panaudosiu  cool.gif


Emerencija, kur pirmai ta mini meledos pientrauki??Kokia kaina???
Atsakyti
O gal kas naudojate Medelos Swing elektrinį?
O Avent elektrinis kaip burzgia, l.garsiai? ax.gif
Atsakyti