Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos l/d "Linelis"

Manau blogai jei metu ar pusmecio senumo pazyma tinka. Nes per menesi gali viskas pasikeist, o cia metai. Na pirmamsykiui mes ir ejom pas gydytoja priesh pora dienu, o po vasaros atostogu tai atnesiau poros savaiciu senumo pazyma ir tiko
Atsakyti
saulegrazos grupes aukletojos gan geros,ten auklyte superine dirba kiek zinau. o gal einat i varpelio grupe?
Atsakyti
QUOTE(ausryteKLP @ 2012 01 19, 21:44)
saulegrazos grupes aukletojos gan geros,ten auklyte superine dirba kiek zinau. o gal einat i varpelio grupe?



Mes jusu grupiokai smile.gif

Man patinka kolektyvas, kaikuriais atvejais aukletojos buna grieztokos, bet kitaip su musu velniukais ir nesusitvarkysi. Mano vaikas su malonumu eina i darzeli, niekada nesiskunde del aukletoju elgesio.
Atsakyti
QUOTE(Nitrozilas @ 2012 01 20, 09:47)
Mes jusu grupiokai smile.gif

Man patinka kolektyvas, kaikuriais atvejais aukletojos buna grieztokos, bet kitaip su musu velniukais ir nesusitvarkysi. Mano vaikas su malonumu eina i darzeli, niekada nesiskunde del aukletoju elgesio.

oho,rimtai? tai kuris tavo maziukas?na apie varpeli kagaliu pasakyt,auklyte ten mano mama smile.gif tai mano vaikas puikiai jauciasi...
Atsakyti
mano yra Skaiste ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nitrozilas: 20 sausio 2012 - 11:42
QUOTE(Nitrozilas @ 2012 01 20, 12:39)
mano yra Skaiste  ax.gif
user posted image

Skaistule musu,drauge ji mano,visad pasitinka kai ateinu,tik va pasigedau jau jos,sergat gal? meiles vyksta tarp musu vaiku,skaiste atbega,vis sako as myliu tautvyduka smile.gif))
Atsakyti
biggrin.gif

Sirguliavom, nuo pirmad jau ateisim.
Atsakyti