Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos l/d "Linelis"

QUOTE(Lauginta @ 2009 09 16, 14:33)
Na va nesulaukė mano mažoji draugės. O aš džiaugiuos pasirinkus Linelį, mergina mano jau miega be problemų. Ir pavalgius matos, nes namie nieko nebevalgo tik kokią barankytę, ar sausainuką su arbata. Pora dienų kai reikėdavo skirtis pradėdavo raudot, bet auklėtoja iškart paima ant rankų, šiandien man iškart bučkį ir jokių ašarų.. Tikrai galvojau bus blogiau, bet viskas kol kas šaunu...



Sveikute, as tai labai tikiuosi, kad man nereikes gailetis isejus is Linelio.Nors, kol kas tai man vaizdas nelabai patinka.....Kiek matau tai dauguma vaiku tikrai nepavalge ir nelabai kas stengiasi, kad jie butu tokie. unsure.gif unsure.gif unsure.gif mes pratinsimes miegoti kita savaite, ziuresim kaip baigsis.Beje ar atejo naujas vaikutis i musu vieta?
Atsakyti
žinokit net nežinau, šiandien bus susirinkimas tai pažiūrėsiu kiek tų mamyčių bus.. O dėl maisto tai iš mano patirties ( dirbau firmoj kuri maisto produktus vežioja) Į Linelį veždavom produktus geresnius, nes jų kainynuose didesnis kainų limitas, tai tilpdavo geresni produktai. Ir sakau mano mergina nėra iš tų daug valgančiųjų, bet namie pastoviai kramtydavo tai sūrelį, tai dešrytę, mėsytę, o va grįžus iš darželio dabar net neįkiši, vadinas vaiks pavalgęs pilnai, dar vakare užkanda kokią barankytę, ar sausainukų su arbata ir viskas....
Papildyta:
O jūs kodėl pasirinkot Aitvarėlį, arčiau namų??? Aš kažkaip nebuvau nuėjus į jį kai rinkaus. Aš buvau nuėjus į Purieną ( su menine pakraipa) ir į Pumpurėlį, bet nei ten nei ten nepatiko nei vedėjos nei darželio vidus. Nu man Linelyje kažkaip jauku....
Atsakyti
O mes Aitvareli pasirinkom del keliu priezasciu, visu pirma mane biski trauke, kad jis renuovuotas, aplinka grazesne, vidus irgi grazus ir grupes jaukios.

Dabar aisku vyksta pratinimasis,Siandien palikau viena, nu ir ka po poros valandu aukletoja paskambino, kad uzsiverek mano drasuole.....vadinasi pabudo ir suprato, kas cia ir apie ka:)Ziuresim toliau kokia situacija bus, labai tikiuosi, kad nesigraudins pastoviai....... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergaite12 @ 2009 09 17, 13:02)
O mes Aitvareli pasirinkom del keliu priezasciu, visu pirma mane biski trauke, kad jis renuovuotas, aplinka grazesne, vidus irgi grazus ir grupes jaukios.

Dabar aisku vyksta pratinimasis,Siandien palikau viena, nu ir ka po poros valandu aukletoja paskambino, kad uzsiverek mano drasuole.....vadinasi pabudo ir suprato, kas cia ir apie ka:)Ziuresim toliau kokia situacija bus, labai tikiuosi, kad nesigraudins pastoviai....... doh.gif  doh.gif  doh.gif

Na skaitau pasisakymus ir stebiuosi kuom jums aplinka ten grazi? mes irgi kazkada rinkomes tarp "linelio" ir "aitvarelio". einam daznai i parka pro si darzeli pasivaikscioti, nei supyniu nei zaidimo aiskteles, net krumu, medziu nera, ka tiems vaikams ant saules veikti doh.gif net pavesio nera.
Atsakyti
[quote=florida,2009 09 21, 21:50]
Na skaitau pasisakymus ir stebiuosi kuom jums aplinka ten grazi? mes irgi kazkada rinkomes tarp "linelio" ir "aitvarelio". einam daznai i parka pro si darzeli pasivaikscioti, nei supyniu nei zaidimo aiskteles, net krumu, medziu nera, ka tiems vaikams ant saules veikti doh.gif net pavesio nera.
[/quote\

O kokis jus darzeli pasirinkot?As del aitvarelio, tai turejau omenyje renovacija, langus ir t.t

O pvz linelyje daugiau atrakciju?
Atsakyti
Gal cia kas atsiras is grupes "Piene" ????? smile.gif
Atsakyti
[quote=Mergaite12,2009 09 22, 08:03]
[quote=florida,2009 09 21, 21:50]
Na skaitau pasisakymus ir stebiuosi kuom jums aplinka ten grazi? mes irgi kazkada rinkomes tarp "linelio" ir "aitvarelio". einam daznai i parka pro si darzeli pasivaikscioti, nei supyniu nei zaidimo aiskteles, net krumu, medziu nera, ka tiems vaikams ant saules veikti doh.gif net pavesio nera.
[/quote\

O kokis jus darzeli pasirinkot?As del aitvarelio, tai turejau omenyje renovacija, langus ir t.t

O pvz linelyje daugiau atrakciju?
[/quote]
mes einam i "lineli" nezinau kas yra "Aitvarelyje" nes nebuvo nieko sakoma kai atejom apsiziuret,bet musu darzelyje naujos medines supynes, ciuzyklos, taip pat be sporto sales dar yra "zaidimu kambarys bei "smelis-vanduo" zaidimams. thumbup.gif langu nera nauju, bet kam kas svarbiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(scorpiolla @ 2009 09 25, 12:15)
Gal cia kas atsiras is grupes "Piene" ????? smile.gif

mes lankom grupe 'piene',o ka jus norejot suzinoti? bigsmile.gif
Atsakyti
Kas lankot ji, kokiu dalykeliu reik turet einant i ji. Pvz: tapkutes, shukas....
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2011 01 18, 18:47)
Kas lankot ji, kokiu dalykeliu reik turet einant i ji. Pvz: tapkutes, shukas....

Pasikeitinui bliuskele , kelnytes , pedkelnytes, triusikeliai ( jei vaikas su pampersais tai pampersu palikti) , slapiu serveteliu , seilinukas . kaip ir viskas manau mirksiukas.gif seip viska pasako aukletojos jei ko reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos.
mes rudeni uzsirasem i "lineli" si menesi reikia skambint ar gavom vieta ar ne. sakykit gal kas galetu papasakot ar lengvai galima gaut vieta, kaip su "laukneseliais"" blush2.gif.gal i AZ kokios info,nes nezinau kaip elgtis blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos .
Keliu temą į viršų, nes atėjo metas, kada pačiai aktuali ši tema tapo. Nuo rugsėjo keliaus sūnus į l/d "Linelis", tai būtų smagu išgirsti "šviežių" atsiliepimų apie šį darželį, "Saulėgrąžos" grupę, auklėtojas, auklytes.
Buvome šiandien su direktore pabendrauti, po teritoriją pasivaikščiojome, tai lyg ir neblogas tas pirmas įspūdis.
Va tik nustebino, kad pažyma iš gydytojo tik 3 d. galioja, tai negalima anksčiau susitvarkyti. O juk pas gydytojus prieš rugsėji eilės kilometrinės, nes visi į mokyklas ir darželius ruošiasi. Kitų miestų darželiams ir pusmečio, ir metų senumo pažyma tinka
Atsakyti