Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos l/d "Linelis"

O man nepasakė, nu va, reik paieškot kur pirkt jų yra , nes ten tokie fainulkos jie nemedžiaginiai.. Viskas nuo jų gražiai nubėga...
Šiandien jau suskirstė puodukus, rankšluostukus, iki vakaro sudės vardus visur, ir ant spintučių... Bus gražu... bigsmile.gif
Mes dar nemiegojom daržely, parėjom po pietukų namo... Šiandien man nelabai patiko, kad vienas berniukas jau labai smarkiai slogavo, tai mažajai reiks vitaminų nupirkt imunitetui stiprint, nes ilgai mes taip nepavaikščiosim...
Atsakyti
Nu kaip smagu skaityti jusu vis naujus pasisakymus,,,,,o del to berniuko, ar tik ne toks tamsus berniukas, toks padukes, nes as kai atejau rugesjo pirmaja , tai jis taip stipriai kosejo, galvoju nu nu, ir kuo viskas taip baigsis.

O kokiu tu vitaminu ruosiesi pirkti?As irgi galvoju kuo cia mums ta imuniteta pastiprinti...

Del seilinuku, tai sake ju iki, norfoje ir siaip vaiku pardese yra, nes aukletoja aiskino, kad jiems galimybes dziovinti ju nera, todel ir prase, akd visi teveliai juos nupirktu naujus....keista, kad jusu neprase....

Tai kada planuojate miegeliui palikti?Ir beje norejau paklausti kiek vidutiniskai vaikuciu grupeje buna?

Ar valgete pietukus jau?Kaip jums ten sekasi valgyti?As labai tikiuosi, kad manaja pavalgydins:)

Beje ar pausryciaujat namuose ar tik lopselyje>? 4u.gif
Atsakyti
Jo jo berniukas manau tas pats, tamsus. va jis tai labai slogavo. Auklėtoja pasiguodė kad mamytė nelabai klauso jų prašymų nevest sloguojančio. Jaučiu kad šeima sunkokai verčias ir nėra vaiko kur palikt be daržiuko. Bet čia mano nuomonė tokia.
Dėl vitaminų dar nežinau mano draugė dirba vaistinėj vedėja ir minėjo kad preitais metais savo merginai duodavo kažko tipo gerai labai buvo. Tai reiks užbėkt pas ją kitą savitikę ir papirkt. Dabar kol kas bandysiu truputuką česnako duot kai vakare košytę valgys.. ir citrinos į arbatą.
Šiandien vailučių buvo kai aš atėjau 9, bet po pietų tris išsivedėm, tad miegot liko senukai ( antrus metus einantys) O šiaip viskas paruošta 15 vaikų. Miegelio palikt nežinau kad pasiliksim, ryt jaučiu kad pasiimsiu po pietų, net nebeisiu maitint. O auklėtoja su aklyte pamaitina tuos kurie nevalgo patys, tad nepergyvenk, grįšit sočios ir laimingos. Nes patikėk manim maisto duoda kaip tokiem mažiukam per daug, Pietūs pati mačęiau kokie buvo ir nepylė auklytė man kažkaip kitaip, na kad viską pamatyčiau, ne visiem buvo vienodai. Pietukam 12,00 gavo puse lėkštės rugštynių sriubos, su puse riekės duonos, po to bulvių košės, tokį gerą didelį šaukštą frikadelę kaip mano kumštis, dvu rutuliukus agurko ir pomidoro ketvirtadalį. Atsigert gavo puse puoduko kompoto. Prieš tai 10,00 jie valgo vaisius, o pusryčiai būna 8,30 skaičiau kad šiandien valgė manų košę, riekė batono su dešra ir arbata. Tai namie mes bevalgom tik vakarienę, nes tikrai vaikas prisivalgo... Ir namuose mes jau nuo pirmos dienos nepusryčiaujam. Šiandien kaip visi net po pietų sysiuką į puodą padarėm ir kadangi vaikai negauna daug sklyščių tai net į pampersą nė karto nepasysiavo vaiks. O į lauką tai nebėjau žiūrėt. mama mano grįždama iš parduotuvės nusistebėjo pamačius kad mūsų mergina labai gražiai vaikšto su visais ir nelaksto kur jai patinka, kai kad būna su manim išėjus.. na tvarka yra tvarka.. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
Dėl sriubytės tai žinok ji tokia kaip namie virta, ir bulvyčių ie mėsytės gabaliuų buvo, morkyčių daug matės ir net kiaušinuko, na tikrai skani ragavau biggrin.gif ax.gif Mamai juokiaus ne kaip ligoninėse vien vandenukas su kruopa ir tarkiu morkos. Dėl maisto tikrai esu patenkinta..
Atsakyti
Del to berniuko zinok as taip pat pagalvojau, kad truputi su seima ne kas, nes tokio kosincio tikrai as nevesciau vaiko.

Del vitaminu, tai jau tu man pasisakyk ka papirksi, nes mums irgi reikia kazka ziureti,bet manau, kad ir kaip noretume ligu neisvengsime:)Beje dar pasitarsiu ir su savo gydytoja, ziuresiu ka ji pasiulys...

Del maisto kiek girdejau, kad Linelyje tikrai neblogai maitina. smile.gif smile.gif

O visumoje, manau, kad tvarka yra tvarka ir tikrai gerai tiems vaikuciams kruvoje:)

Nu dar pakalbesiu, kai mes pradeism eiti:) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Niu tai ar jūs jau einat į daržiuką...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif o tai sis darzelis yra rusu ar kazka netaip supratau unsure.gif tai jei mes lietuviai, tai jo lankyti negalima nes visi rusiskai kalba ar kaip g.gif aciu is anksto uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Daržiukas yra pusiau rusų ir Lietuvių. Yra ir tokių ir tokių grupių. Mes einam į lopšiuką ir labai džiaugiamės. Visi šneka LT, ir be jokių problemų...
Atsakyti
Norėtume pasidžiaugti, mes lankome priešmokyklinę grupę darželyje "Linelis". Puikios auklėtojos ir auklytė. Auklėtoja Irina profesionaliai mus konsultavo dėl iškilusių problemų su vaiko auklėjimu, situacija greitai pagerėjo, esame labai dėkingi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauginta @ 2009 09 10, 21:53)
Niu tai ar jūs jau einat į daržiuką...



Niu labukas, mes vis del to lankysime kita lopseliuka nuo rytojaus.Labai tikiuosi, kad klaidos nepadariau g.gif g.gif
Atsakyti
O koky jei nepaslaptis ax.gif
As blaskausi tarp Linelis ir Aitvarelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2009 09 13, 19:23)
O koky jei nepaslaptis ax.gif
As blaskausi tarp Linelis ir Aitvarelis doh.gif



Nu kokia cia paslaptis. Mes pasirinkom Aitvareli, kol kas pirmos dienos kai pratinames, bet man ispudis tai labai geras. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na va nesulaukė mano mažoji draugės. O aš džiaugiuos pasirinkus Linelį, mergina mano jau miega be problemų. Ir pavalgius matos, nes namie nieko nebevalgo tik kokią barankytę, ar sausainuką su arbata. Pora dienų kai reikėdavo skirtis pradėdavo raudot, bet auklėtoja iškart paima ant rankų, šiandien man iškart bučkį ir jokių ašarų.. Tikrai galvojau bus blogiau, bet viskas kol kas šaunu...
Atsakyti