Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga vežimai

QUOTE(Ievuuska @ 2009 06 22, 00:02)
Reikia tėvelių konsultacijos  ax.gif  Gal galit pasakyt kuom realiai jaučiasi skirtumas tarp Smarto ir Edge? Nekalbu apie langelį virš galvos ar termoreguliaciją. Mane labiausiai domina važiuoklė. Ar ji kažkuo žymiai prastesnė už Edge? Man reikia geros amortizacijos ir tiek. I kuom pasijunta skirtumas tarp guolinių ratų ir neguolinių?

su guolinais ratais,vezimas rieda labai lengvai, uztenka vienu pirsteliu pastumti, be guoliu rieda sunkiau smile.gif mirksiukas.gif

cia mano pastebejimas, ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Virvutė @ 2009 06 21, 22:07)
Mano vežimo vis dar nėra... schmoll.gif Pirkom preitą šeštadienį. Prie mano ausų pardavėja paskambino į Vilnių, patikslino ar tikrai yra mano norima spalva. Buvo. Žadėjo pristatyt savaitės bėgyj. Taigi, šį šeštadienį jau visa apvali savaitė. Paskambinau, vis tik avansas paliktas....tai pardavėjas kažką sumykė, jog gal jau antradienį.....bet gal tai nelygu tikrai....

Ar kam nors taip buvo.??? Klaipėdos babycentre?? Paguoskit, nuraminkit...nes kažkaip ilgu laukti... g.gif

gal nepergyvenk,palauk antradienio 4u.gif
siaip parduotuve tikrai rimta, unsure.gif
parasyk kaip seksis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vakare-tyla @ 2009 06 20, 14:09)
Mano Ema(vaziuokle, lopsys, spotinukas, tasiukas ir Maxi cosi autokedute) 2008 m liepos 5 d. su 5% nuolaida kainavo 3000 LT.

nu va matai, o dabar kai tokios dydeles nuolaidos, vezimai uz dyka, dar ir zalciais isvadina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruuuuzavas saldainis @ 2009 06 19, 14:26)
cia nuo masinos priklauso. pvz mes turim maxi cosi kedute, tai vyro masinoj uzisega be problemu, mano masinoj - irgi pats tas (nors dirzai trumpesni). o va pvz su mano mamos masina kazkada vaziavom, tai vos vos uzsegem, labai sunkiai (pas mama mazda)


Paporinsiu ir as, kad senuteje Audi 80 MaxiCosi skirta kudikiams vos vos uzsegdavom, likdavo gal max 1cm dirzo ilgio po uzsegimo. O siaip rekomenduoju rinktis kedutes su Isofix tvirtinimu, jei tik toks jusu masinoje numatytas. Tai pats saugiausias autokeduciu tvirtinimo budas. Isofix budu tvirtinasi ne dirzais, o i specialias metalines kilpas, kurios buna galines sedynes atloso apacioje (iprastai uzdengtos dangteliais). Tokios kedutes, aisku, brangesnes. Na bet jei sugebat ipirkti emmaljungas, tai manau vaikuciu saugumas irgi neturetu nukenteti.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 06 22, 10:19)


nu va matai, o dabar kai tokios dydeles nuolaidos, vezimai uz dyka, dar ir zalciais isvadina lotuliukas.gif


aha, matau, mano emma lopsys vaziuokle sportine dalis ir kedute be tasiuko su 5% nuolaidos 2009 metu birzelio vidury kainavo daugiau nei 2800...
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2009 06 23, 08:49)
aha, matau, mano emma lopsys vaziuokle sportine dalis ir kedute be tasiuko su 5% nuolaidos 2009 metu birzelio vidury kainavo daugiau nei 2800...


Koks tiksliai vezimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Virvutė @ 2009 06 21, 22:07)
Mano vežimo vis dar nėra... schmoll.gif Pirkom preitą šeštadienį. Prie mano ausų pardavėja paskambino į Vilnių, patikslino ar tikrai yra mano norima spalva. Buvo. Žadėjo pristatyt savaitės bėgyj. Taigi, šį šeštadienį jau visa apvali savaitė. Paskambinau, vis tik avansas paliktas....tai pardavėjas kažką sumykė, jog gal jau antradienį.....bet gal tai nelygu tikrai....

Ar kam nors taip buvo.??? Klaipėdos babycentre?? Paguoskit, nuraminkit...nes kažkaip ilgu laukti... g.gif

"Babycenter" parduotuve: vis dar negavome prekiu ir Jusu uzsakymo, bet labai tikimes siandien sulaukti. Pranesime iskarto, kai tik gausime. smile.gif
Atsakyti
O aš vakar skambinausi į Babycenter, klausiau nuo kada "gyvai" turės 2010 modelių Emmaljungų, tai sakė, kad jau nuo liepos mėn. bus salone
Atsakyti
Kažkas ieškojot Mondial Duo Combi kreminės sp., tai va čia naujai atsirado skelbimukas http://www.skelbiu.l...ta-6285026.html
Atsakyti
QUOTE(viktorasbur @ 2009 06 23, 12:36)
"Babycenter" parduotuve: vis dar negavome prekiu ir Jusu uzsakymo, bet labai tikimes siandien sulaukti. Pranesime iskarto, kai tik gausime. smile.gif

Sveikiname, Jusu Emmaljunga Nitro City vezimelis visas naujas ir kvepiantis laukia Jusu parduotuveje. Tuoj pat susisieksime su Jumis ir telefonu smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

Toks klausimas iškilo biggrin.gif pirkausi iš vienos SM mamos Emmaljunga naudotą vos kelis mėn. Rašė, kad yra galiojanti garantija, važiuoklei gal 2 metai ir t.t. ir pan. Dabar atsitiko toks nu pyp pyp dalykas.... Lužo per abu galus esantis strypas, (apačioj prie pirkinių krepšio) susibiesinau nerealiai. Pasiimu garantiją, o ten parašyta: garantija neperduodama antriems asmenims (tipo tiems kuriems pirmieji oficialūs pirkėjai parduos tą vežimą) ir dar nurodyta pirmojo pirkėjo vardas, pavardė ir parašas. Nu blexa nesikeikiant šito tikrai nesitikėjau blink.gif Ar yra kam nors taip nutikę, ar kreipėtės dėl garantinio remonto į Babycenteri ir ar taise?????
Atsakyti
mariacka, o ar ankstesnė vežimuko savininkė perdavė Jums pirkimo čekį kartu su garantiniu? Kai mes pirkome, tai sakė, kad jie nedalina jokių garantinių lapų. Tipo, jeigu ką, ateini su pirkimo čekiu ir jie viską sutvarkys. Jeigu turite tą čekiuką, tai pabandykite nuvažiuoti į BBC tik su juo mastau.gif Turėtų 'suveikti' unsure.gif 4u.gif

Nu bet kaip Jūs sugebėjot tą strypą sulaužyti? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo success: 25 birželio 2009 - 10:49
QUOTE(success @ 2009 06 25, 11:32)
mariacka, o ar ankstesnė vežimuko savininkė perdavė Jums pirkimo čekį kartu su garantiniu? Kai mes pirkome, tai sakė, kad jie nedalina jokių garantinių lapų. Tipo, jeigu ką, ateini su pirkimo čekiu ir jie viską sutvarkys. Jeigu turite tą čekiuką, tai pabandykite nuvažiuoti į BBC tik su juo mastau.gif Turėtų 'suveikti'  unsure.gif 4u.gif

Nu bet kaip Jūs sugebėjot tą strypą sulaužyti?  blink.gif


turiu ir cekiuka, jis prisegtas prie tos garantijos su babycenter informacija. Pasiskambinau, tai sake viskas ok, nekreipt demesio kokia ten pavarde ar kas uzrasyta biggrin.gif tai pirmadieni ir brauksim. Nu o del to strypo tai bajeris, as pati apakus blink.gif cia pries kelias dienas remas pradejo girgzdet supamas. kadangi emmos city cross ratai yra guoliniai - sakau gal nuo ju, paemiau sutepiau, visviena girgzdejo. Tada sutepiau viska ka tik imanoma buvo sutept visas vietas kur varztai susukti. Kuriam laikui girgzdejimas liovesi. Kita diena vel pradejo. Nu o gal 4 diena besupant vaika, tikt cinkt ir taip ziuriu viena puse vezimo taip mazumele susmuko... nu ***** galvoju, kas cia per bajeriai.... ziuriu gi nuluzes metalinis sutvirtinimas salia kniedziu...... topu topas..... prasysiu kad pakeistu visa vaziuokle.... ziuresim ka jie sakys...
Atsakyti
kas žinote, ar babaycenter parduoda Nitro city su sėdima dalimi tik, mums lopšio nereikia smile.gif Ir kokia jo kaina?

Ačiukas
Atsakyti