Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga vežimai

QUOTE(mariacka @ 2009 06 25, 15:07)
..prasysiu kad pakeistu visa vaziuokle.... ziuresim ka jie sakys...

Jeigu tikrai turit "garantini talona", paziurekit i 5 punkta. Ten raso, kad garantija suteikia teise taisyti produkta, o ne ji grazinti ar pakeisti g.gif Idomu kaip bus realiai, butinai parasykit po to 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(princess00 @ 2009 06 25, 15:21)
kas žinote, ar babaycenter parduoda Nitro city su sėdima dalimi tik, mums lopšio nereikia smile.gif Ir kokia jo kaina?

Ačiukas


Taip, parduoda. Nesenai pirkom, nes mums irgi tik sportinis domino. Dar pirkom ir užklotą ant kojų, tai sumokėjom 1650 lt. @ia mums dar šiokią tokią mini nuolaidą pritaikė. Veiksmas Klaipėdoj.

Taigi, kaip ir buvau žadėjus, pasidalinsiu savo patirtim, tiesa, dar neilga, apie būtent šį modelį.

Esu kol kas labai patenkinta ir neturiu priekaištų kol kas jokių. Lyginant su kitais mano turėtais vežimais (jų buvo ne vienas ir net ne trys, o ...), galima rasti kai kurias detales, kad kituose gal labiau apgalvota, tačiau jeigu išvedinėti vidurkį, tai emmaljungai nėr lygių.

Labai gaila, kad iš karto nesugalvojom pirkti emm., būčiau ilgiau pasidžiaugus.

Apie pliusus nerašysiu, nes neužteks laiko. Tad parašysiu kas man yra minusai. Taigi - man nelabai patogu ieškoti rankenėlės atlošui nuleisti. Vis dar pasiklystu. Pirkinių krepšys galėtų būti šiek tiek lengviau prieinamas. Kol kas įtarimą kelia vaiko prakaitavimas. Gai būti, kad tai sutampa su oro atšilimu, tačiau vaikas paprakaituoja. Mano turėtam Panther Junior to NIEKADA nebuvo, nepriklausomai nuo apklojimo. Ir man patiktų šiek tiek plonesnė rankena, nes mano vaikiška rankytė. smile.gif smile.gif smile.gif
Taigi, kaip matot minusai man kol kas laaabai juokingi. Ir ko gero kitoms mamoms tie minusai visai net ne minusai. Tiesa, pagrindinis minusas tai vežimo didelė kaina. Bet negaila. rolleyes.gif

Taigi, mano poreikius šis vežimas atitinka idealiausiai iš visų mano turėtų vežimaičių.
Papildyta:
doh.gif pasirodo busiu isdavus komercines paslaptis 4u.gif rasydama kaina, nes pasirodo, kad Klaipedos babycentras siame forume irgi dalyvauja. smile.gif Tikiuos nesupyks smile.gif
Nes is esmes man nuolaida galetu ir didesne pritaikyt, nes padariau tikrai gera reklama siems vezimams. Pasekoj - kelios naujos mamos pirks butent emmaljungus biggrin.gif

Ir dar tikiuos, kad viena savo pardaveja jie i bendravimo kursus issiunte biggrin.gif , kad klientu daugiau nebaidytu ir i visus ziuretu su pagarba, nepriklausomai nuo ju isvaizdos, ar pan.
Atsakyti
QUOTE(mariacka @ 2009 06 25, 15:07)
turiu ir cekiuka, jis prisegtas prie tos garantijos su babycenter informacija. Pasiskambinau, tai sake viskas ok, nekreipt demesio kokia ten pavarde ar kas uzrasyta biggrin.gif tai pirmadieni ir brauksim. Nu o del to strypo tai bajeris, as pati apakus  blink.gif cia pries kelias dienas remas pradejo girgzdet supamas. kadangi emmos city cross ratai yra guoliniai - sakau gal nuo ju, paemiau sutepiau, visviena girgzdejo. Tada sutepiau viska ka tik imanoma buvo sutept visas vietas kur varztai susukti. Kuriam laikui girgzdejimas liovesi. Kita diena vel pradejo. Nu o gal 4 diena besupant vaika, tikt cinkt ir taip ziuriu viena puse vezimo taip mazumele susmuko... nu ***** galvoju, kas cia per bajeriai.... ziuriu gi nuluzes metalinis sutvirtinimas salia kniedziu...... topu topas..... prasysiu kad pakeistu visa vaziuokle.... ziuresim ka jie sakys...


man atrodo vaziuokles tikrai nekeis,bet ydomu bsu kaip sekesi ax.gif
taip nesitiki,kad taip galejo suluzti
gali buti,kad pirmieji seimininkai ji labai galabyjo doh.gif
o ratai jusu tikrai turetu buti be guoliu smile.gif
nes tik nuo 2008metu modeliuose ratai su gauoliais
QUOTE(Agniulyte @ 2009 06 25, 17:10)
Jeigu tikrai turit "garantini talona", paziurekit i 5 punkta. Ten raso, kad garantija suteikia teise taisyti produkta, o ne ji grazinti ar pakeisti g.gif  Idomu kaip bus realiai, butinai parasykit po to 4u.gif

drinks_cheers.gif
reiktu man savo garantini ziureti,o tai kazkur numetem,jai prireiks kada jauciu nerasiu dar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 06 27, 13:11)
reiktu man savo garantini ziureti,o tai kazkur numetem,jai prireiks kada jauciu nerasiu dar doh.gif

Jums pernai BBC davė garantinį kai pirkot vežimuką? blink.gif
O tai kodėl tada nei mums, nei mūsų draugams nedavė nieko panašaus nei pernai, nei šiemet? blink.gif blink.gif Tik pirkimo čekį... unsure.gif

Kas čia per čiūdai tokie? g.gif
Atsakyti
QUOTE(success @ 2009 06 27, 14:13)
Jums pernai BBC davė garantinį kai pirkot vežimuką?  blink.gif
O tai kodėl tada nei mums, nei mūsų draugams nedavė nieko panašaus nei pernai, nei šiemet?  blink.gif  blink.gif Tik pirkimo čekį...  unsure.gif

Kas čia per čiūdai tokie?  g.gif

bijau prisimeluoti,bet buvo cekis su kazkokiu papergaliu man atrodo,pasirasyti dar reikejo
bet kiek zinau ir cekis yra kaip garantinis vezimui mirksiukas.gif tai skirtumo jokio nematau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita 35 @ 2009 06 17, 11:42)
Erikiux,kad ir dabar Lietuvoje babycentre dar tik seni modeliukai 2008 pardavinejami,del to jiems dabar ir nuolaidas turbut tokias padare ax.gif

kad mes balandi pirkom, ir gavom 2009 city cross...

QUOTE(erikiuxxx @ 2009 06 19, 00:00)
na kuom kiti modeliukai skiriasi tai znezinau,bet 2009metu city crose yra guoliai ratuose, nes 2008metu ju nebuvo smile.gif
tai man pvz buvo labai dydelis skirtumas, nes pastumdziau parduotuveje tike 2008m tiek 2009metu, rieda nesulyginamai geriau mirksiukas.gif



visiskai pritariu, skirtumas akivaizdus, kai salia viena ir kita pastumdai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 06 27, 13:11)
man atrodo vaziuokles tikrai nekeis,bet ydomu bsu kaip sekesi ax.gif
taip nesitiki,kad taip galejo suluzti
gali buti,kad pirmieji seimininkai ji labai galabyjo doh.gif
o ratai jusu tikrai turetu buti be guoliu smile.gif
nes tik  nuo  2008metu modeliuose ratai su gauoliais

drinks_cheers.gif
reiktu man savo garantini ziureti,o tai kazkur numetem,jai prireiks kada jauciu nerasiu dar doh.gif

pasitaisau,guoliniai ratai tik nuo 2009metu pasirodo doh.gif
Atsakyti
Mums dave ceki su garantiniu lapu. Vesiu ryt truputi lopsi paremontuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 06 27, 13:11)
man atrodo vaziuokles tikrai nekeis,bet ydomu bsu kaip sekesi ax.gif
taip nesitiki,kad taip galejo suluzti
gali buti,kad pirmieji seimininkai ji labai galabyjo doh.gif
o ratai jusu tikrai turetu buti be guoliu smile.gif
nes tik  nuo  2008metu modeliuose ratai su gauoliais


drinks_cheers.gif
reiktu man savo garantini ziureti,o tai kazkur numetem,jai prireiks kada jauciu nerasiu dar doh.gif

As pardaviau vezimuka Mariackai blush2.gif jauciuosi smeiziama verysad.gif verysad.gif Mes tikrai labai graziai ir nedaug vazinejom, kodel taip net vezimo nemate sakot ?
tikria labai gaila, kad luzo ir kodel luzo verysad.gif manot man smagu, kad vezimas naujiems seimininkams patarnaves 2 ar 3 men luzta verysad.gif kitas daklykas tas modeliukas 2009 metu g.gif ir buvo atiduotas ir garantinis ir prie jo prisektas cekis....pirktas BBC labai tikiuosi, kad ji pataisys unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fa: 29 birželio 2009 - 22:20
QUOTE(Fa @ 2009 06 29, 22:54)
As pardaviau vezimuka Mariackai blush2.gif jauciuosi smeiziama  verysad.gif  verysad.gif  Mes tikrai labai graziai ir nedaug vazinejom, kodel taip net vezimo nemate sakot ?
tikria labai gaila, kad luzo ir kodel luzo  verysad.gif  manot man smagu, kad vezimas naujiems seimininkams patarnaves 2 ar 3 men luzta  verysad.gif  kitas daklykas tas modeliukas  2009 metu g.gif  ir buvo atiduotas ir garantinis ir prie jo prisektas cekis....pirktas BBC labai tikiuosi, kad ji pataisys  unsure.gif

niekas tikrai nesmeizia
jaigu vezimukas 2009 metu,tai ratai bsu guoliniai
bet tikrai gaila,kad nesenas,ir paluzo unsure.gif
del to ir pagalvojau,kad greiciausiai labai atvazinejo nuo sirdies pirmieji seimininkai blush2.gif
Atsakyti
Ka tik grizome is pajurio ir pasidalinsiu patirtimi: kai ruosemes pirkti Emma, kai kurios mamytes kaip viena is privalumu minejo jo geruma vaziuojant smeliu. Deja, nuvilsiu, nes per papludimio smeli jis vaziuoja tikrai blogai. Pas mus City Cross.
Stebejau ir kitus vezimus, ir tuos pasius Emmaljungus su pripuciamais ratais, ir X landerius ir visokius kitokius, nei vieno nemaciau, kad gerai vaziuotu. Taip kad, cia Emmaljungos nieko neissiskiria mirksiukas.gif

Bet visais kitais atzvilgiais sis vezimas super, ypac gyvenant uzmiestyje. 8 menesius atvazinejome lopsyje, o dabar sekmingai vazinejame sportiniame.

Kadangi lopsi isaugome, parduodame. Jei ka domina, prasau i az (arba per skelbimu lentoje esanti skelbima)
Atsakyti
QUOTE(Simule @ 2009 06 30, 15:44)
Ka tik grizome is pajurio ir pasidalinsiu patirtimi: kai ruosemes pirkti Emma, kai kurios mamytes kaip viena is privalumu minejo jo geruma vaziuojant smeliu. Deja, nuvilsiu, nes per papludimio smeli jis vaziuoja tikrai blogai. Pas mus City Cross.
Stebejau ir kitus vezimus, ir tuos pasius Emmaljungus su pripuciamais ratais, ir X landerius ir visokius kitokius, nei vieno nemaciau, kad gerai vaziuotu. Taip kad, cia Emmaljungos nieko neissiskiria  mirksiukas.gif

Bet visais kitais atzvilgiais sis vezimas super, ypac gyvenant uzmiestyje. 8 menesius atvazinejome lopsyje, o dabar sekmingai vazinejame sportiniame.

Kadangi lopsi isaugome, parduodame. Jei ka domina, prasau i az (arba per skelbimu lentoje esanti skelbima)

drinks_cheers.gif
Mes taip pat isbandeme vezimuka smelyje. Tas tiesa verysad.gif , kad sunkiai vaziuoja. Manau, kad nera tokiu, kurie daugiau jegu neidejus riedetu lengvai schmoll.gif
Atsakyti