Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių eismo taisyklių bilietai

Na ir man jei dar kas turit KET atsiuskit i airidas@balticum-tv.lt 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vytule @ 2006 12 08, 01:00)
Visiems norėjusiems (kurie nurodė emeil'us) išsiunčiau KET5  4u.gif .
P.S. kas negavo, tai išsivalykite pašto dėžutes, nes nėra pakankamai vietos laiškui, todėl man grąžino  ax.gif .

Sveikute! man labai labai reikia ket bilietu 4u.gif . buciau labai dekinga jei atsiustum!
uogaxxx@yahoo.com
Atsakyti
Man irgi reiketu bilietu, jei galit atsiuskit i tigrikeee@yahoo.ca arba i vyyyta@one.lt buciau dekinga smile.gif
Atsakyti
la, la. Pradejau ir aš vairavimo kursus lankyti. Noreciau tu bilietuku mirksiukas.gif (nauju!) Busiu labai dekinga! 4u.gif
Papildyta:
Cia vel as ax.gif pamirsau savo meila parasyti: jolita_st@yahoo.com
Atsakyti
Sveikutes. Gal galit ir man atsiusti bilietukus vilima@info.lt.
Dekoju is anksto. 4u.gif
Atsakyti
[COLOR=red]vytule [/COLOR] ir aš norėčiau tų bilietų. E-meilas kribuk@one.lt. Labai ačiū jei atsiųsi.
Atsakyti
Buciau labai dekinga, jei ir man galetumet atsiusti tuos bilietukus. Kaip tik zadu eiti mokintis vairuoti, tai reiktu biski kazka ismokti blush2.gif

Jei turite, tai atsiuskite i dembickyte@yahoo.com

Aciu wub.gif
Atsakyti
Aš jungiuosi prie prašančiųjų naujausių KET bilietukų ax.gif Turėjau, bet perinstaliavo kompą ir neišsaugojo man jų verysad.gif
Labai prašau siųsti į kristuk@gmail.com
Iš anksto dėkoju 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2006 12 29, 18:45)
Man irgi reiketu bilietu, jei galit atsiuskit i tigrikeee@yahoo.ca arba i vyyyta@one.lt buciau dekinga smile.gif

Vis dar laukiu bilietuku, labai reikia, nes poryt paskaita, tai nenoriu varnas gaudyt g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vytule @ 2006 12 08, 00:00)
Visiems norėjusiems (kurie nurodė emeil'us) išsiunčiau KET5  4u.gif .
P.S. kas negavo, tai išsivalykite pašto dėžutes, nes nėra pakankamai vietos laiškui, todėl man grąžino  ax.gif .

SVEIKUTE.As irgi labai norėčiau tų bilietų jei gali atsiųsk irman.Labaibusiu dėkinga.
Mano emailas VALENTAINA@NKM.LT
Papildyta:
GAL KAS ŽINO KAIP DĖL VAIRAVIMO MOKYMOSI KAI VAIRUOTI MOKO ŠEIMOS NARIAI?
Atsakyti
SVEIKOS.PATI GERAI PAIEŠKOJUS RADAU STRAIPSNĮ APIE MOKYMA VAIRUOTI ŠEIMOS NARIAMS.JEI KAM ĮDOMU GALITE PASISKAITYTI ČIA http://www.delfi.lt/...date=1167343200
Atsakyti
Mergaitės man labai reikia bilietukų,įmeskit dita@nkm.lt
ačiū
Atsakyti