Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių eismo taisyklių bilietai

QUOTE(DJ_DONCE @ 2007 02 28, 00:11)
sweiki  smile.gif  gal kas turi bilietus kurie butu panasus i regitroje esancius jai turit gal galit atsiust man i el pasta buciau labai dekingas ( Kalinietis@one.lt ) labai aciu kas atsius is anksto smile.gif
Papildyta:
blush2.gif  ne taip parasiau turejau rasyt sweikos nepastebejau is pradziu kad cia merginu puslapis nes labai jieskau bilietu gal todel  blush2.gif
Papildyta:
d_rinkevicius@yahoo.com  cia kitas emeilas jai i ana nesigaus smile.gif

Sveiki -- bendra (taip sakant -- unisex), mandagi pasisveikinimo forma.
Atsakyti
[url=http://www.automokyklos.lt/visi_vairavimo_teoorijos_bilietai.php?page=17]


Gal kam bus naudinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Corny @ 2007 02 28, 10:55)
[url=http://www.automokyklos.lt/visi_vairavimo_teoorijos_bilietai.php?page=17]
Gal kam bus naudinga  4u.gif


as irgi juos sprendziau, bet regitroj deja nieko panasaus nebuvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2007 02 28, 17:36)
as irgi juos sprendziau, bet regitroj deja nieko panasaus nebuvo smile.gif

sutinku su tavim 4u.gif
Atsakyti
tai ar turi kas ir ar galetu atsiusti smile.gif
Atsakyti

Aš irgi ruošiuos eiti laikyti teisių. Dabar nusprendžiau, kad jau laikas. Anksčiau nenorėjau.
Tai tie iš automokyklos. lt labai skiriasi nuo regitros? O kur gauti panašius? Aš bandau pasimokyt iš automokyklos tai nieko sekas 1-3 klaidos pasitaiko. Jei kas turi panašių puslapių kaip regitroj atsiuskit. vailija@one.lt
Atsakyti
QUOTE(vailija @ 2007 03 01, 15:41)
Aš irgi ruošiuos eiti laikyti teisių. Dabar nusprendžiau, kad jau laikas. Anksčiau nenorėjau.
  Tai tie iš automokyklos. lt labai skiriasi nuo regitros? O kur gauti panašius? Aš bandau pasimokyt iš automokyklos tai nieko sekas 1-3 klaidos pasitaiko. Jei kas turi panašių puslapių kaip regitroj atsiuskit. vailija@one.lt

automokyklos.lt nemazai klaidu aptikau,taip kad ten neapsimoka mokintis.Jei kas turi naujesniu bilietu,gal galima ir man blush2.gif daivadims@yahoo.com dekoju 4u.gif
Atsakyti
Sakai automokykloj seni ar klaidų, kad yra? Nwes dabar tie bilietai pasikeitė, maždaug prieš savaitę, nes dabar visai kitokie krinta klausimai. Tai sakau, kad jie nėra gal blogi. Man kvailas klausimas kokių ten klaidų radai?
Atsakyti
sveikinu visas islaikiusias egzaminus 4u.gif ir prasau pagalbos - gal ir man galit atsiusti tuos bilietus? g.gif , buciau labai dekinga. ax.gif
Papildyta:
p.s. pagalbos paprasiau, bet uzmirsau nurodyti kur ja siusti doh.gif
siuskite prasom siuo adresu raitra@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2007 02 14, 18:37)
su tuo vaziavimu autostradoj besimokinant tai as jau issikirtus, kad galima ir vazineju su tokiu instruktorium ir sakau jam o kaip sakau padare kad galima autstradoj vazinet, jis man sako ne ne niekad taip nebuvo ir dabar negalima, tai as tik uzsiciaupiau galvoju nu nesigincysiu ir aisku pasimeciau, bet gryzau nemao dar paziuriu ir supratau, kad tevukas senas taisykles zino smile.gif


man kazi kodel atrodo, kad autostrada ir greitkelis - dvi skirtingos savokos... ar ne? ar nera greitkelis tas, kur neseniai Vilnius-Kaunas atkarpa padaryta ir ten mokyti vairuoti galima, o autostradoj negalima???? g.gif
Atsakyti
Sveikuts,
Labai prasau pagalbos. Gal kas turit programele. kur spresti bilietus reikia? Broliukui mano reikia pagalbos. Labai skubiai, please, padekit.

kristesad@yahoo.com
Atsakyti
Merginos dar nesulaukiu bilietukų. Labai prasau kas galit padėt. vailija@one.lt
Atsakyti