Įkraunama...
Įkraunama...

Ikimokyklinukų užsiėmimai Kaune

Mamytes nepatingekit ir parasykit ka lanko Kaune jusu 4-meciai.
O gerai butu ir ka 14 -metes panele nieko neprisitaiko sau sad.gif
Atsakyti
apie sportus kaune parasiau cia:

http://supermama.com...20

o 14mete pana gali laisvai sportuoti kokiam nors aerobikos klube wink.gif
Atsakyti
QUOTE (ligitukeB @ 2004 03 24, 14:12)
Gal zinot ar Kaune yra tokia mokykla?

Kaune Sarkuvos g. "Ryto" pradinej mokykloj buna tokios pamokeles smile.gif
Atsakyti
QUOTE (ligitukeB @ 2004 03 24, 14:12)
Kazkur skaiciau,kad yra mokyklele maziausiems(tik nezinau kokiam mieste).Ten susirenka vaikuciai su mamytem ir smagiai leidzia laika(dainuoja,soka,klausosi muzikos,zaidzia,mokosi bendrauti).Zinau,kad ten lankosi net ir kudikeliai.
Labai noreciau,kad ir mano dukryte lankytu kokia panasaus tipo mokyklele.Mums dabar 1,5 m.,o su kitais vaikuciais nebendraujam.Noras yra begalinis.Gal zinot ar Kaune yra tokia mokykla?

Pas mus skelbiasi,kad moko vaikus muzikos nuo kažkelinto gyvenimo mėnesio(tiongiu eit į laiptinę paskaityt).Aš visiškai nesuprantu,ko galima mokyt kelių mėn.vaiką? dry.gif
Atsakyti
Mano vyresnioji lanke Tututi prie Muzikos muziejaus, man tai labai patiko, bet buvo pries pora metu, o dabar maziuke eina i Suzuki uzsiemimus (vyresnioji lanko ta mokykla).
Atsakyti
As irgi savo maze vedzioju i Suzuki mokyklele

Mingaude, gal tu zinai, kokie ten dar be muzikos uzsiemimai vaikams, gal tavoji jau lanko? Girdejau, nuo 4 metu dar siulo daile, raidziu pazinima ir skaiciavimo pagrindus, anglu kalba, dar kazka. Kadangi mes su dukra atvaziuojam is toliau, noretume nuo kitu metu suderinti - lankyti "dviguba pamokele" - muzika ir dar kazka. Gal kartais zinai (ar kurios kitos zinote) ka nors apie tuos uzsiemimus, kas labiau apsimoka? Ypac duomina tas raidziu pazinimas - kazin, ar duoda naudos? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, clap.gif
gal kas zinot kur rasti "Saules vaikus". Kada ir kur vyksta uzsiemimai (zinau, kad Kaune)? Nuo keliu metu priima vaikus? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Dusyte @ 2004 10 05, 10:25)
Sveikos mamos, clap.gif
gal kas zinot kur rasti "Saules vaikus". Kada ir kur vyksta uzsiemimai (zinau, kad Kaune)? Nuo keliu metu priima vaikus? g.gif

Pabandyk nulekti i Kacianausko muzikos m-kla , ten dirba J.Miliauskaite, tai ji ir suteiks informacija....
Atsakyti
QUOTE (pusk @ 2004 03 24, 14:41)
QUOTE
ligitukeB Paskelbta Šiandien 12:12 pm
  Kazkur skaiciau,kad yra mokyklele maziausiems(tik nezinau kokiam mieste).Ten susirenka vaikuciai su mamytem ir smagiai leidzia laika(dainuoja,soka,klausosi muzikos,zaidzia,mokosi bendrauti).Zinau,kad ten lankosi net ir kudikeliai.
Labai noreciau,kad ir mano dukryte lankytu kokia panasaus tipo mokyklele.Mums dabar 1,5 m.,o su kitais vaikuciais nebendraujam.Noras yra begalinis.Gal zinot ar Kaune yra tokia mokykla? 


Maciau per TV apie tokia m-kla Vilniuje...Kokiam rajone gyvenat? gal su kuria nors mamyte susitiktumet- pabendrautu leliai wink.gif

SVEIKI TOKIA MOKYKLELE KAUNE TAI SUZUKI MES LANKEM JA IKI METUKU,IR DABAR ZADAM EITI NUO KITO MENESIO.
Atsakyti
QUOTE (smilga saule @ 2004 10 06, 23:50)
QUOTE (pusk @ 2004 03 24, 14:41)
QUOTE
ligitukeB Paskelbta Šiandien 12:12 pm
  Kazkur skaiciau,kad yra mokyklele maziausiems(tik nezinau kokiam mieste).Ten susirenka vaikuciai su mamytem ir smagiai leidzia laika(dainuoja,soka,klausosi muzikos,zaidzia,mokosi bendrauti).Zinau,kad ten lankosi net ir kudikeliai.
Labai noreciau,kad ir mano dukryte lankytu kokia panasaus tipo mokyklele.Mums dabar 1,5 m.,o su kitais vaikuciais nebendraujam.Noras yra begalinis.Gal zinot ar Kaune yra tokia mokykla? 


Maciau per TV apie tokia m-kla Vilniuje...Kokiam rajone gyvenat? gal su kuria nors mamyte susitiktumet- pabendrautu leliai wink.gif

SVEIKI TOKIA MOKYKLELE KAUNE TAI SUZUKI MES LANKEM JA IKI METUKU,IR DABAR ZADAM EITI NUO KITO MENESIO.

clap_1.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.Nieko nezinau apie suzuki mokyklele blink.gif , net nezinau kur ji yra g.gif .gal galit padeti? smile.gif
Atsakyti
Ju pulapis internete
Suzuki
smile.gif
Atsakyti