Įkraunama...
Įkraunama...

Ikimokyklinukų užsiėmimai Kaune

QUOTE (Auge X @ 2004 04 15, 13:40)
Mamytes nepatingekit ir parasykit ka lanko Kaune jusu 4-meciai.
O gerai butu ir ka 14 -metes panele nieko neprisitaiko sau sad.gif

Rekomenduoju apsilankyti cia veiklos ras ir mazi vaikuciai ir paaugliai wink.gif (tiek mergaites, tiek berniukai) thumbup.gif :

http://www.deimante.lt/
Atsakyti
Zinau,kad kaune yra Yamaha muzikos mokykla. Ten kviecia vaikucius nuo 4men. Turi ivairias programas skirtingo amziaus vaikams. Zinau, kad pirma pamoka nemokamai,tai galit nueiti ir pacios pamatysit. Mes lankom Vilniuje, mums patinka. Kaune mokykla yra profsajungu rumuose. Sekmes!
Atsakyti
Mano dukra nuo 5 metų lanko dailujį čiuožimą, jei ką domina galėsiu parašyti koordinates
Atsakyti
clap.gif Čikaga, įmesk prašau koordinates į privatą, mano be 4mėn. penkiametė kliedi dailiuoju čiuožimu, o aš nežinau kas moko...labai labai laukiame thumbup.gif
Atsakyti
Kur Kaune moko šokti baletą? Mano mažė tiesiog svaigsta, kiekvieną dieną pati bando šokti tongue.gif .
Atsakyti
Mano mergina irgi lanko dailūji čiuožima Kaune, nuo 3,5 metų,ir jai labai patinka
Atsakyti
Ikimokiklinukams mokyklėlės nuo 2 metų: Vijolina

Būreliai vaikams su tautine pakraipa : Tautinės kultūros centras

Muzikos studijos, be jau minėtų Kauo dienoj kasdien eina skelbimas apie priėmimą į muzikos studiją Mažylis, nuo 3 metų. Telefono nežinau. sad.gif

Tik gaila, kad turbūt visi šie būreliai vyksta darbo metu ir aš negaliu savo mergičkos ten nuvesti cry.gif
Atsakyti
QUOTE(katarina @ 2005 08 16, 22:17)
Mano mergina irgi lanko dailūji čiuožima Kaune, nuo 3,5 metų,ir jai labai patinka



Katarina, o jūs savarankiškai mokotės? Manau, kad yra trenerė kažkokia, ar ne? Gal galėtum kiek plačiau papasakoti apie tą mokinimą, kur ,kada, už kiek... ? tongue.gif
Reik manyti, kad Ledo Arenoje vyksta užsiėmimai?
Atsakyti
QUOTE(Andromeda @ 2005 08 17, 11:31)
Katarina, o jūs savarankiškai mokotės? Manau, kad yra trenerė kažkokia, ar ne? Gal galėtum kiek plačiau papasakoti apie tą mokinimą, kur ,kada, už kiek... ?  tongue.gif
Reik manyti, kad Ledo Arenoje vyksta užsiėmimai?

Tai va yra ten trenerės, pradžioje kol išmokstama geriau čiuožt tai treniruotės vyksta 3 kartus savaitėje, čia taip buvo pernai , idomu kaip šiemet su čiuožykla susitars?. Dar viena karta per savaite vyksta treniruotės ant žemės, jie ten kojas kilnoja, šokinėja. Tai visa tai kainuoja į mėnesį 80 lt.Jei leidi du vaikus tai pigiau.Mum tai jau dabar vyksta treniruotės, net mes jau ne pirmi metai, bet mes vistiek tą pati mokame. Pradžioje tinka ir pigios pačiūžos , ir suknytes mes patys pasisiuvame. Dabar jau brangių reikia pačiūžu, bet galima gaut devėtas smile.gif
Galiu pasakyti tiek . kad mano mergina kai pradėjo lankyti tai ligos išsilakstė visos pas ja amžina angina būdavo, nežinau gal sutapimas?Ir dar čia vistiktai tėveliams labiausiai reik pasiaukoti, net treniruotės vyksta ir savaitgaliais ir gan anksti, o kaip žiema nesinori keltis.Bet dabar man čia jau gyvenimo būdas čiuožykla mano antras darbas biggrin.gif Ir rezultatai nelabai jau greit šitoje sporto šakoje pasimato, nes ant ledo tikrai labai jau sunku išstovėti, apie kokia jau kregždute gali būt kalba, bet viskas po truputi, ir į prieki, svarbu noras didelis.
Tai va jei sudominau tai galiu parašyti, kada priiminės naujus narius ( manau nuo rugsėjo pradžios) ir trenerės numeriuka duosiu mirksiukas.gif Va aš savo mažaja irgi leisiu nes ji labai jau nori.
Atsakyti
Katarina, o tu savo mažąją leisi nuo šių metų? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2005 08 17, 18:06)
Katarina, o tu savo mažąją leisi nuo šių metų?  blink.gif

Tikrai taip kiek žinau mažiausia pradėjusi čiuožti buvo vos 1,5 metu, dabar ji su mano vyresne mergaite vienmetės o čiuožia ojoj kaip. Didesnėm reiktų iš jos pasimokinti. O man vežiojimas tai tas pats, tik kad mano mažutė bijau kad treniruotės valandos tai tikrai neatlaikys, bet nors po 20 minučių ir tai neblogai. O dar leidžiant į treniruotes reik nusiteikti, kad bent pora (geriausiu atveju ) treniruočių reiks patiem po leda su vaikučiu vaikščioti, kol jie patys stovėti išmoksta doh.gif
Atsakyti
Katarina, susidomėjau ir aš... O šiaip šis sportas saugus? unsure.gif Suprantu, kad sportas lieka sportu, pati buvau rimta sportininkė, bet... Ar tokiems mažiams neatsitinka kokių nelaimių, traumų didelių, įsipjovimų nuo pačiūžų? g.gif
Ir ką daryt JEI AŠ PATI ČIUOŽTI NEMOKU??? biggrin.gif
Parašyk plačiau, kokiu paros laiku vyksta treniruotės, ar yra kokie stojamieji ir pan.
Atsakyti