Įkraunama...
Įkraunama...

Ikimokyklinukų užsiėmimai Kaune

QUOTE(katuka @ 2005 08 17, 19:47)
Katarina, susidomėjau ir aš... O šiaip šis sportas saugus?  unsure.gif Suprantu, kad sportas lieka sportu, pati buvau rimta sportininkė, bet... Ar tokiems mažiams neatsitinka kokių nelaimių, traumų didelių, įsipjovimų nuo pačiūžų?  g.gif
Ir ką daryt JEI AŠ PATI ČIUOŽTI NEMOKU???  biggrin.gif
Parašyk plačiau, kokiu paros laiku vyksta treniruotės, ar yra kokie stojamieji ir pan.

Nu kaip ir saugu bet va pavasari mergičkai koja lūžo susitrenkė su kita ir nepatogiai nukrito, ir dar seniau pasakojo, kad trenerei ir koja lūžusi buvo irgi negerai nukrito. Žinai pas tuos pramokusius greitis labai jau didelis, o dar kai pačiūžas pakilnoji tai jų svoris didelis nekas būtų iš jos gauti. Tai va todėl ir yra skirstomos grupės į pradedančius ir mokančius čiuožti. Manoji pradėjo čiuožti kai jai buvo 3,5 metų tai aš ją ojojoi kaip aprengdavau ir dar kepure su didžiuliu bumbulu uždėdavau, šiaip trenerės labai jau prižiūri tuos vaikus.O pati tai vedžioti lipsi su batais ant ledo o prie bortelio nėra labai jau ten slidu, nu aš tai nenukritau.Treniruotės pernai buvo šeštadienį, sekmadienį rytais apie 11 o pirmadienį 6 vakaro ir dar sporto sale vakare lygtais trečiadieniais. Dėl šių metu grafiko dar neaišku.Matau , kad tavo mergytė dar maža tai ir ašarom reiktu ir derybom nusiteikti, ir būdavo taip kad nuveži o atsisako čiuožti tada tenka visko prižadėti ir kažkaip tartis mirksiukas.gif
Atsakyti
Katarina, tai, kai žinosi konkrečiau apie naujų narių priėmimą, parašyk čia 4u.gif
Atsakyti
Mano mažiukas lankė Zuikių mokyklėlę-švelnios ir atidžios mokytojos auklėtojos,
labai patiko vaikučių rengiamos proginės programėlės- lavina mažylio dėmesį, drausmę , kūrybiškumą.daugko išmoko.tapo drąsesnis.Mokyklėlė randasi Senąjame treste kur kino teatras.Pirmoje klasėje sekėsi l.gerai. rolleyes.gif
Atsakyti
O tokiems mažiukams ir pačiūžos būna? g.gif Kiek tai kainuoja?
Šiaip labai įdomu pasidarė ir man rolleyes.gif Katarina, gal galima tada trenerės tel. į asmeninę? mirksiukas.gif
Atsakyti
tada ir man į asmeninę,katarina, bet geriau būtų čia visą info 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , tai va jau nuo šeštadienio prasideda treniruotės, bus 10.45 dar reiktu patikrinti, o dėl pačiūžu tai aš savo mažiukei dėsiu 29 išmiera( nors nešioja ji 23 ) jos aišku labai jau didelės bet turiu labai storas ir geras kojines, tai gal kaip nors, o taip tai reikia čiuožykloje domėtis kiek žinau tai dar viena 29 dydžio yra pora, bet jei vaikas čiuož tai geriausiai savo nusipirkti, dabar nežinau ar yra senukuose pačiūžu ne seconas juk, o firminėse tai labai brangios pradžiai tikrai tokių nereikia. Kiek žinau tai yra dar mažesnių pačiūžų . Klausiau vienos mamos kur ji savo mergaitės padėjo tai ji sakė , kad net iš Vilniaus atvažiavo pasiimti. Šiemet trenerė minėjo kad bus du kartus ant ledo ir du kartus sporto salėje treniruotės.Beje jei praleidi treniruote, pvz vaikas serga tai atskaičiuoja už ją mokėti nereikia
Atsakyti
dekui uz informacija. pasimatysime sestadieni.
Atsakyti
Katarina, tai žodžiu reik ateiti šeštadienį į tą treniruotę ir trenerė viską detaliau išaiškins kaip kas ir kada, ar ne mirksiukas.gif
Maniškė nešioja 24 išmierą, tai irgi teks dėti didesnes g.gif Tai ten vietoj galima išsinuomoti taip? Nes dabar pirkti tai dar nerizikuočiau g.gif O ką neštis persirengt? Ar labai šiltai reikia aprengt? Ta prasme reikia kokias pirštines turbūt pasiimt ir kepurę storą? g.gif
Atsakyti
O gal žinote Kaune nuo 3m. berniukus priima į krepšinio ar futbolo treniruotes, labai jau nori kamuolį spardyti, būsiu be galo dėkinga, jei kas nors parašys smile.gif
Atsakyti
4u.gif Katarina,o jau šiam šeštadieniui su pačiūžom reik ateit? g.gif Ačiū už info
Atsakyti
Sveikos , taip jau šiam šeštadieniui 10.45, o pačiūžu kažin ar tokių nuomoti bus , gal trenerė ką nors ras. O aprengti geriausia kombiniezona stora, storas vilnones kojines ir kepure storesne, ir nepamirškit pačios apsirengti, ir batus patogesnius užsidėti. O šiap tai ateisit apsižiūrėsit, viska pačios pamatysit, ir treneriu ten daug galimo kokia mieliau širdies pasirinkti. Iš tikro tai mažiem vaikam labai sunku bus bet aš pasiryžusi kankintis su savo mažiuke smile.gif
Ai ir dar šiaip tai vaikus priima nuo 4 metų skelbime taip parašyta, bet aš savo leidau nuo 3,5 o dabar antra nuo 2,5 leisiu, bet trenerė sakė kad labai sunku bus šiaip aš ir pati suprantu, nes būdavo atveži o ji nečiuožia cry.gif , taip kad prieš vedant gerai pagalvokite ar jūsų vaikas tikrai klausys, juk jis vienas be tevelių o su trenere tik turės būti ant ledo ir daryti , kiekviena kartą tuos pačius pratimus,ir kritinės jie ,nes pernai buvo atvesti maži vaikai tai tik kelis kartus atėjo ir viskas tuom pasibaigė, ir taip kiekvienais metais būna, rugsėji ateina daug , o išlieka vos pora. Bet galų gale galit tik ateit apsižiūrėt ir su trnere pasišnekėti, o ten jau matysit mirksiukas.gif Va ir dar būtinai pirštines, nes rankos labiausiai šala. Tai tiek iki šeštadienio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 31 rugpjūčio 2005 - 15:16
O mes pernai lankėm teatro mokyklėlę dramos teatre.Vaikas ir dabar labai norėtų, tik nežinau ar išeis nes turim dar vieną mažiuką, nebus kam vežioti.Užsiėmimus vedė aktorė Inesa, kur vesdavo laidą per TV"Ryto tralialia".Užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę, vakarais, priima vaikus kažkur nuo 2-3 metų.Vaikai vaidina, šoka.Gal kas buvot spetaklyje"Kas liepynėj išsipynė", ten būtent vaidina tie patys vaikai iš būrelio.Užsėmimai vyksta 2 kartus savaitėje.Mokestis 40lt/mėn.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristulke: 01 rugsėjo 2005 - 14:53