Įkraunama...
Įkraunama...

Higieniniai įklotai

QUOTE(blakstienute @ 2009 01 30, 08:10)
Jei kas nores daugiau info apie siuos iklotus, prasom rasykit man i AZ, butinai padesiu.
O del uzpylimo, tai jei dar nezinai tai norint kad anijonai pradetu veikti, jiems reikalinga dregme, o ne pas visas juk ta dregme ten buna  4u.gif 
Tai del anijonu veikimo reiketu sudrekinti , bet as nieko nedrekinu, man ir taip jie veikia  thumbup.gif

Girdėjau, kad skambina bet nežinau iš kokios varpinės lotuliukas.gif


Įklotus naudojam pagal paskirtį kaip įprasta. Tačiau jei norim
būtent anijoninio poveikio kitose vietose, tada tiesiog nuprausiam tą vietą, lengvai nušluostom .Oda lieka drėgna ir anijonai ima veikti.
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 01 30, 12:04)
Girdėjau, kad skambina bet nežinau iš kokios varpinės lotuliukas.gif
Įklotus  naudojam pagal paskirtį kaip įprasta. Tačiau jei norim
būtent anijoninio  poveikio kitose vietose, tada  tiesiog nuprausiam tą vietą, lengvai nušluostom .Oda lieka drėgna ir anijonai ima veikti.


Turbut tavo rajone skambina, pasiziurek gal kat..... tavo tuos varpus dauzo .....

O del drekinimo tai kaip kam patogiau , nenorek isvedinet savu taisykliu, visi turi pasirinkimo teise g.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstienute @ 2009 01 30, 11:16)
Turbut tavo rajone skambina, pasiziurek gal kat..... tavo tuos varpus dauzo .....

O del drekinimo tai kaip kam patogiau , nenorek isvedinet savu taisykliu, visi turi pasirinkimo teise  g.gif

Jūs pirma išsiaiškinkit, o po to rekomenduokit sušlapintais įklotais naudotis. Aš rašau apie yprastinį naudojimą kaip jūs išsireiškiar " toje " vietoje
Atsakyti
nu jo, gydomieji įklotai...akivaizdu, bet neįtikėtina. o gydomųjų tamponų neturit? iš vidaus gal poveikis stipresnis būtų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TOCAMI @ 2009 01 31, 17:07)
nu jo, gydomieji įklotai...akivaizdu, bet neįtikėtina. o gydomųjų tamponų neturit? iš vidaus gal poveikis stipresnis būtų. smile.gif



TAI NERA GYDOMIEJI IKLOTAI , JIE VADINAMI PROFILAKTINE SVEIKATOS GERINIMO PRIEMONE mirksiukas.gif
Atsakyti
Naudoju ir as tuos iklotus. Visai nieko smile.gif
Atsakyti
As naudoju per mmms libresse , o paprastom dienom discreet .... man always labai nepatink schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 02 19, 11:23)
As naudoju per mmms libresse  , o paprastom dienom discreet .... man always labai nepatink schmoll.gif


thumbup.gif ir aš tokius pat..
always kažkada nusivyliau - labai jau nenatūralūs atrodo, tai jau turbūt 5 metus nebandžiau ax.gif
Atsakyti
As bella,ir man,ir mano dukrom sitie labiausiai patinka is visu megintu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 02 19, 17:51)
As bella,ir man,ir mano dukrom sitie labiausiai patinka is visu megintu thumbup.gif



O man kaip tik Bella nepatiko schmoll.gif Šiaip dažniausiai renkuosi Allways ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PMS @ 2009 02 19, 22:55)
O man kaip tik Bella nepatiko  schmoll.gif  Šiaip dažniausiai renkuosi Allways  ax.gif


Belos yra visokiu rusiu,mes naudojam tuos pacius naujausius melynam pakely,tai tie super thumbup.gif Dabar jau ir kvepianciu pasirode,tie irgi visai nieko.Svarbiausia,kad naturalus,nei alergijos,nei issutimu,o musu visu odos labai jautrios ax.gif
Atsakyti
Jau pusę metų aš vartoju ,,Winlite" kompanijos įklotus ir esu labai patenkinta,jokių alergijų,niežėjimo,nemalonaus kvapo. Jeigu yra naudojančių įdomu būtų sužinoti kokie Jūsų įspūdžiai?
Atsakyti