Įkraunama...
Įkraunama...

Higieniniai įklotai


 ! 
Čia ne skelbimų lenta. Produktų platinimas taip pat nebus toleruojamas. Jei tema bus apie tai kur ir ką gauti, ir vien pasisakymai "atsakiau į AŽ", tai tema bus uždaryta.
Rašinėsiančioms tokias žinutes forume bus skirti įspėjimai. Visų pirma už SPAM'ą, antra - 'už komercijas'.
Moderatorė
Atsakyti
QUOTE(PMS @ 2009 02 19, 22:55)
O man kaip tik Bella nepatiko  schmoll.gif  Šiaip dažniausiai renkuosi Allways  ax.gif


O man Allways netinka schmoll.gif Pažystama labai gyrė Tena kasdieninius įklotus, ar kuri bandėt??
Atsakyti
Sveikos,
labai džiaugiuosi atradusi Winalite paketus thumbup.gif ,nebenoriu naudoti tų parduotuvinių sintetinių schmoll.gif ,pagerėjo savijauta, sumažėjo pilvo skausmai, mm gausumas taipogi,nėkarto nepratekėjo,galiu per pirmąsias dienas nors šokt,o būdavo mm gausios.Moterys,kurių mm negausios sakė užtenka ir Winalite įklotukų.
Taigi tik patys geriausi atsiliepimai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiotki: 25 vasario 2009 - 11:08
QUOTE(Čiotki @ 2009 02 25, 12:07)
Sveikos,
labai džiaugiuosi atradusi Winalite paketus  thumbup.gif ,nebenoriu naudoti tų parduotuvinių sintetinių  schmoll.gif ,pagerėjo savijauta, sumažėjo pilvo skausmai, mm gausumas taipogi,nėkarto nepratekėjo,galiu per pirmąsias dienas nors šokt,o būdavo mm gausios.Moterys,kurių mm negausios sakė užtenka ir Winalite įklotukų.
Taigi tik patys geriausi atsiliepimai  thumbup.gif


O kam sintetinius naudoti, jei yra ir naturaliu, pvz. Naturela, Maximiniai su medvilne, coton.. ir kt.
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2009 02 26, 13:41)
O kam sintetinius naudoti, jei yra ir naturaliu, pvz. Naturela, Maximiniai su medvilne, coton.. ir kt.

Kažkodėl man nekelia pasitikėjima made in maxima tongue.gif Ne tik įklotai, bet ir visos kitos prekės
Atsakyti
Draugės patarta kuris laikas naudoju ekologiškus paketus su anijonais. Visai geri jie man...
Atsakyti
As naudoju ''ANION'' tai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 02 19, 17:51)
As bella,ir man,ir mano dukrom sitie labiausiai patinka is visu megintu thumbup.gif

Man geriausi šitie BELLA user posted image

Dar NATURELLA visai nieko 4u.gif
Atsakyti
Na as kol negavau naujos pakuotes tai teko pirkti parduotuvej doh.gif kazkoks siaubas.... nu nepalyginami dalykai.... Niekada daugiau nenaudosiu paprastu iklotu, tik winalite ax.gif Kad ir kiek tose pardese butu parasyt, kad medvilne, ar dar ten kokie kvepuojantys schmoll.gif jie visvien ne tokie, kaip winalite produkcija....
Atsakyti
QUOTE(Čiotki @ 2009 02 25, 12:07)
Sveikos,
labai džiaugiuosi atradusi Winalite paketus  thumbup.gif ,nebenoriu naudoti tų parduotuvinių sintetinių  schmoll.gif ,pagerėjo savijauta, sumažėjo pilvo skausmai, mm gausumas taipogi,nėkarto nepratekėjo,galiu per pirmąsias dienas nors šokt,o būdavo mm gausios.Moterys,kurių mm negausios sakė užtenka ir Winalite įklotukų.
Taigi tik patys geriausi atsiliepimai  thumbup.gif

Na man jie nera tokie jau stebuklingi. kaip vargino visokie uzdegimai, taip ir tebevargina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 04 28, 13:44)
Na man jie nera tokie jau stebuklingi. kaip vargino visokie uzdegimai, taip ir tebevargina doh.gif


Na , galiu pasakyti, uzdegimas yra rimtas dalykas , ji reikia gydyti, o kad panaudojus pusmeti siuos iklotus, nuejau pas ginekologe ir nebuvo prie ko prikibti, tai faktas, nuo 18 metu tokio ivykio mano gyvenime dar nebuvo, iklotai tiesiog naturalus ir neleidzia daugintis bakterijoms. taip,kad jei susitvarkom rimtesnes bedas ir pradedam juos naudoti, tikimybe, kad ju nebebus tikrai didele. Kas mane sudomino,kad dazna turi hemorojaus problemu ir vaistai nepadeda, tai idomu,kad labiausia naudoja tos, kurios turi siu problemu ir butent iklotu pagalba apsitvarke reikalai.
Atsakyti
Išbandžiau įvairiausius, bet man geriausi Always thumbup.gif
Atsakyti