Įkraunama...
Įkraunama...

Saugokitės VIASAT - tai apgavikai

QUOTE(Agne27K @ 2009 01 29, 19:27)
drinks_cheers.gif Pritariu,mes naudojemes 3metus viasat'u.Paskutinis lasas buvo,kad pradejo nuskaityt pinigelius i prieki,buvo gruodis,o jie nusiskaite jau uz sausi.Tai,mes paskambinom ir atsisakem,nes dar reikejo pratest sutarti,mes jos nepratesem,o pries Kaledas issiuntem kortele ir laiska,kad atsisakom ju teikiamu paslaugu.Ir kas jus galvojat,gaunu as praeita savaite saskaita 78lt,skambinu,man sako cia tipo kad ir nutraukus sutarti,reik dar 3men.moketi.Gerai,kad nutraukem debeta,nes taip tai patys nusiskaitytu.Nzn,turbut reiks moket,tuos litus ,nesinori,kad kokie anstoliai prikibtu.

cia tai bent blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

QUOTE(Ramunita @ 2009 01 31, 20:11)
Tikrai,skambinkit į vartotojų teises ir skundą rašykit mirksiukas.gif  bet čia dėl tų nerodomų kanalų gal ir laimėsit kažką,o dėl to,kad pprieš nutraukiant sutartį reikia įspėt prieš 3 mėn tai manau,kad tai nurodyta sutartyje,kurią jūs pasirašėt,pirkdami paslaugas mirksiukas.gif

man sake pries menesi reikia perspeti juos unsure.gif o ta kortele butinai reik grazint?
Atsakyti
o jie man skambina ir skambina, savo paslaugas siūlo.. aš jiems vis sakau - mes tuoj tuoj keisim gyvenamą vietą, tada ir žinosiu, ko norėsiu... tai ir skambina.. reiks pasiklausinėt, kodėl jie tokie nedraugiški teletabiai.
ir iš vis.. norint matyti 100 kanalų, ar tikrai būtina jungtis prie kokio viasat ar dar bile ko.. iškėlei "bliūdą" ir viskas.. ar ne?
ir iš vis.. turėjau 20 kanalų.. žiūrėdavau gal 2 ar 3.. kam jie tą šimtą siūlo lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirmą kartą girdžiu tokius neigiamus dalykus apie Viasat'ą. blink.gif
Naudojamės jau daugiau nei du metus ir jokių nusiskundimų neturim nei kanalais, nei kuom kitu. Ir kaina dar gan padori, žinoma, yra ir pigiau, bet nežinia kaip su tų kitų kokybe. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mable @ 2009 01 31, 21:28)
Pirmą kartą girdžiu tokius neigiamus dalykus apie Viasat'ą. blink.gif
Naudojamės jau daugiau nei du metus ir jokių nusiskundimų neturim nei kanalais, nei kuom kitu. Ir kaina dar gan padori, žinoma, yra ir pigiau, bet nežinia kaip su tų kitų kokybe. g.gif

aš jau ne kartą apie tai girdejau doh.gif
Atsakyti
o as po laiko suzinojau doh.gif trys dienos, kai tevai ziuri viasat unsure.gif nu ziuresim rolleyes.gif
Atsakyti
Viskas su jais gražu kol žiūri ir pinigus moki.Bet tik pabandykit nutraukt sutartį(t.y. pasibagusią sutartį nebeparęst,..tai ką aš žinau....)Išsiunčiau Prašymą reg. laišku 2008.12.08.Vilniuje centriniam pašte jis buvo jau 2008.12.11, kadangi sutarty yra nurodyta P/D Nr., tai paštas siuntė jiems pranešimus (taip taip - daugiskaita), jie tą mano laišką sugebėjo atsiimti tik 2008.12.30.Tai ka ten VIASAT šaraškino kontoros darbuotojai 1 kart į mėnesį registruotų laiškų subines tenuneša atsiimti ( nu esu pikta nerealiai).Kad dar pinigų už anų išsidirbinėjimus nereikėtų mokėti.Nu dabar...Yra dar ir daugiau jų griekų žmones apgaudinėjat su tais tiesioginiais debetais per bankus.Čia jau atskira tema.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 01 31, 21:44)
o jie man skambina ir skambina, savo paslaugas siūlo.. aš jiems vis sakau - mes tuoj tuoj keisim gyvenamą vietą, tada ir žinosiu, ko norėsiu... tai ir skambina.. reiks pasiklausinėt, kodėl jie tokie nedraugiški teletabiai.


Aha ir mums,ir net kaip išsikalbėjom,keletui kaimynų skambina ir siūlo biggrin.gif
Atsakyti
tai pries kiek laiko reikia nutraukt sutarti?pries tris ar viena menesi g.gif
Atsakyti
Na Visato as niekam nerekomenduociau... ypac jei sumokat daugiau ir pasijungiat du tv... tai rodo tai nerodo, tai amzini gedimai, meistra kviesk, pinigus mokek, isvaziuoja ir vel nerodo... per tuos du metus oj kiek kartu teko meistra kviest ir papildomai moket
Atsakyti
Tik ne VIASAT, kariauju as dabar su jais, ziuresiu kas gausis. Issiunciau as jiems dabar laiska, laukiu atsakymo ir tada jau i vartotoju teises, nes tokia tvarka. Pirmiausiai visas pretenzijas jiems ir tik gavus atsakyma galima kreiptis i Vartotoju teises. Kariauju del ivairiausiu priezasciu, nuo kainu kelimo be pagrindo iki sutarties sudarymo. Dabar kai isigilini tai ta sutarties tik jiems naudinga, mes, vartotojai, Niekas esame. Bet negalima leisti, kad kazkas "jotu ant taves".
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 02 02, 13:02)
Tik ne VIASAT, kariauju as dabar su jais, ziuresiu kas gausis.  Issiunciau as jiems dabar laiska, laukiu atsakymo ir tada jau i vartotoju teises, nes tokia tvarka. Pirmiausiai visas pretenzijas jiems ir tik gavus atsakyma galima kreiptis i Vartotoju teises. Kariauju del ivairiausiu priezasciu, nuo kainu kelimo be pagrindo iki sutarties sudarymo. Dabar kai isigilini tai ta sutarties tik jiems naudinga, mes, vartotojai, Niekas esame. Bet negalima leisti, kad kazkas "jotu ant taves".

pranesk, kaip baigsis, t.y. laukiam tęsinio bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mus su viasatu irgi ta pati problema,net uz dyka jei siūlytų mes jos nebeimtumem,kol sutarti pasirašai tai gražiai šneka,o kai reikia nutraukt tai baisu nieko nenori girdetuser posted image
Atsakyti