Įkraunama...
Įkraunama...

Saugokitės VIASAT - tai apgavikai

oho unsure.gif mes du metai kaip ju paslaugomis naudojames,bet visi kanalai eina,kokie ir priklauso mums pagal isigyta paketa,o tuo labiau mes ne LT blush2.gif kainu nera buve pakele ir nuo korteles nenuskaiciavo men. i prieki unsure.gif
Blyn,dabar galvoju kaip bus,kai reiks atsisakyt siu paslaugu,o as juos laikiau rimta firma doh.gif

P.S. pas mus sutartyje parasyta,kad parsinest pries 3men,jei nutraukiam sutarti ir toliau nebetesiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2009 02 04, 12:59)
oho unsure.gif mes du metai kaip ju paslaugomis naudojames,bet visi kanalai eina,kokie ir priklauso mums pagal isigyta paketa,o tuo labiau mes ne LT blush2.gif kainu nera buve pakele ir nuo korteles nenuskaiciavo men. i prieki unsure.gif

Tai gal dar jusu sutartis nepasibaigus?Ir neiskilo rimtesniu problemu.
Atsakyti
Ojoj, o as svarsciau tarp viasat ir galos. bet mat Brangusis pamate, kad per gala nba kanala rodo (mano nelaimei) ir kazkaip va taip pasirinkom gala. tikiuosi jie nebus tokie sukciai kaip viasat g.gif
Atsakyti
O aš pastoviai su jais dėl sąskaitų kariauju, nes amžinai vėluoja atsiust doh.gif doh.gif . O ar atkreipėt dėmesį iš kur paskutinė sąskaita išsiųsta, taip kad nieko nuostabaus, kad tik kartą per mėn laiškus iš dėžutės Vilniuj pasiima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agne27K @ 2009 02 04, 16:12)
Tai gal dar jusu sutartis nepasibaigus?Ir neiskilo rimtesniu problemu.

ne,dar nepasibaige,bet jau tos pabaigos bijau cia prisiskaiciau visko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2009 02 04, 22:15)
ne,dar nepasibaige,bet jau tos pabaigos bijau cia prisiskaiciau visko unsure.gif

Tai nepraziopsokite pries tris menesius iki pasibaigiant sutarciai ja nutraukti, nes kitaip, ji bus pratesta automatiskai. Taip jau yra visiems kitiems nutike. Tas triju menesiu terminas yra nurodytas sutartyje, tik ja pasirasant mes neatkreipeme i tai demesio. O tie sukciai tuo ir naudojasi. Be to, ju transliuojami seni filmai, sukami tie patys kas dvi - trys savaites.
Atsakyti
QUOTE(savagex5 @ 2009 02 10, 23:57)
Tai nepraziopsokite pries tris menesius iki pasibaigiant sutarciai ja nutraukti, nes kitaip, ji bus pratesta automatiskai. Taip jau yra visiems kitiems nutike. Tas triju menesiu terminas yra nurodytas sutartyje, tik ja pasirasant mes neatkreipeme i tai demesio. O tie sukciai tuo ir naudojasi. Be to, ju transliuojami seni filmai, sukami tie patys kas dvi - trys savaites.

Va butent,ten tokiu sriftu viskas surasyta,kad reik akiniu biggrin.gif ,o jei rimtai-tai niekad neatkreipaiu demesio,kas parasyta kitam sutarties lape blush2.gif Gal ir skaiciau,bet tai buvo pries 3m.,tai ir nepamenu.
Atsakyti
Siaubas kazkoks o ne viasat
Atsakyti
tai pasirodo čia tokių daug ir mes vieni iš jų, baigiasi mano nervai, sutartys gudrios, kad tik priviliot klijentus.
Iklimpom prieš 2 metus, nuo tos dienos pasigailėjau ir kanalų tiek nebuvo ir........, svarbiausia, buvo kalėdinė karštinė, kad ją pasijunkti meistrų prisišaukt buvo neįmanoma, tai tris dienas su MB studijavom, bet kai pasijungėm, tai sakėm jau galėsim eiti uždarbiaut, nes viską išmokom. Labiausiai nervina, kai lietus lyja arba sninga, tai gali išjunkt ir eiti knygą paskaityt, nes skėčio nelaikysi visą dieną, arba sniego nešluosi kas pusvalandis. o geriausia, kad kai pasibaigus sutarties terminui pratesė automatiškai, ir po to pradėjo nesuprast mano e.pašto laiškų šrifto. kiek rašau, tai po savaitės gaunu atsakymą kad neįskaitomas mano laiškas. tai dabar jau rašysiu ranka arba atspausdinsiu.
tai dabar patarkit kaip greičiausiai pasiekti viasatą, kad kuo greičiau paleistų mus nuo grandinės surrender.gif
tikriausiai pirma nutraukti diabetą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motoraika: 20 vasario 2009 - 22:47
QUOTE(motoraika @ 2009 02 20, 23:46)
tai pasirodo čia tokių daug ir mes vieni iš jų, baigiasi mano nervai, sutartys gudrios, kad tik priviliot klijentus.
Iklimpom prieš 2 metus, nuo tos dienos pasigailėjau ir kanalų tiek nebuvo ir........, svarbiausia, buvo kalėdinė karštinė, kad ją pasijunkti meistrų prisišaukt buvo neįmanoma, tai tris dienas su MB studijavom, bet kai pasijungėm, tai sakėm jau galėsim eiti uždarbiaut, nes viską išmokom. Labiausiai nervina, kai lietus lyja arba sninga, tai gali išjunkt ir eiti knygą paskaityt, nes skėčio nelaikysi visą dieną, arba sniego nešluosi kas pusvalandis. o geriausia, kad kai pasibaigus sutarties terminui pratesė automatiškai, ir po to pradėjo nesuprast mano e.pašto laiškų šrifto. kiek rašau, tai po savaitės gaunu atsakymą kad neįskaitomas mano laiškas. tai dabar jau rašysiu ranka arba atspausdinsiu.
tai dabar patarkit kaip greičiausiai pasiekti viasatą, kad kuo greičiau paleistų mus nuo grandinės  surrender.gif
tikriausiai pirma nutraukti diabetą?


Nutrauk tiesiogini deabeta, nes jie nusiskaitys kiek tik panores, man siuntinejo saskaitas 144Lt. veliau dar 50Lt., bet dziaugiuosi, kad debeto nebuvo, butu nuskaite. Atjunge buvo menesi del tu nesamoningu saskaitu, o veliau kai isiaiskino, kad jie nesamoningas saskaitas siuntinejo, tai sako tu blogai nusiuntei pinigus ir mes nemateme. Mulkino konkreciai, nes pries metus moketa saskaita uzskaite, o praejus metams jau to apmokejimo nebemate (gerai, kad internetu mokejau, tai visus mokejimus Viasatui greitai nusiunciau. Neturint poperiu, reiketu eiti i banka ir prasineti apmokejimo israsu, kuriuos siunciau pries metus blush2.gif ). Be to nuskaiciuoja pinigus ir atgal tai jau tikrai nebeatiduoda, sako mes uz tuos pinigus parodysim tau ilgiau.
Tas Viasatas man jau daug nervu istampe ir vis turiu skambineti, rasineti jau daugiau nei 3 men., bet vistiek negaliu iki galo issiaiskinti. Rodos jau viskas gerai, bet vel kokia nesamone atsiuncia. Vel skambinu, visa istorija pasakoju, vel mane uztikrina, kad viskas sutvarkyta. Uz keliu dienu vel atjungia ir vel skambinu, pasakoju ir vel ijungia ir taip be galo... Galiausiai jau siandien siusiu kortele, bet nezinau kur ja siusti, nes man e.laisku atsiunte viena adresa, o pas juos puslapyje kitas.
Man telefonu jau uzgarantavo, kad nebereikia moketi nieko(turiu net garso irasa, nes nebepasitikiu jais be irodymu), bet atejo grasinimas, kad susimokeciau 50Lt. nes Viasatas perduos mane Gelvorai. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mimas @ 2009 02 23, 13:16)
Nutrauk tiesiogini deabeta, nes jie nusiskaitys kiek tik panores, man siuntinejo saskaitas 144Lt. veliau dar 50Lt., bet dziaugiuosi, kad debeto nebuvo, butu nuskaite. Atjunge buvo menesi del tu nesamoningu saskaitu, o veliau kai isiaiskino, kad jie nesamoningas saskaitas siuntinejo, tai sako tu blogai nusiuntei pinigus ir mes nemateme. Mulkino konkreciai, nes pries metus moketa saskaita uzskaite, o praejus metams jau to apmokejimo nebemate (gerai, kad internetu mokejau, tai visus mokejimus Viasatui greitai nusiunciau. Neturint poperiu, reiketu eiti i banka ir prasineti apmokejimo israsu, kuriuos siunciau pries metus  blush2.gif ). Be to nuskaiciuoja pinigus ir atgal tai jau tikrai nebeatiduoda, sako mes uz tuos pinigus parodysim tau ilgiau.
Tas Viasatas man jau daug nervu istampe ir vis turiu skambineti, rasineti jau daugiau nei 3 men., bet vistiek negaliu iki galo issiaiskinti. Rodos jau viskas gerai, bet vel kokia nesamone atsiuncia. Vel skambinu, visa istorija pasakoju, vel mane uztikrina, kad viskas sutvarkyta. Uz keliu dienu vel atjungia ir vel skambinu, pasakoju ir vel ijungia ir taip be galo... Galiausiai jau siandien siusiu kortele, bet nezinau kur ja siusti, nes man e.laisku atsiunte viena adresa, o pas juos puslapyje kitas.
Man telefonu jau uzgarantavo, kad nebereikia moketi nieko(turiu net garso irasa, nes nebepasitikiu jais be irodymu), bet atejo grasinimas, kad susimokeciau 50Lt. nes Viasatas perduos mane Gelvorai.  doh.gif

eina sau , tai jau įklimpom normaliai doh.gif doh.gif tai dabar reikia išsiaiškint kokiu adresu išsiūsti kortelę. čia kažkas jau yra siuntę. g.gif
Atsakyti
Naudojuos viasat jau bent 3m, neturejau jokiu problemu nei del gedimu kokiu, nei del kokybes, nei del kanalu skaiciaus. Manau kad kanalu skaicius dar priklauso ar niekas netrugdo signalam pagauti. Pas mus tik vienoj vietoj ir teveikia nes visur kitur trugdziai menkiausias medis ir nerodys. Meistru nekvietem nes patys viska pasidarem, o del sutarties nutraukimo tai jau sutarty gerai isstudijuoti reiktu pries kiek laiko, koks nutraukimo terminas. rolleyes.gif
Atsakyti