Įkraunama...
Įkraunama...

"Cipciuko receptai " 2 tema

ingriduska o koks pertepimas, toks kaip karamelinis, šokoladinis atrodo, toks naimnis bigsmile.gif

Cipciuk, aš kepdavau labai panašų tortuką į Stiklo šukes bigsmile.gif tik ten puse biskvito būdavo torto dugnui,o kita pusė supjaustyta kubeliais į grietinės ir Želė masę ir ant viršaus dar gerai nesustingus, tokia netvarkinga želė ax.gif aš tą tortą vadinau tinginio, nes labai greit ir paprastai pasidarydavo.
Būtinai pabandysiu Stiklo šukes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos panos, darau Ekrekerius, ar kaip jie ten vadinas 4u.gif na plikytus sausainelius, man per skysta tesla gavos, nes kai su svirkstu suspausdziu, gavos blynukai nesilaiko forma rolleyes.gif ka ne taip padariau? padekit, gal ta tesla i kamera reikejo ikist? ar ka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 31 sausio 2009 - 14:44
QUOTE(lotute @ 2009 01 31, 14:42)
Sveikos panos, darau Ekrekerius, ar kaip jie ten vadinas 4u.gif  na plikytus sausainelius, man per skysta tesla gavos, nes kai su svirkstu suspausdziu, gavos blynukai nesilaiko forma rolleyes.gif ka ne taip padariau? padekit, gal ta tesla i kamera reikejo ikist? ar ka blush2.gif

galbūt dideli kiaušiniai, per riebus sviestas, arba miltų per mažai, pabandyk kepti pagal mano receptą, turi gautis. Tešla eklerams gaunasi geltona, glotni, blizganti ir nekrenta nuo šaukšto, na tokia tikra plikytinė tešla, o aš pabandysiu šiandien MB iškepti pagal Cipciuką ekleriukų 4u.gif labai knieti pabandyti ar tokie pat gaunasi kaip maniškiai ar ne bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 01 31, 14:57)
galbūt dideli kiaušiniai, per riebus sviestas, arba miltų per mažai, pabandyk kepti pagal mano receptą, turi gautis. Tešla eklerams gaunasi geltona, glotni, blizganti ir nekrenta nuo šaukšto, na tokia tikra plikytinė tešla, o aš pabandysiu šiandien MB iškepti pagal Cipciuką ekleriukų 4u.gif labai knieti pabandyti ar tokie pat gaunasi kaip maniškiai ar ne bigsmile.gif

Na kiaušiniai normalūs g.gif sviestas 82 proc. Tešla gavosi geltona, glotni, nuo šaukšto tik su pirštu ejo nuimti, sunkiai krito g.gif o kokį kremą dėjai į vidų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 31, 15:16)
Na kiaušiniai normalūs g.gif sviestas 82 proc. Tešla gavosi geltona, glotni, nuo šaukšto tik su pirštu ejo nuimti, sunkiai krito g.gif o kokį kremą dėjai į vidų? 4u.gif

man su 82 proc. nesigavo, išskysta tešla kaip ir Tau blynukai gavos, dėk Saulutės sviestą 72 % ir vidutinio dydžio kiaušinius 4u.gif
kremo receptas dviems eklerų normoms
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 01 31, 15:22)
man su 82 proc. nesigavo, išskysta tešla kaip ir Tau blynukai gavos, dėk Saulutės sviestą 72 % ir vidutinio dydžio kiaušinius 4u.gif
kremo receptas dviems eklerų normoms

O pasufleruok, kaip man su margarinu atskiesti sviesta? 4u.gif nes turiu margarino vilniaus ir sviesto 82. nes man krautuve per toli blush2.gif
ir dar pasufleruok kur tavo receptuko ieskoti, nes esu tame ikarstyje ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 31, 15:39)
O pasufleruok, kaip man su margarinu atskiesti sviesta? 4u.gif  nes turiu margarino vilniaus ir sviesto 82. nes man krautuve per toli blush2.gif
ir dar pasufleruok kur tavo receptuko ieskoti, nes esu tame ikarstyje ax.gif  rolleyes.gif

receptas nuo iki yra čia tiesiog nežinau kaip atskiesti, gal tada reikėtų mažiau to 82 % dėti, man buvo pasakyta dėti 72 Saulutę, surizikavau dėti 82, nes irgi tingėjua į parduotuvę važiuoti, tai išėjo kiaušininiai blynukai, aš juos vis tiek iškepiau, suraitė šeimyna su likusiu kremu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 01 31, 15:47)
receptas nuo iki yra čia tiesiog nežinau kaip atskiesti, gal tada reikėtų mažiau to 82 % dėti, man buvo pasakyta dėti 72 Saulutę, surizikavau dėti 82, nes irgi tingėjua į parduotuvę važiuoti, tai išėjo kiaušininiai blynukai, aš juos vis tiek iškepiau, suraitė šeimyna su likusiu kremu lotuliukas.gif

ir mes suraitysim tuos blynukus tongue.gif
o padarius dabar simtalapi vel eisiu daryt plikytus, nes noriu ju labai rolleyes.gif ir dar kursiu vyniotini darysiu... rods joks balius, bet tiek prisigamisiu skanumynu busiu kaip nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 31, 17:21)
ir mes suraitysim tuos blynukus  tongue.gif
o padarius dabar simtalapi vel eisiu daryt plikytus, nes noriu ju labai rolleyes.gif ir dar kursiu vyniotini darysiu... rods joks balius, bet tiek prisigamisiu skanumynu busiu kaip nestuke.gif

ne viena tokia būsit aš šią savaitę vien saldumynus gaminu, sakau jau reikia biškį pristabdyt doh.gif aš irgi ką tik iš PC grįžau nusipirkau produktų Kuršėnų vyniotiniui
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 01 31, 14:11)
ingriduska o koks pertepimas, toks kaip karamelinis, šokoladinis atrodo, toks naimnis bigsmile.gif

Cipciuk, aš kepdavau labai panašų tortuką į Stiklo šukes bigsmile.gif tik ten puse biskvito būdavo torto dugnui,o kita pusė supjaustyta kubeliais į grietinės ir Želė masę ir ant viršaus dar gerai nesustingus, tokia netvarkinga želė ax.gif aš tą tortą vadinau tinginio, nes labai greit ir paprastai pasidarydavo.
Būtinai pabandysiu Stiklo šukes 4u.gif

Aš irgi taip kaip tu darau tik į vidų vaisių pripjaustau iš kompoto arba žalių,o kai būna braškių metas darau su braškėmis na labai skanu ir lengva pagaminti.Vietoj grietinės jei dėti jogurtą tai išvis vos ne "dietinis" lotuliukas.gif torčiukas gaunasi
Atsakyti
na ir as ka tik is PC nusiirkau produktu ir ryt is pat ryto bus gaminami eklerai, tikekimes pasiseks smile.gif
Atsakyti
cipciuk, aš su reikalu 4u.gif Gal prisimenat tokius tarybinius pyragėlius, ar bandeles, nežinau kaip pavadinti g.gif Kiek prisimenu jie iš biskvitinės tešlos, pertepti lyg ir sviestiniu kremu, apvalūs ir šiek tiek suploti, viršuj iš šokolado nupiešta spiralė ir pabarstyta riešutukais. Kaip man jie vaikystėje patikdavo wub.gif Gal kartais esat kepusi ir galit pasidalinti receptu?
Atsakyti