Įkraunama...
Įkraunama...

"Cipciuko receptai " 2 tema

Labai gaiviai atrodo... wub.gif NORIU wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 01 30, 20:08)


" STIKLO ŠUKĖS "





Senai jau toki gaivumyna teko valgyti, skanumelis, kuriuo tikrai nepasisotinsi taip lengvai biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Tikra tiesa , neilgam juo pasisotini lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Darykit mergaitės , tik aprašymas ilgas , o taip tai tik viens - du ir yra ....sustengo po pusvalandžio , ir iš karto galima lapnoti tongue.gif
Atsakyti
Sveiki,noriu''Cypciuko'' paklausti,kodel ,kai iskepi pyraga orkaiteje jis labai graziai atrodo,o istrauki,ir po vaizdelio,kas negerai?O konkreciau ,tai atsitiko su pyragu''Ziedelis''(varskes-aguonu).Na ir suslegta suvalgeme,buvo super blush2.gif
Atsakyti
g.gif ...na aš jį dariau tik kartą , man išėjo super , gal nedakepei unsure.gif .....juk čia ne biskvitas ( apatinis sluoksnis ) ,o trapios tešlos , kaip jis galėjo susmegti .....tikrai nežinau ką tau pasakyti schmoll.gif ....aš jį kepsiu kurią dieną , žiūrėsiu kaip man antrą kartą pavyks rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū Jums cipciuk už patarimus notworthy.gif jūs mums čia kaip motinėlė
Atsakyti
Cipciuk,Jusu "Stiklo sukes" labai jau essen.gif essen.gif essen.gif essen.gif essen.gif
Neseniai parejus is darbo sukirtau gabaliuka savo torciuko,bet paziurejus i jusiski man pradejo traukt skrandi lotuliukas.gif .Jetau,kaip noreciau gabalelio.Man patinka,kai buna aguoneliu ideta.Gaila,kad mano seimyna ju nemegsta blush2.gif
Atsakyti
Tai va , kad tos šeimynos ...tai aguonų , tai morkų , tai razinų nemėgsta , taikykis čia prie visų mad.gif
Atsakyti
CIPCIUKAI, ka as ne taip padarau?
Pirmuose ko gero miltu kiek per daug, bet antruose tiksliai pagal recepta dariau. KAzkokie jie pilnaviduriia, nepakile ir rieboki.
PIRMIEJI
user posted image
user posted image


O cia antrieji, dar viena tesla padariau

user posted image
user posted image
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif ....na pirmų ....vaizdelis ne koks blush2.gif ( tikrai miltų per dauk ) nes sutrūkias labai viršus , antri geresni , bet kur dingo tuštuma vidui g.gif .....ir kodėl jie per riebūs , jei dėjei tiek kiek priklauso riebalų unsure.gif.......................................rebusas kažkoks mastau.gif
Atsakyti
[quote=ingriduska,2009 01 31, 13:16]
CIPCIUKAI, ka as ne taip padarau?
Pirmuose ko gero miltu kiek per daug, bet antruose tiksliai pagal recepta dariau. KAzkokie jie pilnaviduriia, nepakile ir rieboki.
PIRMIEJI
o kaip vadinasi šie pyragėliai nerandu recepto blush2.gif
Atsakyti
[quote=ssanta,2009 01 31, 13:32]
[quote=ingriduska,2009 01 31, 13:16]
CIPCIUKAI, ka as ne taip padarau?
Pirmuose ko gero miltu kiek per daug, bet antruose tiksliai pagal recepta dariau. KAzkokie jie pilnaviduriia, nepakile ir rieboki.
PIRMIEJI
o kaip vadinasi šie pyragėliai nerandu recepto blush2.gif
[/quote]
eklerai
Atsakyti