Įkraunama...
Įkraunama...

"Cipciuko receptai " 2 tema

QUOTE(Cipciukas @ 2009 01 30, 13:12)
Jie tuščiaviduriai , nesupratau kodėl tu to klausi  unsure.gif




user posted image

Joms pagaminti reikalinga formelė ant ilgo koto ( senovinė , tarybinių laikų ) ir paprasčiausia lietinių blynų tešla , tik truputi tirštesnė .


CIpciukai, tik šį rytą kolegėm pasakojau apie voveruškytes, čia mono močiutėlės daryti skanuliai, kie atsimenu labai trapūs, ji juos kepdavo kokiom vestuvėm, labai saugojo kad nenutrupetu krastelsi:)
Cipciuk susigraudinau:)
Atsakyti
Zebryte ....jokių tingiu schmoll.gif ...eini ir darai , tuo labiau , kad kremo jau turi . Ai aš čia netoli pagrybavau ax.gif .....koki 7 metrai nuo kompiuterio tongue.gif ....miškelyje pavadinimu " virtuvė " lotuliukas.gif lotuliukas.gif

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ingriduska...atsiprašau , kad sujudinau prisiminimus console.gif ( sakyk , o kodėl pas tave žinutėse nerodo šypsenėlių ?? unsure.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 30 sausio 2009 - 12:40
QUOTE(Cipciukas @ 2009 01 30, 12:12)
Kol jus visos miegojote aš voveruškų prisirinkau  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif


Koks grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 01 30, 12:39)
Zebryte ....jokių tingiu  schmoll.gif ...eini ir darai , tuo labiau , kad kremo jau turi . Ai aš čia netoli pagrybavau  ax.gif .....koki 7 metrai nuo kompiuterio  tongue.gif ....miškelyje pavadinimu " virtuvė " lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

--------------------------------------------------------------------------------------------

[

unsure.gif niu tikrai tingiu.O kremą suvalgys ir taip irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 01 30, 13:39)
Zebryte ....jokių tingiu  schmoll.gif ...eini ir darai , tuo labiau , kad kremo jau turi . Ai aš čia netoli pagrybavau  ax.gif .....koki 7 metrai nuo kompiuterio  tongue.gif ....miškelyje pavadinimu " virtuvė " lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ingriduska...atsiprašau , kad sujudinau prisiminimus console.gif ( sakyk , o kodėl pas tave žinutėse nerodo šypsenėlių ?? unsure.gif )

TAs jaudulys labai malonus blush2.gif , gera žinoti kad tave augino geri žmonės smile.gif , DAR geriau žinoti kad yra pasauly panašių į juos, kad yra tiesiog gerų žmonių, Cipciuk Jūs man atrodot kažkokia gera, kaip kokia pasakos fėja:) 4u.gif blush2.gif 4u.gif blush2.gif
Ir darbas kurį darote džiugina širdį, akis, gomurį. NA bandau šypsenas rinktis iš šone esančių ,ne sjei rankomis atkartoju neužsideda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 01 30, 12:51)
TAs jaudulys labai malonus  blush2.gif , gera žinoti kad tave augino geri žmonės smile.gif , DAR geriau žinoti kad yra pasauly panašių į juos, kad yra tiesiog gerų žmonių, Cipciuk Jūs man atrodot kažkokia gera, kaip kokia pasakos fėja:) 4u.gif  blush2.gif  4u.gif  blush2.gif
Ir darbas kurį darote džiugina širdį, akis, gomurį. NA bandau šypsenas rinktis iš šone esančių ,ne sjei rankomis atkartoju neužsideda doh.gif



blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif ....nu tu ką , įvarei mane į raudonį , iš mane fėja ....

" rankomis atkartoju ".... unsure.gif unsure.gif mastau.gif mastau.gif ......nesupratau ..

Ir mane močiutė užaugino verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 01 30, 13:12)
Del mėtinio sirupo , mes diskutavome temoje apie ledus , ten ir parašyta kur jo galima gauti ( bet Kaune ) .

Cipciuk, Jūs tikras lobis 4u.gif
eisiu skaityt, o tada kauno gimines klibinsiu biggrin.gif
oi, voveraitės... niam niam... essen.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 01 30, 12:51)
NA bandau šypsenas rinktis iš šone esančių ,ne sjei rankomis atkartoju neužsideda doh.gif

Tarpus reikia palikti tarp žodžių iš "šypsenėlių". Jei su tarpi, gaunasi taip smile.gif , o jei be tarpo, šitaip:). Va 4u.gif
Atsakyti
irnesakyk.gif nekreipkit dėmesio į negudrėlę pradedančiąją kepti, gi paskaičiau, kad Jūs perpjaunat, o kitai subliuško, tai ir iškilo klausimas, gal jie ne tuščiaviduriai jei juos perpjauti galima, nes pas mane tokie su vieta kremui įpurkšti gaunasi ir nesubliūkšta.
Viena skarda ir man subliuško, bet žinau kodėl: todėl kad kiaušiniai buvo XL dydžio, o sviestas buvo 82 %, kai tą patį padariau su Saulutės sviestu ir vidutinio dydžio kiaušiniais viskas gavosi gerai thumbup.gif bet mano kepiniams atėjo krizė, nes gydytoja uždraudė valgyti keptus dalykus, tai nebent šeimą palepinsiu blush2.gif
Atsakyti
unsure.gif unsure.gif .....daug tau sveikatėlės Olesta , nesirk 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 01 30, 13:21)
Viena skarda ir man subliuško, bet žinau kodėl: todėl kad kiaušiniai buvo XL dydžio, o sviestas buvo 82 %, kai tą patį padariau su Saulutės sviestu ir vidutinio dydžio kiaušiniais viskas gavosi gerai thumbup.gif

Aš irgi dariau su XL kiaušiniais, ir sviestas buvo 82 proc., bet nesubliuško g.gif , tik "dantukų" viršuje nesimatė, išsilygino jie. Bet kaip aiškino cipciukas, pas ją laaaabai ryškiai dantyti antgaliai, o tai matosi ir jos foto. Mano antgalis buvo su skylute skersmens ~0,5 cm ir mažais dantukais, todėl pas mane tik išspaudus tešlą "dantukai" buvo tokie, kaip pas cipciuką iškepus. Taigi, sviestas manau čia nė prie ko, nebent kiaušinių dydis turi įtakos "dantytumui", nes didesni kiaušai - skystesnė tešla.
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 01 30, 13:30)
unsure.gif  unsure.gif .....daug tau sveikatėlės Olesta , nesirk  4u.gif  4u.gif  4u.gif

ačiū 4u.gif stengsimės 4u.gif bet pas Jus vis tiek užsuksiu, užrašus kaupiu, nes dukrytė auga ax.gif o virtuvėje pasiterlioti mano silpnybė ax.gif
Atsakyti