Įkraunama...
Įkraunama...

Negražiausias kada nors girdėtas vardas II

QUOTE(MK. @ 2011 09 30, 09:32)
Ifigenijus  biggrin.gif



QUOTE(milė. @ 2011 09 30, 18:02)
Afigenas genijus. hihihi.gif

Protenis. g.gif


Sutinku, kad berniukui šis vardas nelabai tinkamas, o bet galėtų būti priimtinas mergaitei, jei tėvai žinotų vardo kilmę ir reikšmę
Atsakyti
Labai nepatinka vardai: Terese, Tekle, Kastytis, Zose, Juze, Jadze ir daug kitu....
Atsakyti
QUOTE(Giuste @ 2011 10 02, 18:41)
Labai nepatinka vardai: Terese, Tekle, Kastytis, Zose, Juze, Jadze ir daug kitu....


O kam vadinti "lenkiška maniera"? Sofija, Jadvyga - įprasti ir gražūs vardai
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2011 10 02, 19:45)
O kam vadinti "lenkiška maniera"? Sofija, Jadvyga - įprasti ir gražūs vardai

Taip taip, zinau, kad tai nevyke trumpiniai, bet siu trumpiniu labiausiai negaliu pakest biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Giuste @ 2011 10 02, 18:41)
Zose, Jadze

doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2011 09 30, 07:09)
Turim net dvi rašytojas, kaip slapyvardį naudojusias Liūnės vardą - varpininko Janušio dukrą Liūnę Janušytę ir Henriko Nagio seserį, Mariaus Katiliškio žmoną, puikią poetę Liūnę Sutemą



kas tinka slapyvardziui, nebutinai tinka vardui realiam gyvenime mirksiukas.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų... Agatonas, šiandien švenčiantis vardadienį. schmoll.gif Taip taip, reikšmė graži, bet jau vardo mandrumas. doh.gif
Tiesa, Agata mergaitei tai visai gražiai skamba. smile.gif Panašūs vardai, bet visai kitokias emocijas kelia.
Atsakyti
Labai specifinis dalykas - patinka nepatinka... Štai man irgi kaip kažkam ten nepatiko Rapolas- o štai gimus sūnui tai jo krikšto vardas- kam nepatiks Arkangelo Rafaelio lietuviškas variantas??? ax.gif

o štai nepatiko Čezas ir Jogis čia vienos mamo vaikai vienam jau buuvo 1,5 kitas ką tik gimęs pati po operacijos leptelėjau :" nieko sau vaikus pavadinai saldainio ir sūrio garbei" doh.gif save galiu pateisinti tik tuo kad buvo praėję 4 val po operacijos dar šoke buvau dabar gėda bet vardai vis tiek pasirodė nelabai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Giuste @ 2011 10 02, 18:41)
Labai nepatinka vardai: Terese, Tekle, Kastytis, Zose, Juze, Jadze ir daug kitu....

O aš norėčiau šiuos du vardus "apginti". Teresė yra mano sutvirtinimo sakramento vardas, pasirinktas dėl vaikystės žaidimų draugės, dabar gerbiamos gydytojos, vardo. Tiesiog gražus jis man.
Juzefa nėra toks gražus, normalus ir tiek. Bent jau Rytų Aukštaitijoje buvo paplitęs apie 1950 metus.
Atsakyti
Labai atsiprasau teveliu kurie pavadino savo atzalas vardu Rapolas, nu sorry, bet jau asocijuojasi su ropojanciu padaru ax.gif
P.S. bet cia tik mano vaizduote ax.gif
Atsakyti
QUOTE(iriskaks @ 2012 01 18, 16:44)
Labai atsiprasau teveliu kurie pavadino savo atzalas vardu Rapolas, nu sorry, bet jau asocijuojasi su ropojanciu padaru   ax.gif
P.S. bet cia tik mano vaizduote  ax.gif

drinks_cheers.gif lygiai taip pačiai apibūdinau šį vardą kitoje temoje.
Rapolas man pats negražiausias vardas.
Atsakyti
Metrikacijos skyrius pranese, kad vaikai buna pavadinti nezinant tiksliai vardu kilmes pvz Fekalija, Kaspisija. ir visokiu muilo operu heroju vardais Esli, Zaklina. doh.gif
Atsakyti