Įkraunama...
Įkraunama...

Negražiausias kada nors girdėtas vardas II

O Debora visai neblogai skamba, nera grubus. thumbup.gif Gal veliau prades patikti, tikekimes.
[/quote]

as irgi tikiuosi,kad jai patiks sis vardas,na jos mociute jai norejo idet varda Midona,bet man tai pasirode visai berysio kaip Madona,kadangi as baisi madonos gerbeja nesu tai man tas vardas ir nelimpa:)
Papildyta:
QUOTE(smalyze59 @ 2012 02 05, 20:11)
O kaip jus isrinkote si varda? jei galite papasakokite.Aciu  4u.gif


Aaaa...taip prisimenu tai iviko vasaros diena mes su vyru vaiksciojom po parka ten Vilniuje man rodos nestuke.gif ir tada pamtem labai grazia mergyte tokia ji buvo tamsiaode blink.gif na ji labai graziai su mumis pasikalbejo zinot viska,beje jos plaukuciai buvo iki klubu jai kazkur apie 5 metukus,na ir tada ja pasauke mama:Debora!Laikas vaziuoti!
Vyras net neatkreipe demesio i ta varda o man jis taip prilipo taip kad ir idejom,nors vyras norejo deti Donata(vyro vardas Donatas)na ir kai uzaugo mano grazuole Debora tai dabar ir ejo pasvali i ilgakasiu konkursa 2011 va nuotraukyte tokia ten ant nuorodos paspauskit:)

file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Debora/Desktop/PB270040.JPG

file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Debora/Desktop/DSCF9780.JPG

kur apibraukta tai maniske:) Deboros plauku ilgis – 86 cm,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kvietkutea*: 07 vasario 2012 - 11:19
Izolina, Pelageja, Andre,
Atsakyti
QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 02 07, 14:16)
as irgi tikiuosi,kad jai patiks sis vardas,na jos mociute jai norejo idet varda Midona,bet man tai pasirode visai berysio kaip Madona,kadangi as baisi madonos gerbeja nesu tai man tas vardas ir nelimpa:)


Bent jau man, Debora tikrai graziau nei Midona smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2012 02 07, 16:57)
Bent jau man, Debora tikrai graziau nei Midona smile.gif

Taip man taip pat:)
Atsakyti
Mano vardas Elija:) kaip jums jis?
Atsakyti
man normalus, kitoms nezinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 02 07, 17:20)
Mano vardas Elija:) kaip jums jis?

Įdomus toks smile.gif populiarėja dabar jis - pernai virš 100 mergaičių taip pavadintos buvo smile.gif
Atsakyti
aciu:) bent jums jis neatrodo grubus ir t.t. man pavyzdziu Morta yra labai grazus vardas(cia tik mano nuomone)smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Black Queen @ 2012 02 05, 16:11)
O man ne tai, kad negrazus bet keistas vardas lietuviu vardas NENDRE bigsmile.gif


Sako, kad labai iš žodžio "nendrė" kilęs labai įprastas vardas Indrė smile.gif
Atsakyti
Ka tik perskaiciau straipsni apie vardus ir mane va kas nustebino:

QUOTE
Taip pat yra ir vardų, kurie užrašyti su raidėmis e, u, z vietoj lietuviams įprastųjų ė, ū, ž. Pavyzdžiui, Armante, Jorune, Dziugas, Zavinta ir kt. Dažniausiai tokie vardai yra užsienyje (ypač Airijoje, taip pat Jungtinėje Karalystėje, JAV) gimusių ir Lietuvos pilietybę, taip pat dažniausiai ir lietuvių tautybę turinčių vaikų.


Nesuprantu, kuriem galam duoti varda su lietuviskomis raidemis, jeigu iskyla problemu registruojant uzsienyje? Kodel negalima parinkti is tokiu vardu kaip Rasa, Laima, Liepa ir pan., kad rasyba nebutu iskraipyta? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2012 02 08, 11:03)
Ka tik perskaiciau straipsni apie vardus ir mane va kas nustebino:
Nesuprantu, kuriem galam duoti varda su lietuviskomis raidemis, jeigu iskyla problemu registruojant uzsienyje? Kodel negalima parinkti is tokiu vardu kaip Rasa, Laima, Liepa ir pan., kad rasyba nebutu iskraipyta? doh.gif

drinks_cheers.gif o jei planuojama, ilgai gyvent užsieny, tai Dziugas užsieniečiam tikrai tart bus sudėtingesnis nei Džiugas (nes pastarąjį turbūt tiesiog sutrumpintų Džiu).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cartman: 08 vasario 2012 - 17:23
QUOTE(Cartman @ 2012 02 08, 20:19)
drinks_cheers.gif o jei planuojama, ilgai gyvent užsieny, tai Dziugas užsieniečiam tikrai tart bus sudėtingesnis nei Džiugas (nes pastarąjį turbūt tiesiog sutrumpintų Džiu).


Tai isvis tada Jugu pavadint galetu biggrin.gif
Atsakyti